• Foto: Pixabay; Edit: Chris Smedbakken

2017-11-28

LÄS UPPROPSTEXTEN HÄR

LÄS ÄVEN: Över 4 000 kvinnor i byggbranschen i upprop mot sexism och sexuella trakasserier

  1. Emmelie Renlund, Snickare
  2. Cajsa Winge, arkitekt
  3. Jeanette Wikström, betongarbetare
  4. Annika Nyman, ventilationsmontör
  5. Sanna Häggmark, Entreprenadingenjör
  6. Rebecca Ekström, plattsättare
  7. Morgan Klippel, Målare
  8. Isabelle lundberg, plattsättare
  9. Kristel Engman, betongarbetare
  10. Lina Eskilsson, Golvläggare
  11. Jennie Henriksson, murare/plattsättare
  12. Sofia Giuliani, målare
  13. Maria Paavola, Projektledare
  14. Karolina Dahl, installationselektriker
  15. Anna Lundström, Ställningsbyggare
  16. Nathalie Örn fd plattsättare
  17. Jenny Störvold, Målare
  18. Pauline Holm, Elektriker
  19. Hilda Bengtsson, snickare
  20. Katarina Kvant Suber, projektledare
  21. Emelie Sommar, Snickare
  22. Camilla Pettersson, entreprenadingenjör
  23. Tove Lorentz, murare/plattsättare
  24. Lisa Gerholm, snickare
  25. Emmeli Persson, industrisnickare
  26. Therese Sundman, Marknadsområdeschef
  27. Amanda Sääf, KMA-samordnare
  28. Lisa Knutas, Rörmokare
  29. Isabell Andersson, Plattsättare
  30. Linda Karlsson, fd träarbetare
  31. Julia Rönnblom, svetsare
  32. Beatrice Berglund, VVS-konsult
  33. Stephanie Olsson, Snickare
  34. Josefine Krantz Målare
  35. Cathrine Atthem, målare
  36. Johanna Adolfsson, Målare
  37. Sara Nilsson, rörmokare
  38. Frida Lager, målare
  39. Mimmi Nilsson, Målare
  40. Elin Blomqvist, Målare
  41. Pernilla Wildemo Träarbetare
  42. Carina Johansson fd snickare
  43. Leila Al-Seadi, Målare
  44. Mimmi Johansson, Målare
  45. Ellen Larsson, fd elektriker
  46. Ninni Blom, Elektriker
  47. Carolina Weidby, Anbudsingenjör & BIM-samordnare
  48. Paulina Johansson, rörmokare
  49. Isabelle Svensson, snickare
  50. Rebecka Litsetorp, Betongarbetare
  51. Catharina Claesson, anläggningsingenjör
  52. Sabina Lagerkqvist, möbelsnickare
  53. Hanna Torvaldsson, plattsättare
  54. Zanna Danielsson, Målare
  55. Andrea birgersson, målare
  56. Emma Hermansson Målare
  57. Mi Andersson, snickare
  58. Linnéa Malmeflod Målare
  59. Katarina Hallberg, Rörmokare
  60. Ann Edberg, Projekteringsledare
  61. Maria Westman, Isoleringsplåtslagare
  62. Linnéa Malmeflod Målare
  63. Nina Alexandersson, Elektriker
  64. Elin Blomstrand, Servicetekniker (styrning och reglering utav ventilation)
  65. Magdalena Alfsdotter, entreprenadingenjör
  66. Jenny Hägg projekteringsledare och gruppchef
  67. Felizia andersson målare
  68. Pia Kylmänen, Målare.
  69. Beatrice Wikman, golvläggare
  70. Annike Thorén VD
  71. Camilla Qvist, fd mätningstekniker och anbudsingenjör.
  72. Malin Öhberg, målare.
  73. Christine Wahlund, Plattsättare
  74. Matilda Appelqvist, målare
  75. Julia vigg, murare
  76. Maria Andersson, förvaltare
  77. Magdalena Marano, snickare & restaurerare
  78. Anette Eriksson, arkitekt
  79. Ulrika Vorne, målare
  80. Malin Erlandsson, elektriker
  81. Julia Almstedt, elektriker
  82. Johanna Nordvall, projektinköpare
  83. Elin Gustafsson Fagerlind, elektriker
  84. Sara Holm, Låssmed
  85. Maria Akander, entreprenadingenjör
  86. Ronya Lundgren, snickare
  87. Annelie Stigsson, plattsättare
  88. Nathalie Fahlman, målare
  89. Sanna Lindquist, fd plattsättare
  90. Rebecca Andréason, konstruktör
  91. Elin Alvin, mätningstekniker
  92. Veronica Edin, målare
  93. Cajs Sunesson Jönsson. snickare
  94. Emma Svensson, Snickare
  95. Lisa Nystrand, målare
  96. Sofia enbarr, målare
  97. Hanna viking, målare
  98. Cecilia Kronvall, snickare
  99. Helen Moberg, elektriker
  100. Madeleine Nilsson, Elektriker
  101. Jonna Westerström, Målare
  102. Isabella Grimmer, snickare
  103. Sanna Norberg, Entreprenadingenjör
  104. Amelie Slobo, målare
  105. Christel Harstäde målare
  106. Sandra Gustavsson, elektriker
  107. Katarina åström, elektriker
  108. Nina Larsson, Arkitekt
  109. Sandra Rottek lagerarbetare
  110. Sofia Broman, målare
  111. Marie Josefsson, anläggare
  112. Kristina Ladendorf, anläggare/rörläggare
  113. Magdalena Sahlén, målare
  114. Sofie Lindgren, målare
  115. Louise Olsson, elektriker
  116. Pia Larsson, arkitekt
  117. Sara Jonsson, målare
  118. Elina Jönsson, anläggare
  119. Amanda Sten, fd vvs-konsult
  120. Linda-Li Käld, ombudsman fd målare
  121. Emmeli Andersson, projektledare
  122. Linalee Lundkvist, Målare
  123. Pernilla Cselenyi, elektriker
  124. Birgitta Blomkvist Wikmar, produktionsledare
  125. Hanna Thorén , Golvläggare
  126. Anna Thor, målare
  127. Johanna Forsbacka, Plattsättare
  128. Karin Josefsson, Byggingenjörsstudent
  129. Lo River Lööf, snickarlärling.
  130. Jenny Heinpalu, plattsättare
  131. Evelina Von Sneidern, Snickare
  132. Hanna rajs snickarlärling
  133. Eva-Lisa Oskarsson, fd plattsättarlärling
  134. Sandra Wahlin, målarlärling
  135. Anna Wengelin, civilingenjör anläggning
  136. Rebecka Gunnarsson, arkitekt
  137. Annika Andersson, kemist
  138. Ella Kadefors, Arkitektstudent
  139. Lydia Nordbäck, Snickare
  140. Marita Björk plattsättare
  141. Emily Uppvall, elektriker
  142. Felicia Lindgren, målare
  143. Julia Schaffer Flemk, plattsättare
  144. Dlovan Farag, konstruktör
  145. Johanna Kindberg, anbudsingenjör
  146. Lisa Yngwe, arkitektstudent
  147. Kristina Jermer, arkitekt
  148. Annika Wikman, arkitektstudent
  149. Nina Bäckström, arkitekt
  150. Johanna Söderström, gör arbetskläder för kvinnor.
  151. Paulina Stanley, arkitektstudent
  152. Sofia Trolin, Anbudsingenjör fd arbetsledare
  153. Klara Junvik, arkitekt
  154. Denise Unveren, Arkitektstudent
  155. Anna Hansson, Målare
  156. Nora Lindberg, arkitektstudent
  157. Rebecca Hallberg, byggnadsingenjör
  158. Lena Nilsson, drifttekniker
  159. Lena Sommerdahl, elektriker
  160. Nina Maanmies, arkitekt
  161. Malin Karlsson, Plattsättare
  162. Sandra Eliasson, arkitekt
  163. Erica Rehnström, elektriker
  164. Linn Herbeck, målare
  165. Matilda Arvidsson, planarkitekt
  166. Emma Gustavsson, snickare
  167. Josefine Olsson, Ställningsbyggare
  168. Ida Wressel, arkitekt
  169. Ida Andersson, Arkitektstudent
  170. Isabelle Sigefelt, plattsättare
  171. Cornelia Valentin, Arkitektstudent
  172. Maxine Lundström, Arkitekt
  173. Anna Hellström, ingenjör
  174. Tove Lundberg, plattsättare
  175. Elin Boström, Projektledare nyproduktion
  176. Emelie Siemonsen, arkitekt
  177. Louise Karlsson, arkitekt
  178. Miriam Ároch, Arkitekt
  179. Malin Bjärkstedt, Arkitekt
  180. Ebba Lövehed, planeringsarkitektstudent
  181. Anna-Karin Nilsson, byggnadsingenjör
  182. Johanna Nordin, arkitekt
  183. Alva Zalar, planeringsarkitektstudent
  184. Rebecka Strandquist , arkitekt
  185. Alexandra Renberg, plattsättare
  186. Fredrika Lönnaeus, arkitekt
  187. Anna Grundmark, arkitekt
  188. Annika Pålsson, arkitektstudent
  189. Anna Brusewitz, arkitektstudent
  190. Lisa Ledin betongarbetare
  191. Emma Molitor, Arkitekt
  192. Sofia Berglund, byggnadsingenjör
  193. Caroline Csemiczky, Arkitekt
  194. Johanna Fager, Arkitekt
  195. Petra Henriksson, Arkitektstudent
  196. Josefine Brixhammar, plattsättare
  197. Shadan Farag, Konstruktör
  198. Tatiana Fennstam, målare
  199. Josefine Larsson, Elektriker
  200. Izabella Wremstad målare
  201. Malin Brandt, murare/plattsättare
  202. Hanna Walan, arkitektstudent
  203. Linn efvergren, arkitekt
  204. Johanna Chieng, arkitektstudent
  205. Malin Svensson, arkitekt
  206. Steffi Starck, arkitektstudent
  207. Matilda Svensk, arkitektstudent
  208. Amanda Rådahl, arkitekt
  209. Maja Bygdén, Arkitektstudent
  210. Christine Tam, arkitekt
  211. Stella Reijo, arkitekt
  212. Lisa Malers, arkitektstudent
  213. Nancy Bladfält, inredningsarkitekt
  214. Sonja Malm, Vvs-isolerare
  215. Carita Wetterstrand, kalkylingenjör
  216. Mathilda Larsson, civilingenjör
  217. Frida Grebner, Elektriker, elkraftsingenjörstudent
  218. Astrid Berglund, civilingenjör
  219. Julia Hertzman, arkitekt
  220. Elsa Jannborg, arkitekt
  221. Stina Olofsson, arkitekt
  222. Jenny Härngren, controller
  223. Kim Schmidt, arkitekt
  224. Matilda Moberg, projektledare nyproduktion
  225. Fanny Zu Knyphausen Berg, Arkitekt
  226. Johanna Warrer Nilsson, Hälsovägledare
  227. Kristina Ahlström, Arkitekt
  228. Ida Saarnio, Elektriker
  229. Anna Lagbo, Upphandlare
  230. Mikaela Samuelsson, Arkitekt
  231. Anna Kåresjö, arkitekt
  232. Mathilda Forslund, ventilationsmontör
  233. Anna Lagercrantz, arkitekt
  234. Lisa Grubb, arkitektstudent
  235. Tristan Ojanne, betongstudent
  236. Sara Eklund Humphreys, Arkitekt
  237. Vida Halleröd, arkitektstudent
  238. Lina Brunström snickare
  239. Anna Styf Ulfsdotter, arkitektstudent
  240. Helena Glantz, Arkitekt
  241. Pernilla Wåhlin Norén, arkitekt
  242. Rebecka Bebben Andersson, arkitekt och konstnär
  243. Karolina Wendel, planeringsarkitekt
  244. Emma Gellerbring, Arkitekt
  245. Angelica Oscarsson markprojektör
  246. Karin Nord, Arkitekt
  247. Anna Renström, arkitekt
  248. Sofia Wikström, Industridesigner
  249. Ida Wänstedt, Arkitekt
  250. Ellen Forsberg, Arkitektstudent
  251. Viktoria Söderman, Arkitektstudent
  252. Aura Sanjuanello, Arkitektstudent
  253. Fanny Sundberg, planeringsarkitektstudent
  254. Charlotta Dahlberg, VVS-konsult
  255. Satu Piirainen, yrkeslärare/målare.
  256. Sanna Findahl, planarkitekt
  257. Ulla Gunnars, landskapsarkitekt
  258. Amela Reed, arkitekt
  259. Isa Håkansson, arkitekt
  260. Lisa Enbom, Arkitektpraktikant
  261. Andrea Cortés Serrano, konstruktör
  262. Sofie Weidemann, arkitekt
  263. Katarina Ekberg Trollhagen, installationselektriker, musiker
  264. Ana Gilmet, arkitektstudent
  265. Caroline Cederström, Arkitekt och Byggnadsingenjör
  266. Amanda Leo, Urban designstudent
  267. Anna Wetterberg, civilingenjör
  268. Linn Eckhardt, Arkitekt
  269. Lovisa Nordlöf, arkitektstudent
  270. Amanda Rossing, arkitekt
  271. Elin Strand Ruin, arkitekt, konstnär
  272. Sofi Unnersjö, landskapsarkitekt
  273. Gabriella Magnusson, stadsplanerare, arkitektstudent
  274. Josefin Franzén, planarkitekt
  275. Tatjana Joksimović, M.Sc, Arkitekt
  276. Emma Hildingsson, byggingenjör
  277. Jannice Johansson Steijner, arkitekt
  278. Martina Gustafsson, Projektingenjör
  279. Felicia David Reppen, arkitekt
  280. Maja Olsson, arkitekt
  281. Sara Saxton Chirinos, arkitekt/byggprojektledare
  282. Elin Swartz, målare
  283. Matilda Karlström, översiktsplanerare
  284. Jessica Sjögren, lärare
  285. Linda Marend, arkitekt
  286. Hanna Isaksson, egenföretagare/plattsättare
  287. Maya Mårtensson, arkitekt
  288. Cecilia Eriksson, arkitekt
  289. Annika Lindberg, arkitekt
  290. Amanda Olsson, arkitekt
  291. Lisette Billstein, Arkitekt
  292. Olga Tengvall, arkitekt
  293. Helena Klintström, Samhällsplanerare
  294. Teres Nilsson, Arkitekt
  295. Sarah Chabraoui, byggnadsingenjör
  296. Miriam Seligsohn, landskapsarkitektstudent
  297. Sofie Granberg, planeringsarkitektstudent
  298. Anna Esbjörnsson, Arkitekt
  299. Julia Lennartsson, byggnadsinspektör
  300. Stina Edlund, arkitektstudent
  301. Alice Persson, arkitekt
  302. Sofia Heintz, väg och vatteningenjör
  303. Cissi Geft, butikschef
  304. Lina Sundberg, arkitekt
  305. Felicia Karlsson, arkitekt
  306. Helga Eknor, landskapsarkitektstudent
  307. Maja Zachrisson, samhällsplanerare
  308. Caroline Vikström, inredningarkitekt
  309. Vera Ceginskas Lindström, arkitektstudent
  310. Moa Hannerz Simå, arkitekt
  311. Sofia Eriksson, planeringsarkitekt
  312. Maya Blomberg, landskapsarkitektstudent
  313. Amanda Nilsson, timmerman
  314. Alva Karasalo Dahlbäck, Arkitekt
  315. Filippa Dahlin, landskapsarkitekt
  316. Pernilla Gustafsson, byggnadsingenjör
  317. Jenny Söderlund, planarkitekt
  318. Linnea Fällman, arkitektstudent
  319. Jennie Johansson, Arkitekt
  320. Sofia Appelgren, Byggingenjör
  321. Malin Holmström, Konstruktör
  322. Meritxell Serra, Arkitekt
  323. Jennie Sahlin, Snickare
  324. Yasemin Yilmaz, Arkitekt
  325. Matilda Alsterberg, planeringsarkitektstudent
  326. Jeanette Olofsson, Arkitekt, Bygglovshandläggare
  327. Elin Drougge, Arkitekt
  328. Emili Norén, arkitekt
  329. Gerda-Maria Larsson, Arkitekt
  330. Emma Ångström, Arkitekt
  331. Marie-Louise Richards, arkitekt
  332. Kristina Ehrling, arkitekt
  333. Marie den-Besten, Arkitekt
  334. Fanny Dymne, Målare
  335. Johanna Berg, planarkitekt
  336. Lisa Daram, arkitekt
  337. Susanna Falck, planarkitekt
  338. Caroline Stigsdotter, planeringsarkitekt
  339. Ellen Uggla, Arkitekt
  340. Emilia Thurin Melin, Arkitekt
  341. Titti Elert, Arkitekt, planarkitekt
  342. Maria Lundvik, landskapsarkitektstudent
  343. Kristina Peters, Arkitekt
  344. Karin Gemvall, Inredningsarkitekt
  345. Frida Axhed, byggnadsingenjör
  346. Kim Lidman, arkitekt
  347. Elina Åberg, arkitektstudent
  348. Elisabeth Ek, arkitekt
  349. Linnea Freij, arkitekt
  350. Matilde Kautsky, arkitekt
  351. Moa Kengården, arkitekt
  352. Camilla Jernberg, arkitekt
  353. Sara Mendoza, arkitekt
  354. Pernilla Blomberg Vall, Målare
  355. Stina Karlsson, Arbetsledare
  356. Johanna Sköld, Målare
  357. Susanne Lager, Arkitekt
  358. Malin Pappila, arkitekt
  359. Linnea Holmberg, Projektledare
  360. Lillemor Edvinsson, bygginspektör
  361. Mi von Ahn, byggingenjör/inredningsarkitekt
  362. Karin Lagebrand, konstruktör
  363. Kerstin Olsson, arkitekt
  364. Lina Moberg, arkitekt
  365. Pernilla Öfvergård arkitekt
  366. Anna Mistry Bergbom, arkitekt
  367. Therese Lövgren, arkitekt
  368. Marika Strömberg, Arkitekt
  369. Louise Sassene, arkitekt
  370. Åsa Persson, inredningsarkitekt
  371. Julia Lyth Berg, arkitektstudent
  372. Johanna Jarméus, landskapsarkitekt
  373. Emelie Malm, landskapsarkitekt
  374. Monika Lenkmann, Arkitekt
  375. Ellen Mendel-Hartvig, arkitekt
  376. Hanna Östlund, arkitekt
  377. Emma Löfblad, Arkitekturstudent
  378. Isabell Nordmark, arkitekt
  379. Birgitta Rühling, landskapsarkitektstudent
  380. Hanna Bandmann, Arkitektstudent
  381. Hanna Wahlberg, planarkitektpraktikant
  382. Elin Sohlin, Snickare
  383. Johanna Frisk, Byggprojektledare
  384. Daniela Sonehag, Arkitekt
  385. Elin Henriksson, Landskapsarkitekt
  386. Camilla Andersson HR/Ekonomi
  387. Maria Kjell Andrén, planarkitekt
  388. Klara Svensson, Hållbarhetskoordinator
  389. Isabelle Easterling, arkitektstudent
  390. Anna Willebrand, Arkitekt
  391. Lorena Zabala, Arkitekt
  392. Emelie Greiff, planeringsarkitekt
  393. Magdalena Berg, arkitekt
  394. Hanna Eliasson, Arkitekt
  395. Mirja Wande, Arkitekt
  396. Malin Backman, arkitekt
  397. Johanna Nyrén, Landskapsarkitektstudent
  398. Hannah Wadman, samhällsplanerare
  399. Miranda Westfelt, Arkitekt
  400. Astrid Gabrielsson, Arkitekt
  401. Ulrika Signal, planeringsarkitekt
  402. AnnaKarin Sjölén Arkitekt
  403. Rebecka Rudin, arkitektstudent
  404. Johanna Wadhstorp, planarkitekt
  405. Gärda Sjöholm, arkitekt
  406. Cathrin Lange, arkitekt
  407. Johanna Törnqvist, Byggingenjör
  408. Frida Crutebo, arkitekt
  409. Lotten Swanberg Arkitekt
  410. Johanna Landin, inredningsarkitekt
  411. Aina Larsson, planarkitekt
  412. Maja Hedvall, arkitektstudent
  413. Nike Linderoth, arkitekt
  414. Mia Erlandsson, arkitekt
  415. Julia Ohlgren, stadsplaneringsstudent
  416. Laila Strunke, arkitekt
  417. Anna Hallberg, samhällsplanerare
  418. Linda Pettersson, landskapsarkitekt
  419. Maja Bernvill, arkitekt
  420. Rebecca von Sydow, lokalstrateg
  421. Matilda Lindby, stadsplaneringsstudent
  422. Ilona Stehn, Landskapsarkitekt
  423. Kristina Nitsch, Landskapsarkitekt
  424. Matilda Bergström, inredningsarkitekt
  425. Louise Holmström, stadsplaneringsstudent
  426. Anna Signal, planeringsarkitekt
  427. Magdalena Alevra, arkitekt
  428. Sophie Giers Arekrans, planarkitekt
  429. Sara Hultqvist, stadsplaneringsstudent
  430. Josefin Borg, arkitektstudent
  431. Klara Edvardsson, stadsplaneringsstudent
  432. Moa Rydell, arkitekt
  433. Jessica Ulfgren, samhällsplanerare
  434. Jenny Ålander, arkitekt
  435. Sofia Hjelm, arkitektstudent
  436. Amanda Eliasson, arkitekt
  437. Sara Davin Omar , arkitektstudent
  438. Linnea Fröjd, stadsplanerare
  439. Lena Lindblom Backman Inredningsarkitekt
  440. Tove Sjöberg, Inredningsarkitekt
  441. Lisa Rooth, planarkitekt
  442. Caroline Fleming, arkitekt
  443. Lina Byberg, arkitekt
  444. Ulrika Gyllenberg, arkitekt
  445. Jenny Nordius Stålhamre, Landskapsarkitekt
  446. Maria-Therese Lidenholm, arkitekt
  447. Maja Ivarsson, arkitekt
  448. Sahar Almashta, arkitekt
  449. Johanna Olsson, arkitektstudent
  450. Vanja Knocke, arkitekt och projektledare
  451. Kajsa Sperling, arkitekt
  452. Elin Larsson stadsplaneringsstudent
  453. Veronika Borg, landskapsarkitekt & urbanist
  454. Louise Forsvik, planarkitekt
  455. Lotta Braathen, arkitekt och möbelsnickare
  456. Isabelle McAllister, Grundare av Isabellestipendiet till kvinnor som arbetar i byggbransch
  457. Ida Brogren, planeringsarkitekt
  458. Lisa Palm, arkitekt
  459. Teresa Lindholm, specialist social hållbarhet
  460. Anna Modin, arkitekt
  461. Pia Eckerstein, arkitekt
  462. Anna Molén, planeringsarkitekt
  463. Jenny Nygren, arkitekt
  464. Marion Fust Sæternes, Arkitekt
  465. Ewa Krynicka Storskog, arkitekt
  466. Jenny Andreasson, arkitekt
  467. Beatrice Eckord, arkitekt
  468. Victoria Fabian, arkitektstudent
  469. Livia Winkler, arkitekt
  470. Anette Dahlberg, plattsättare
  471. Lise-Lott Larsson Kolessar, civilingenjör
  472. Caroline Thuning inredningsarkitekt
  473. Jenny Kristiansson, landskapsarkitekt
  474. Jenny Elsmén, arkitekt
  475. Amanda Larsson, opinionsbildare inom stadsutveckling
  476. Fredrika Sandblom, planarkitektstudent
  477. Johanna Redell, arkitekt
  478. Jessica Malmberg, Geotekniker
  479. Jenny Söderberg, arkitekt
  480. Kristin Henriksson, arkitekt
  481. Kajsa Berntzon, Arkitekt
  482. Emilia Wallin, anläggningskonstruktör
  483. Kerstin Nilermark, arkitekt
  484. Maria Rundqvist, va-ingenjör
  485. Katarina Hagen Ranch, arkitekt
  486. Maria Strandberg, projektstrateg
  487. Hanna Lafveskans Edström, arkitekt
  488. Ylva M Larsson, arkitekt
  489. Ylva Nyrén, kommunikatör
  490. Lisa Berglind, landskapsarkitektstudent
  491. Kri Bennström, arkitekt
  492. Vera Halla, arkitekt
  493. Tove Wennberg, arkitekt
  494. Ana Betancour, arkitekt
  495. Hanna Johansson, arkitekt
  496. Torun Tigerschiöld, arkitekt
  497. Rebecca Norberg, spatial designer
  498. Ebba Högström, arkitekt
  499. Anja Wolf, Landskapsarkitektstudent
  500. Mia Torpe, arkitekt och miljöchef
  501. Joanna Lewis-Jonsson, arkitekt
  502. Frida Erson, produktutvecklare
  503. Kristina Sahlqvist, arkitekt
  504. Linda Palo, samhällsplanerare och avdelningschef
  505. Hedda Arlid, arkitekt
  506. Felicia Ljung, arkitektstudent
  507. Lovisa Gelotte, civilingenjör
  508. Elin Engman, f.d. Byggnadsingenjör
  509. Mette Larsson Wedborn, Arkitekt
  510. Ullis Ohlgren inredningsarkitekt snickare
  511. Malin Paulsson, arkitekt
  512. Jessica Gummesson, byggingenjör (projektledare)
  513. Tove Grönroos, arkitekt
  514. Catharina Nord, Professor i fysisk planering och arkitekt SAR/MSA
  515. Josefine Wikholm, arkitekt
  516. Maria Lissvall, arkitekt, projektledare
  517. Katja Blomdahl, Ansvarig miljömärkning
  518. Malin Schlee, Målare
  519. Jenny O’Brien, projektkoordinator
  520. Anna Jonsson, arkitektstudent
  521. Sandra Bratt, samhällsplanerare
  522. Emma Jonsson, samhällsplanerare
  523. Ida Ploman, stadsplaneringsstudent.
  524. Sara Brolund de Carvalho, arkitekt
  525. Hanna Areslätt, planeringsarkitekt
  526. Karin Manberger, landskapsarkitekt
  527. Sara Pettersson, snickare
  528. Anna Hagljung, planarkitekt
  529. Lisa Grape, Inredningsarkitekt
  530. Petra Lindfors, arkitekt
  531. Lina Kumlin, planarkitekt
  532. Aziza Holm, landskapsarkitekt
  533. Aleksandra Grumic, Byggnadsingenjör
  534. Lina Snodgrass, landskapsarkitekt
  535. Anna Swanberg, arkitekt
  536. Paulina Prieto de la Fuente, arkitekt
  537. Elle-Kari Mannerfelt, arkitekt
  538. Emelina Persson, byggnadsingenjör
  539. Nina Zita, Byggingenjör (certifierad sakkunnig av tillgänglighet)
  540. Emma Johansson, planarkitekt
  541. Linnea Persson, inredningsarkitekt
  542. Sara Brandström, byggnadsingenjör
  543. Charlotta Eriksson, planarkitekt
  544. Amanda Fröler, planarkitekt
  545. Elina Magnusson, byggnadsingenjör
  546. Petra Skarmyr, landskapsarkitekt
  547. Siri Lidman. Landskapsarkitektstudent
  548. Maria Claësson, Arkitekt
  549. Sara Ericsson, arkitekt
  550. Ludmilla Larsson, arkitekt
  551. Kaisa Rajamäe, landskapsarkitekt
  552. Jasmina Jovanovic Holm, Arkitekt
  553. Linda Apelgren, planarkitekt
  554. María Wisselgren, landskapsarkitekt
  555. Barbro Parck, arkitekt
  556. Sofia Sundén, civilingenjör V
  557. Siri Lindberg, arkitekt
  558. Milott Widolf, Inredningsarkitekt
  559. Cajsa Ehlin, arkitekt
  560. Linnea Larsson, arkitekt
  561. Emilia Nyblom, projektutvecklare
  562. Kelli Berg McIlroy, arkitekt
  563. Emma Lundborg, Landskapsarkitekt
  564. Åsa Bjerndell, Arkitekt
  565. Lisa Lorentzi Wall, stadsplaneringsstudent
  566. Caroline Björk Novak, planarkitekt
  567. Camilla Doms, landskapsarkitekt.
  568. Anna Härlin, samhällsplanerare/planarkitekt
  569. Kim Höglund Ljusdesigner och avdelningschef
  570. Helena Ackelman, planarkitekt
  571. Boel Hellman , Arkitekt
  572. Sandra Falck, byggnadsingenjör
  573. Kristina Nilsson, arkitekt
  574. Karin Löfgren, arkitekt
  575. Jeanette Saveros, Fd Vd
  576. Anna-Sofia Sjööquist, projektledare
  577. Lina Olofsson, projektledare
  578. Ida Hallberg, byggnadsingenjör
  579. Wivian Eidsaunet arkitekt
  580. Josephine Harold, arkitektstudent
  581. Catharina Högstedt, arkitekt
  582. Anna-Maja jöhnemark, hållbarhetsstrateg
  583. Astrid Stenberg Linnér, Arkitekt och scenograf
  584. Matilda Leffler, arkitektstudent
  585. Åsa Carlestam, arkitekt
  586. Kristina Philipson, arkitekt
  587. Maria Burger Bygglovingenjör
  588. Fanny Wetterrot, arkitekt
  589. Lisa Palmér, planhandläggare
  590. Maria Wikenståhl, trafikingenjör
  591. Therese Granlund, arkitekt
  592. Linda Wiking, landskapsarkitekt
  593. Linda Björn, Arkitekt
  594. Lisbeth Andersson, Landskapsarkitekt
  595. Christel Dell’Aquila, arkitekt
  596. Cecilia Narström, planarkitekt/arkitekt
  597. Louise Gydell, Arkitekt
  598. Frida Almqvist, ljusdesigner
  599. Lovisa Lindström, arkitekt
  600. Sara Lööf, Planarkitekt
  601. Johanna Espegren, landskapsarkitektsstudent
  602. Emma Wiren, landskapsarkitekt
  603. Sara Brask, arkitekt
  604. Elin Borlid, arkitektstudent
  605. Amanda Swedsudde, Yrkeslärare fd elektriker & konstruktör
  606. Sofi Bergenudd, arkitekt
  607. Jenny Lundahl, arkitekt, projektledare, enpersonsbolag
  608. Anna Olmårs, planarkitekt
  609. Anna Klara Lundberg, arkitekt
  610. Stina Bäckström, planarkitekt
  611. Emma Anderberg, arkitektstudent
  612. Ida Nordesjö, arkitekt
  613. Anja Linna, arkitekt
  614. Malin Ahlgren Bergman, arkitekt
  615. Ulla Rosenius, arkitekt
  616. Karen von Bonsdorff, arkitekt
  617. Anna Jändel, landskapsarkitektstudent
  618. Kristin Borg, arkitekt
  619. Lina Constantino, landskapsarkitekt
  620. Kajsa Nilsson, arkitekt
  621. Lisa Deurell, arkitekt
  622. Kajsa Rue Hallén, planarkitekt
  623. Maria Engström, landskapsarkitekt
  624. Maja Olofsson, landskapsarkitektstudent
  625. Maria Johansson, inredningsarkitekt
  626. Kajsa Sundqvist, arkitekt och ingenjör
  627. Rahel Belatchew. Arkitekt
  628. Emilia Almqvist Jansson, arkitekt
  629. Anna Sundman, arkitekt
  630. Ingrid Wingård, arkitekt
  631. Pia Berg Målarmästare
  632. Karin Widmark, inredningsarkitekt
  633. Katrin Haraldsson, arkitekt
  634. Johanna Bocian Östberg, arkitekt
  635. Lotta Lindgren, arkitekt
  636. Caroline Johansson, landskapsarkitekt
  637. Hanna Fürstenberg Danielson, planarkitekt
  638. Julia Pütsep, landskapsarkitekt
  639. Margaretha Nilsson, arkitekt
  640. Sanna Englund, arkitekturstudent
  641. Emelie Melin, landskapsarkitekt
  642. Hillevi Kittel, planarkitekt
  643. Tove Hidemark, arkitekt
  644. Eva Kåverud, arkitekt
  645. Sophia Hammarberg, trafikplanerare
  646. Maria Bolin, samhällsplanerare
  647. Melanie Blockley Administratör
  648. Birgitta Nylander, trafikplanerare
  649. Karin Görlin, landskapsarkitekt
  650. Anna Klara Löfholm, Arkitekt
  651. Karin Milles, stadsarkitekt
  652. Johanna Rosvall, Planarkitekt
  653. Maja Claesson, arkitekt
  654. Klara Wallby, landskapsarkitekt
  655. Soon Hammarström, planeringsarkitekt
  656. Malin Rylander, Målare
  657. Tove Söderberg, arkitektstudent
  658. Frida Carlvik, Student Samhällsbyggnadsteknik
  659. Karin Matz, arkitekt
  660. Veronika Jönebratt, planarkitekt/akustiker
  661. Jennie Enenge, byggingenjör
  662. Boel Bengtsson, kommunikatör
  663. Kristina Cedrins, affärsutvecklare/byggherre, arkitekt
  664. Hanna Sander, arkitekt
  665. Fanny Larsson, stads- och trafikplanerare
  666. Lisa Runnérus, landskapsarkitekt
  667. Helena Piehl, arkitekt
  668. Inger Berglund, landskapsarkitekt
  669. Hanna Nyström, landskapsarkitekt
  670. Johanna Simic, arkitekt
  671. Susanne Löfgren, Arkitekt
  672. Johanna Zetterlund, landskapsarkitekt
  673. Linnéa Elamzon, bygglovhandläggare
  674. Katarina Janols Lundström, VVS-konsult
  675. Anna Hollqvist, kommunikatör
  676. Karolina Wichman, projektkommunikatör
  677. Christina Reje Rahmberg, landskapsarkitekt
  678. Stina Torén, arkitekt
  679. Ann Lepp, arkitekt
  680. Emma Molin, snickare
  681. Sofia Brydolf, landskapsarkitekt
  682. Disa Löfvendahl, landskapsarkitekt
  683. My Lundblad Wistedt, arkitekt
  684. Frida Brunner, översiktsplanerare
  685. Joanna Pierre, bebyggelseantikvarie och färgsättningskonsult
  686. Amanda Markgren, Arkitektstudent
  687. Carolina Sandström, arkitektstudent
  688. Anna Chavepayre, arkitekt
  689. Ulla Möllerberg Gullers inredningsarkitekt
  690. Elin Svensson, arkitekt
  691. Xiao He, arkitekt
  692. Linda Högberg Andersson, arkitekt
  693. Caroline Larsson, landskapsarkitekt
  694. Emma Gradin, Bygglovarkitet
  695. Anna Franzén, inredningssnickare
  696. Martina Engblom, arkitekt
  697. Emma Giaever, brandingenjör
  698. Tiina Henning W, landskapsarkitekt
  699. Sofie Norrgård, bygglovshandläggare
  700. Siv Living, trafikplanerare
  701. Cecilia Österholm, landskapsarkitekt
  702. Anna Thott, landskapsarkitekt
  703. Emelie Wahlberg, Arkitekt
  704. Ingrid Lembke von Schéele, Trafikplanerare
  705. Åsa Hörndahl, byggingenjör
  706. Maria Flores, arkitekt
  707. Clara Eckersten, landskapsarkitekt
  708. Marianne Hedberg, miljöexpert
  709. Maria Lundholm, landskapsarkitekt/strategisk planerare
  710. Emma Segerstedt, projektledare
  711. Hannah Wright, landskapsarkitektstudent
  712. Sara Hellgren, Arkitekt
  713. Anna Pang, arkitekt
  714. Cecilia Salmi Källström, Byggnadsingenjör
  715. Malin Lööw, Byggnadsingenjör
  716. Hanna Lidhäll, Samhällsplanerare
  717. Elisabet Jansson, Kvalitetsingenjör
  718. Ebba Svenzén, landskapsarkitekt-student och delvis anläggare
  719. Elisabeth Lundgren, arkitekt
  720. Madeleine Almqvist, samhällsplanerare
  721. Mia Lindblad, arkitekt, stadsplanerare
  722. Zara Hejdeman, Arkitekt
  723. Cecilia Strömer, planarkitekt
  724. Amanda Kock, arbetsledare
  725. Jennifer Broberg, anläggningsingenjör
  726. Klara Mattisson, Arkitekt
  727. Sofia Larsson, Projektledare
  728. Stina Elonsson, landskapsarkitekt
  729. Karolina Sandin Levander, Trafikingenjör
  730. Isa Pettersson, arkitekt
  731. Lina Gregersdotter, planarkitekt
  732. Viveca Rosencrantz, Arkitekt
  733. Jenny Svärd, projektledare
  734. Kerstin Lönngren, arkitekt, projektledare
  735. Josefine Svensson, landskapsarkitekt
  736. Sara Marklund, arkitekt
  737. Alexia Staaf, arkitekt
  738. Emma Dohrmann, landskapsarkitekt
  739. Anna Edsjö, arkitekt
  740. Tove Västibacken, trafikplanerare
  741. Hanna Plato, Arkitekt
  742. My Zachrisson, inredningsarkitekt
  743. Elin Henriksson, byggnadsingenjör
  744. Iro Kalogeropoulou, arkitekt.
  745. Therese Marteleur, målare
  746. Kristin Gausdal, arkitekt
  747. Maela Jaanivald, planarkitekt
  748. Klara Ebeling, bebyggelseantikvarie, bygglovshandläggare
  749. Anna Arén, arkitekt
  750. Åsa Nordqvist, Målare
  751. Elise Ljung, biträdande bygglovchef
  752. Helena Krahner, arkitekt
  753. Lena Zetterberg, arkitekt
  754. Lina Sofia Tomczak, landskapsarkitekt
  755. Lisa Berkert Wallard, Scenograf
  756. Moa Braakman, inredningsarkitekt
  757. Khadidja Ouis, arkitekt
  758. Momo Tham, inredningsarkitekt
  759. Lina Lo Gillefalk, landskapsarkitekt
  760. Charlotte Pauli, arkitekt
  761. Agnes Lundberg, arkitektstudent
  762. Malin Valuskova, arkitekt
  763. Heidi Eklund, inredningsarkitekt
  764. Maria Nordqvist, planarkitekt
  765. Ann-Sofie Lind, HR
  766. Jenny Afvander, Projekteringsledare
  767. Emma Arnberg, arkitektstudent
  768. Magdalena Forshamn, arkitekt TD
  769. Annika wigers inredningsarkitekt
  770. Ellaklara Santin, landskapsarkitekt
  771. Frida Panzar, affärsutvecklare
  772. Johanna Eriksson, trafikplanerare
  773. Angelica Uusijärvi, elektriker
  774. Charlotta Löfstedt, landskapsarkitekt
  775. Åsa Esseen Wiking, arkitekt
  776. Mari Johansson, arkitekt
  777. Jessica Dizdarevic, byggnadsingenjör
  778. Karin Stare, planeringsarkitekt
  779. Linda Ganehed, arbetsledare
  780. Ida Thiger, entreprenadingenjör
  781. Ronja Eriksson, snickare
  782. Tina Ljunggren, arkitekt
  783. Helena Heymowska, arkitektstudent
  784. Veronica Andersson, projektingenjör
  785. Karin Andersson, landskapsarkitekt
  786. Emilie Serpagli, inredningsarkitekt
  787. Mirja Westling, byggnadsingenjör
  788. Nina Andersson, byggprojektledare
  789. Corinne Brandberg, arkitektstudent
  790. Elin Laksjö Svensson, Arkitekt
  791. Anna Hartmann Gyllenhammar, arkitektstudent
  792. Helene Eriksson, byggnadsingenjör
  793. Linnéa Stolle, byggnadsantikvarie
  794. Matilda bengtsson, arkitekturstudent
  795. Lina Gudmundsson, projektledare
  796. Anja Knudsen, arkitekt
  797. Helena Sundin, arkitekturstudent
  798. Helena Brämerson Gaddefors, landskapsarkitekt
  799. Ieva Kisieliute, jurist som jobbar med byggfrågor
  800. Johanna Brolin Bygglovshandläggare
  801. Katarina Lundeberg, Arkitekt
  802. Annika Andersson, Bebyggelseantikvarie
  803. Anna Norbäcker, planarkitekt
  804. Anna Öberg, projektutvecklare, arkitekt
  805. Sara Lundgren, byggnadsingenjör
  806. Clara Blasius, arkitektstudent
  807. Josefina Söderberg, Arkitekt
  808. Karin Andersson, stadsplaneringsstudent
  809. Gresa Veselaj, stadsplaneringsstudent
  810. Martina Kleregård, Stadsplaneringsstudent
  811. Ellinor Wik, trafikplanerare
  812. Anna Harlin, arkitektstudent
  813. Johanna Stridh, dekorsnickare, designer
  814. Ellen Forsberg, affärsutvecklare
  815. Jenny Sivervik, Fastighetschef
  816. Eira Capelán, arkitekt / doktorand
  817. Moa Hansson Broman, landskapsarkitekt
  818. Linda Teng, arkitekt
  819. Tove Ekström, arkitektstudent
  820. Karin Andreasson, arkitekt
  821. Anna Nordström, arkitekt
  822. Amanda Hammer, student fysisk planering/urban design
  823. AnneLie Granljung, tf stadsplaneringschef
  824. Sofia Huldt, stadsplaneringsstudent
  825. Åsa Hüffmeier, arkitekt
  826. Jenna Ernestrand, arkitekt
  827. Åsa Karlsson, planarkitekt
  828. Evelina Regenius Jouper, byggnadsantikvarie
  829. Sandra Henze, projektledare
  830. Eva-Lotte Wondollek, projektledare
  831. Lea-Vanessa Lohr, arkitekt
  832. Matilda Crisp, arkitekt
  833. Katarina Ström, arkitekt
  834. Sara Ekelund planarkitekt
  835. Annsofi Björkman, Arkitekt
  836. Amanda Sterner Nordin, projektledare
  837. Christin Klarström, bygglovsadministratör
  838. Siri Edling Helmers, arkitekt
  839. Stina Johansson, arkitekt
  840. Maria Halla, arkitekt
  841. Evelina Björndal, arkitektstudent
  842. Annika Lundwall, Landskapsarkitekt
  843. Mari Owrenn, arkitekt
  844. Wasan Abod, arkitekt
  845. Eva Troive, Arkitekt
  846. Sara Olsson, Arkitekturstudent
  847. Eir Sæmundsdóttir, arkitekt
  848. Tolla Stuart Dahlgren, arkitektstudent
  849. Kristin Englund, landskapsarkitekt student
  850. Sara Ros, Arkitekt
  851. Mikaela Sandart, Ingenjör
  852. Hanna Hällström, planarkitekt
  853. Anna Pöldma kommuntjänsteman, Stadsbyggnad.
  854. Anna Rex, arkitekt
  855. Tove Sthen, arkitektstudent
  856. Jenny Andersson, Arkitekt
  857. Unn Malm, Arkitekt
  858. Emelie Ericson, arkitekt
  859. Lina Sjöqvist, arkitekt
  860. Helena Eriksson, landskapsarkitekt och konstnär
  861. Cecilia Söderholm, landskapsarkitekt
  862. Mikaela Dyhlen, kommunikationschef
  863. Sara Boustedt, Arkitekt
  864. Frida Bladin, Arkitekt
  865. Ia Westman, landskapsarkitekt
  866. Agnes Grandin, plattsättare
  867. Maria Oxelman, arkitektstudent
  868. Ingrid Bernerstedt, arkitektstudent
  869. Marwa Hussein, byggnadsingenjör
  870. Anna Lyhagen, (chef, kommunbyråkrat, konstnär) landskapsarkitekt
  871. Sara Zentner, miljösamordnare
  872. Cecilia Hansson, arkitekt
  873. Isabell Fordal, målarlärling
  874. Sheida Rowshani, i staben Stadsbyggnadskontoret (kommun)
  875. Maria Olsbäck, miljöbyggstrateg
  876. Anna-Karin Joelsson, arkitekt
  877. Lisa Petersson, f.d. installationselektriker
  878. Malin Belfrage, arkitekt
  879. Selma Udriot Johansson, Arkitekt
  880. Anna Lund, planarkitekt
  881. Ulrica Ericson, byggprojektledare
  882. Malin Fredriksson, arkitekt
  883. Elzbieta Brunnberg, ArchFilmLund, arkitekturfilmproducent
  884. Rebecca Deutsch, landskapsarkitekt
  885. Ada Zalecka, arkitektstuderande
  886. Anna Reuter Metelius, antikvarie
  887. Ida Stavenow, arkitekt
  888. Helene Flink, arkitekt
  889. Sofia Leander, Arkitekt
  890. Emelie Örneblad, byggingenjör
  891. Camilla Lindberg, arkitekt
  892. Anna Maria Furuland, arkitekt
  893. Maja Johansson, Byggarbetsledare
  894. Linda Bergquist, arkitekt
  895. Irene Lindbäck, Projektledare
  896. Elinor Thornblad, arkitekt
  897. Hannah Vennman, arkitekt
  898. Petra Lindeqvist, landskapsarkitekt
  899. Malena Beijer, byggnadsingenjör
  900. Therese Rowland, Arkitekt
  901. Ninna Kapadia modellbyggare
  902. Bianca Eriksson, arkitektstudent
  903. Carita Sandros, väg och vatteningenjör
  904. Josefina Petrycer, arkitekt
  905. Cathrine Bülow, konsult, byggjournalist
  906. Nina Gartz, landskapsarkitekt
  907. Felicia Lans, arkitekt
  908. Pamela Paredes, projektledare/byggnadsingenjör
  909. Danielle Freilich, miljökonsult
  910. Sarah Suneson Meiling, inredningsarkitekt
  911. Annika Lexell, projektledare
  912. Sara Hulten, arkitekt
  913. Sanna Edqvist, arkitekt
  914. Linnea Blixt, planeringsarkitekt
  915. Anna Weglin Elenius, arkitekt
  916. Ona Forss, arkitekt
  917. Anna Squassina, landskapsarkitekt
  918. Cecilia Norlander, planarkitekt
  919. Elizabeth Johansson, arkitekt
  920. Sofia Edholm, projektledare
  921. Evelina Simonsson, planeringsarkitekt
  922. Sara Modig, arkitektstudent
  923. Ingrid Tufvesson, arkitekt
  924. Helena Kjellgren, Bygglovhandläggare
  925. Sara Norås, arkitekt
  926. Anna Larsson, energiingenjör
  927. Febe Helleberg, arkitekt (ej verksam f.n.)
  928. Kristina Rydbeck, snickare
  929. Filippa Wang Gurt, arkitektstudent
  930. Karin Lundvall, projekt och byggledare mark
  931. Josefin Alvblad, arkitekt
  932. Mikaela Steby Stenfalk, arkitekt, designer och intendent
  933. Marina Ziakouli, planarkitekt
  934. Anja Johansson Thedenius, arkitekt
  935. Johanna Rosendahl, HR
  936. Katarina Anund, Marknadsstrateg och projektledare
  937. Julia Johansson landskapsarkitektstudent
  938. Mia Callenberg, arkitekt
  939. Sara Hansson, arkitekt
  940. Ida Hammarlund, arkitekt
  941. Elouise Le Veau, landskapsarkitekt
  942. Madeleine Munter, landskapsarkitekt
  943. Elin Färemo, målare
  944. India wajda, planarkitekt
  945. Nina Åström, arkitekt
  946. Linda Fredén, arkitekt
  947. Paulina Soliman, trafikkonsult
  948. Frida Hultén, projektledare
  949. Helen Mosseby, landskapsarkitekt
  950. Anneli Åhlén Östersjö, arkitekt
  951. Emma Färje Jones, utvecklingsledare hållbarhet
  952. Carolina Fredriksson, Arkitekt
  953. Felicia Larsson, arkitektstudent
  954. Jenny Eklund, arkitekt
  955. Sofia Elvsnö, projektledare bygg och fastighetsutveckling
  956. Hanna Syrén, arkitekt
  957. Helena Martinsson, arkitekt
  958. Matilda Nilsson, planarkitekt
  959. Minna Tammisto, arkitekt
  960. Julia Bolling, byggingenjör
  961. Nora Rennéus, arkitektstudent
  962. Elin Eriksson, planarkitekt
  963. Sofie Odby, arkitektstudent
  964. Maria Malm Skarin, civ. Ing Väg- och Vatten
  965. Karin Nordqvist, arkitekt
  966. Sofia Ernst, Byggnadsingenjör
  967. Sofia Öreberg, samhällsbyggnadschef
  968. Zara Moberg, landskapsarkitektstudent
  969. Maria Perzon, senior miljökonsult
  970. Awilla Posay, Byggnadsingenjör
  971. Lena Jarl Hellgren, planarkitekt
  972. Sandra Ström, arkitekt
  973. Rebecka Lind, arkitekt
  974. Mona Kjellberg, marknadsanalytiker stadsplanering
  975. Helena Hultgren, planarkitekt
  976. Lina Oldeen, arkitekt
  977. My Nordström, landskapsarkitekt
  978. Helene Amundsen, arkitekt
  979. Ylva Wilder, arkitekt/civilingenjör
  980. Mia Fjellström, landskapsarkitektstudent
  981. My Wallberg, Byggprojektledare
  982. Frida Ahlberg, landskapsarkitektstudent
  983. Märta Scharp, landskapsarkitektstudent
  984. Frida Pommer, Byggprojektledare
  985. Frida Stockhaus, arkitekt
  986. Jennie Björklund, Bebyggelseantikvarie
  987. Annelie Landgren, arbetsledare (byggnadsingenjör)
  988. Lovisa Eriksson, samhällsplanerare
  989. Pauline Algeröd, arkitektstudent
  990. Linnea Silfverdal, planarkitekt
  991. Pia Dahl, elektriker
  992. Anna Pellbäck, projektledare nyproduktion
  993. Cristina Danielsson, arkitekt
  994. Lisa Hellberg, projektledare strategisk planering
  995. Maja Hallén, Arkitekt
  996. Ingela Nirbrant, Arkitekt
  997. Emelie Furbacken, byggprojektledare
  998. Lisa Nordström, byggnadsingenjör
  999. Tova Rudin-Lundell, arkitekt
  1000. Frida Gustafsson, konsult, fd Projektchef
  1001. Kajsa Brosché, arkitekt
  1002. Magdalena Franciskovic , landskapsarkitekt
  1003. Disa Norrfjärd, byggnadsingenjör
  1004. Nadja Junnarp, målare
  1005. Paula Block Philipsen arkitekt
  1006. Emma Lysholm, arkitekt
  1007. Therese Larsson, byggnadskonstruktör
  1008. Linnéa Svan, entreprenadingenjör
  1009. Åsa Wilke, landskapsarkitekt
  1010. Hanna Chatti, landskapsarkitekt
  1011. Matilda Landén, fd byggprojektledare
  1012. Emilia Löfgren, teknisk chef
  1013. Kajsa Högenå, civilingenjör Väg och vatten
  1014. Ylva Sjöberg, arkitekt
  1015. Karolina Mellberg, Arkitekt
  1016. Jenny Kåhre, arkitekt
  1017. Julia Glad, Arkitekt
  1018. Hanna Beierlein, arkitektstudent
  1019. Viveka Larsson, arkitekt
  1020. Clara Wickberg, arkitektstudent.
  1021. Cecilia Aspling, bygglovingenjör
  1022. My Zetterquist Helger, arkitektstudent
  1023. Maria Wejbro, Landskapsarkitekt
  1024. Gabriella Haga, Kommunikationsansvarig/arkitekt
  1025. Marianne Volhøj Jensen – Arkitekt
  1026. Charlotte Andersson, energikonsult
  1027. Laura Bergman, landskapsarkitekt
  1028. Kristina Gabrielii, senior konsult hållbar utveckling
  1029. Lisa Häggdahl, Projektchef
  1030. Kristina Stavlind, trafikkonsulent
  1031. Yuliya Grebyonkina arkitekt
  1032. Marie Graversen, arkitekt
  1033. Madeleine Johansson, Landskapsarkitekt student
  1034. Matilda Suneson, Landskapsarkitekt
  1035. Angelina Kjellén, arkitekt
  1036. Alice Hammar, landskapsarkitekt
  1037. Emelie Hall, Inredningsarkitekt
  1038. Anna Häggson, plansamordnare
  1039. Rebecka Persson, landskapsarkitektstudent
  1040. Terese Löfgren, gruppchef väg/gataprojektering
  1041. Anna Glenndal, f.d arbetsledare inom bygg
  1042. Sara Lundström, Byggnadsingenjör
  1043. Erica Wågström, arkitektstudent
  1044. Solmaz Beik arkitekt
  1045. Annika Burlin, planarkitekt
  1046. Helen Radell, byggnadsingenjör
  1047. Monica Svedberg Stone, inredningsarkitekt
  1048. Siri Ersson, planarkitekt
  1049. Charlotta Lindberg, Landskapsarkitekt
  1050. Lisa Bomble, arkitekturforskare
  1051. Hillevi Olsson, arkitekt
  1052. Anna Harrysson, arkitekt
  1053. Sofie Tolf, arkitekt
  1054. Karolina Olsson, affärsutvecklare
  1055. Sanita Masic, arkitekt
  1056. Martina Bhatia, samhällsplanerare
  1057. Camilla Starkenberg, arkitekt
  1058. Nicole Krystek, projektledare
  1059. Saga Axberg, Landskapsarkitekt/Samhällsplanerare
  1060. Cajsa Friberg, bygglovshandläggare
  1061. Jenny Karlmark, arkitekt
  1062. Alexandra Adriani, arkitekt
  1063. Sara Larsson, samhällsplanerare
  1064. Agneta Ejhed, inred.arkitekt
  1065. Maja Bernerman, Murare
  1066. Anna Hessle, arkitekt
  1067. Charlotta jonsson, konsult bygg- och anläggningsbranschen
  1068. Jorunn Karlsson, arkitektstudent
  1069. Lina Broström, Arkitekt
  1070. Ulrike Donnerhack, samhällsplanerare och arkitektstudent
  1071. Hanna Palavicini, arkitekt
  1072. Julia Eliasson. Arkitektstudent
  1073. Sandra Grönlund, Arkitekt
  1074. Louise Heimler, planarkitekt
  1075. Ylva Lord, byggnadsingenjör
  1076. Jenni Nordström, landskapsarkitekt
  1077. Anna Hoffman, Arkitekt
  1078. Anna Nilsson, arkitekt
  1079. Emelié Carlsson, planeringsarkitekt
  1080. Karin Karltun, landskapsarkitektstudent
  1081. Katrin Berkefelt, avd chef
  1082. Kristina Åkerlund arkitekt
  1083. Therese Dernbrant, arkitekt
  1084. Johanna Edberg, byggingenjör tillgänglighetskonsult
  1085. Sara Lisspers Thungström, arkitektstudent
  1086. Rebecca Bile, Entreprenadingenjör
  1087. Rebecka Peterson, arkitekt
  1088. Martina Wahlgren, Arkitekt
  1089. Astrid Skånbeck, arkitektstudent
  1090. Frida Källman, planarkitekt
  1091. Anna Broman, arkitektstudent
  1092. Kristina Ödling, arkitekt
  1093. Cattie Hammar Hveem, arkitekt
  1094. Maria Lindgren, landskapsarkitekt
  1095. Kristina Pichler, projekteringsledare
  1096. Laine Montelin, byggnadskonstruktör
  1097. Stina Arnesson, fastighetsutvecklare
  1098. Natalia Bielak Arenskogh, bygglovhandläggare
  1099. Anni Refsbäck, arkitekt
  1100. Malin Lagerkvist, arkitekt
  1101. Cecilia Ekeroth Fd Koistinen, arkitekt
  1102. Thérèse Kristiansson, arkitekt
  1103. Boel Andersson, planeringsarkitekt
  1104. Maria Hamlin, arkitekt
  1105. Maria Marklund, Landskapsarkitekt
  1106. Sofia Ericsson, byggnadskonstruktör
  1107. Mikaela Bengtsson, arkitekt/civilingenjör
  1108. Karin Stenberg, arkitekt
  1109. Annika Kron, civilingenjör
  1110. Karin Saler, arkitekt
  1111. Kristin Lundmark, Hållbarhetsansvarig Bygg
  1112. Kaia Eichler, civilingenjör väg och vatten
  1113. Chero Eliassi, landskapsarkitektstudent
  1114. Agnes Lindblom, landskapsarkitektstudent
  1115. Lisa Dieckhoff, planeringsarkitekt
  1116. Suzanne de Laval, arkitekt
  1117. Anna Weber, arkitekt
  1118. Pia Darin Söderman, arkitekt
  1119. Malin Rönnerfalk, arkitekt
  1120. Sofie Karlsson, arkitekt
  1121. Charlotta szczepanowski, chef hållbar utveckling
  1122. Erika Skoglund, byggnadskonstruktör
  1123. Sofia Wramsby, byggingenjör
  1124. Helena Elisson Arkitekt
  1125. Tandi Agrell, inredningsarkitekt
  1126. Maria Alander, trädgårdslärare
  1127. Jenny Forslund, landskapsarkitekt
  1128. Karolina Svahn, Arkitekt
  1129. Clara Lundeberg, arkitekt
  1130. Britta Forestier, arkitekt
  1131. Sara Kader, byggprojektledare
  1132. Astrid Keding, arkitektstudent
  1133. Frida Gustafsson, arkitekt
  1134. Nilla Berko, Arkitekt
  1135. Sofie Arvidsson, Arkitekt
  1136. Lena Brunsell, landskapsarkitekt
  1137. Annika Markstedt, arkitekt
  1138. Karin Hammarskiöld, arkitekt
  1139. Sara Midheden Brink, landskapsarkitekt
  1140. Sofia Svensson, Landskapsarkitekt
  1141. Pernilla Kristensson, arkitekt
  1142. Elsa Blomster, verksamhetsutvecklare
  1143. Anna Henrikson, landskapsarkitekt
  1144. Anna Edvinsson, landskapsarkitekt
  1145. Anneli Reyes, bygglovshandläggare
  1146. Hanna Tordardottir, Arkitekt
  1147. Julia Mattsson, arkitektstudent
  1148. Daniela Kragulj Berggren, Planarkitekt
  1149. Monika Pitura, arkitekt
  1150. Camilla Holmgren, arkitekt
  1151. Gerd Holgersson, arkitekt
  1152. Karin Arver, Landskapsarkitekt
  1153. Sanna Åkerman, arkitekt
  1154. Hanna Ivansson, arkitekt
  1155. Lisa Säfsten, arkitekt
  1156. Josefine Edstrand, projektledare
  1157. Malin Egardt, miljökonsult
  1158. Ivana Komatina, arkitekt
  1159. Li-Marie Kåkneryd, arkitektstudent
  1160. Sara Aneljung, landskapsarkitektstudent
  1161. Laura Gioanetti, landskapsarkitekt
  1162. Irene Dellert, arkitekt
  1163. Evelina Skogelid, landskapsarkitekt
  1164. Fanny Däldborg, arkitektstudent
  1165. Agnes Paljak, arkitektstudent
  1166. Emma Holmgren, inköpare
  1167. Rebecka Littbrand, Arkitekt
  1168. Elin Blume, samhällsplanerare
  1169. Alexandra Lindesvik arbetsledare
  1170. Emily Lindberg. Bygglovshandläggare.
  1171. Helene Littke, Samhällsplanerare
  1172. Nicole Zarrabi, byggnadsingenjör
  1173. Vera Swahn, arkitektstudent
  1174. Linda Isaksson, bygglovshandläggare
  1175. Malin Svensson, Entreprenadingenjör
  1176. Maria Bengtsson, bygglovarkitekt
  1177. Unni Mattsson, arkitekt
  1178. Anne Lagerheim, arkitekt
  1179. Tina Löfgren, målare
  1180. Mia Olsson – Marknadskoordinator
  1181. Catrin Frid, arkitektstudent
  1182. Kia Björling, arkitekt
  1183. Lena Sylwan, arkitekt
  1184. Klara Nero, Arkitekt
  1185. Maria Bäck, lantmätare/markförhandlare
  1186. Florence Olsson
  1187. Projektledare, planering och exploatering
  1188. Christina Thiel, trafikplanerare
  1189. Moa Rydberg Dahlin, arkitekt
  1190. Anna Liljehov, fysisk planerare
  1191. Annica Mathisson; Byggarbetsledare, konstruktör, platschef, byggmaterialsäljare, projektledare, säljchef
  1192. Matilda Månsdotter, arkitekt
  1193. Ruusa Viljanen Rossi, arkitekt och byggnadsantikvarie
  1194. Sofia Gunnarsson Solton, VA-ingenjör
  1195. Anna Werner, Dr Teknisk fysik
  1196. Elin Rosenberg, arkitekt
  1197. Åsa Bexelius, landskapsarkitekt
  1198. Elin Ahlström, konsult hållbart byggande
  1199. Karin Svenonius, arkitekt
  1200. Therese Bjöörn, samhällsbyggnadshandläggare
  1201. Sara Sandberg, landskapsingenjör
  1202. Anna Forsberg, stadsplanerare
  1203. Sari Wallberg, civilingenjör
  1204. Anna Sunnerö, arkitekt
  1205. Josefine Bjerle, samhällsplanerare
  1206. Josefine Prescott, arkitekt
  1207. Britta Holmblad, arkitekt
  1208. Maria Århammar, arkitekt
  1209. Erica Folkesson, planarkitekt
  1210. Marie Ejdemo, landskapsarkitekt
  1211. Jenny Nordmark, arkitekt/scenograf
  1212. Anneli Davidsson, byggnadsingenjör
  1213. Kajsa Svensson, samhällsplanerare
  1214. Cecilia Rune Ahnve, arkitekt
  1215. Kajsa Ström, landskapsarkitekt
  1216. Maria Bratt, Glaskonsult och projektledare
  1217. Emelie Petersson, landskapsarkitekt
  1218. Karin Lundberg, inredningsarkitekt
  1219. Linn Sundqwist, byggingenjör/bostadsutvecklare
  1220. Pernilla Henriksson, arkitekt
  1221. Matilda Schubert, byggnadsingenjör
  1222. Anna Teglund, arkitekt
  1223. Maria Åberg, Enhetschef, planarkitekt
  1224. Elisabeth Pettersson, arkitekt
  1225. Katarina Berg, elektriker
  1226. Sandra Nygren, Arkitekt
  1227. Annika Jern, kart/GIS-chef
  1228. Frida Axelsson, landskapsarkitekt
  1229. Agnes Adolfsson, byggnadsingenjör
  1230. Alexandra Lindberg, Arkitekt
  1231. Eva Goven, byggnadsingenjör
  1232. Olivia Hellsvik, Ljusdesigner
  1233. Irma Olofsson, samhällsplanerarstudent
  1234. Helena Olsson, näringspolitisk expert
  1235. Matilda Schuman, arkitekt
  1236. Cecilia Onn, anläggningsingenjör (fd arbetsledare/entreprenading. inom bygg)
  1237. Frida Engström, arkitektstudent
  1238. Sandra Andersson, arkitektstudent
  1239. Jill Gjörstrup, civilingenjör
  1240. Karin Stenholm, planarkitekt
  1241. Elin Sandström, Hållbarhetsspecialist
  1242. Cristina Rådberg Håkansson, arkitekt
  1243. Erika Tillberg, arkitekt
  1244. Maja Skoog, planarkitekt
  1245. Rebecka Paulsson, projektledare
  1246. Maria Gyllner, planarkitekt
  1247. Frida Rosenberg, arkitekt
  1248. Sanna Edling, Projektchef
  1249. Erika Wolters, Arkitekt
  1250. Caroline Larsson, landskapsarkitekt
  1251. Ulrika Thuning, Täkthandläggare
  1252. Liina Kokko, kart- och mättekniker
  1253. Karin von sydow, samhällsplanerare
  1254. Karin Axi , landskapsarkitekt
  1255. Lisa Wingö, byggnadsingenjör
  1256. Aleksandra Larsson, miljö- & kvalitets koordinator
  1257. Therese Åkesson Aldinge, projektplanerare
  1258. Lena Olsson Kristiansson, arkitekt
  1259. Anna-Karin Gävert, landskapsarkitekt
  1260. Maria Mattsson, arkitekt
  1261. Anna Bengtsson, planarkitekt
  1262. Helena Larsson Uppdragsledare
  1263. Kerstin Serin, arkitekt
  1264. Sandra Westin, arkitekt
  1265. Marie Falk, projektchef
  1266. Josefin Axén, arkitektstudent
  1267. Linda Vennberg, byggnadsingenjör
  1268. Karin Winroth, landskapsarkitekt
  1269. Helena Andersson, arkitektstudent
  1270. Lena Åsander, biolog/samhällsplanerare
  1271. Maria Nyman, produktionsledare
  1272. Jonna Idsäter, arkitektstudent
  1273. Karin Arén, arkitekt
  1274. Matilda Thorup, arkitektstudent
  1275. Jennie Boija, arkitekt
  1276. Lottie Blomgren, landskapsarkitekt
  1277. Sandra Viklund, planarkitekt
  1278. Emma Gundstedt, byggnadsingenjör
  1279. Hélène Lennartsson Drouin – arkitekt
  1280. Julia Eriksson Lagerqvist, arkitektstudent
  1281. Maria Lindahl, student civilingenjör
  1282. Kolbrún Leosdottir, inredningsarkitekt
  1283. Ellinor de Val, arkitekt
  1284. Johanna Olofsson, kommunikatör
  1285. Cattis Carlén, bostadspolitisk expert
  1286. Emma Broberg, målare
  1287. Anna Palmér, Produktionschef Skanska
  1288. Sari Lindvall-Östling, landskapsarkitekt
  1289. Karin Mehlis, landskapsarkitekt
  1290. Malin Claesson, projektchef
  1291. Ylva K Rosvall, arkitekt
  1292. Lizah Lund. Enhetschef Tekniska förvaltningen
  1293. Lovisa Bondeson, arkitektstudent
  1294. Sara Abenius, systemvetare
  1295. Petra Thedin, Arkitekt
  1296. Ann-Sofie Ek, arkitekt
  1297. Ylva Frid, Arkitekt SAR/MSA
  1298. Jenny Weyler, arkitekt
  1299. Anna Carlsson, Arkitekt
  1300. Emelie Eriksson, projektchef
  1301. Helena Eriksson, arkitekt
  1302. Viktoria Ottosson, arkitektstudent
  1303. Anna Winsnes, trädgårdsmästare/trädgårdsarkitekt
  1304. Maria Aneljung, arkitekt
  1305. Elin Sander, planhandläggare.
  1306. Astrid Humerfelt, arkitekt
  1307. Agnete Plauborg Lorentzen arkitekt
  1308. Erika Ivarsson, byggnadsingenjör
  1309. Johanna Eriksson, arkitekt
  1310. Line Rudseter, planarkitekt
  1311. Anna Karin Fallan, arkitekt
  1312. Therese Norgren, arkitekt
  1313. Emma Gryspeert, huskonstruktör
  1314. Karin Philip, arkitekt
  1315. Martina Norrman, landskapsarkitekt
  1316. Linn Hermansson, bebyggelseantikvarie/bygglovshandläggare
  1317. Lina Eriksson, Entreprenadingenjör
  1318. Karolina brandt, landskapsarkitektstudent
  1319. Anna Berlin, Trafik- och stadsplanerare
  1320. Anna-Therese Lindström, Personalchef Bygg & Entreprenadföretag
  1321. Therése Larsson Seglert, planarkitekt.
  1322. Caroline Trolle, arkitekt
  1323. Malin Bosrup, arkitekt
  1324. Magdalena Bjerkefors, arkitekt
  1325. Lisa Beckman, Byggnadskonstruktör
  1326. Elin Chytraeus, projektutvecklare
  1327. Amanda Forser, arkitekt
  1328. Louise Betsholtz, arkitekt
  1329. Therese Berg, Hållbarhetschef
  1330. Helena Ellqvist, arkitekt
  1331. Susanne Svidén, civilingenjör
  1332. Annika Lennman, arkitekt
  1333. Linnea Tillenius, Landskapsarkitekt student
  1334. Julia Anding, projektledare
  1335. Emma Teglund, samhällsplanerarstudent
  1336. Sigrid Thunberg, arkitektstudent
  1337. Anna Rask, Projektledare
  1338. Linda Wallgren, scenograf (F.d. Arkitekt)
  1339. Elin Coleman, Hållbarhetsspecialist
  1340. Louise Saaranen, byggingenjör
  1341. Amanda Gustafsson, Projektchef
  1342. Anna Öhlin, Arkitekt
  1343. Malin Unger, Arkitekt
  1344. Sara Hale, landskapsarkitektstudent
  1345. Anja Moisander, landskapsarkitekt
  1346. Andrea Bodelson, arkitekt
  1347. Drenusha Blakcori, arkitektstudent
  1348. Sara Gråhed, arkitektstudent
  1349. Emelie Jeppsson, arkitekt
  1350. Lena Jungmark landskapsarkitekt
  1351. Melisa Mundzic, projekt-och byggledare
  1352. Marlene Thelandersson, landskapsarkitekt
  1353. Karin Danielsson, landskapsarkitekt
  1354. Maja Josefsson, landskapsarkitekt
  1355. Elsa Wifstrand, Arkitekt
  1356. Sara Höglund, antikvarie
  1357. Elin Fyhr, byggnadsingenjör
  1358. Malin Nylander, Arkitekt
  1359. Frida Blomstedt Lidén, arkitektstudent
  1360. Christel Persson, Arkitekt
  1361. Anna Frostberger, Projektledare
  1362. Ulrika Paganini, byggnadsantikvarie/ingenjör
  1363. Eva-Johanna Isestig, inredningsarkitekt/designer
  1364. Montse Sayol, byggnadsingenjör
  1365. Sofia Wendel, Arkitekt SAR/MSA
  1366. Louise Mossum, Arkitekt SAR/MSA
  1367. Kristin Karlsson, arkitektstudent
  1368. Rose-Marie William, Arkitekt
  1369. Ahlgren, byggnadsingenjör
  1370. Anna Peters, Biträdande entreprenadingenjör
  1371. Ilga Lanestedt planarkitekt
  1372. Beth Thompson, Inredningsarkitekt
  1373. Kajsa Adamson, Arkitekt
  1374. Janina Igelström, Arkitekt
  1375. Emma Johansson, bygglovshandläggare/antikvarie
  1376. Heidi Viinikkala, planarkitekt
  1377. Karin Fäldner, Projektledare
  1378. Helena Karlsson, byggnadsingenjör
  1379. Katilla Wong, VVS-ingenjör
  1380. Klara Sjögren Holtz, Arkitektstudent
  1381. Camilla Lal, Trädgårdsmästare
  1382. Alexandra Möllerström, Planeringsarkitekt
  1383. Anna Neuhauser, Arkitekt
  1384. Åsa Lom, byggnadsingenjör och inredningsarkitekt
  1385. Hildegun Nilsson Varhelyi, landskapsarkitekt
  1386. Kristin Zettelind, Elektriker
  1387. Katarina Söderström Inredningsarkitekt
  1388. Frida Ovemar, Projektchef
  1389. Anna Rehnstedt, Program Manager Infrastrukturprojekt
  1390. Johanna Bender, byggnadsingenjör
  1391. Annie Skoog, planeringsarkitekt
  1392. Emilia Molin, landskapsarkitekt
  1393. Catharina Siegbahn, arkitekt
  1394. Sofia Nyman, Ingenjör
  1395. Angelica Starke, projekt- och byggledare
  1396. Viktoria Henriksson, arkitekt & civilingenjör
  1397. Katrin Adolfsson, Kranförare
  1398. Jenny Nilsson, civilingenjör V, Utredningsledare
  1399. Angelica Åkerman, Arkitekt
  1400. Anna von Gegerfelt Arkitekt
  1401. Karin Lindström, arkitekt
  1402. Lisa Brattström, samhällsplanerare
  1403. Annalisa Marinelli, arkitekt
  1404. Cecilia Wallin, Arkitekt
  1405. Sofie Papp, Entreprenadingenjör i produktion
  1406. Sofie Rosell Güler, projektledare exploatering
  1407. Agneta Persson, civilingenjör
  1408. Monica Backström Landskapsarkitekt
  1409. Åsa Sjöstrand, arkitekt
  1410. Ulla Myhr, Landskapsarkitekt
  1411. Josefine von Bahr, byggnadsingenjör
  1412. Hanna Sjöstedt, brokonstruktör
  1413. Tania Rönnbäck Haitto, arkitekt
  1414. Nike Rosvall, arkitekt
  1415. Stina Janzon, trafikplanerare/civilingenjör
  1416. Sofia Bredberg, Affärsutvecklare
  1417. Evamaria Ferm, Landskapsarkitekt
  1418. Sofia Bohlin, brandingenjör
  1419. Joséphine Rapp Thomas, arkitekt
  1420. Yvette Andersson, Inredningsarkitekt
  1421. Camilla Magnusson, arkitekt
  1422. Emma Myrén Civilingenjör, VVS-konsult
  1423. Mia Nilsson, civilingenjör
  1424. Maria Lindvall, landskapsarkitekt
  1425. Lisa Erséus, landskapsarkitektstudent
  1426. Désirée Moberg, energikonsult
  1427. Hanna Johansson, Landskapsarkitekt
  1428. Agnes Gidenstam, arkitekt
  1429. Emelie Saltas, Arkitekt
  1430. Ida Ruda, VVS-projektör
  1431. Lisa Östman, landskapsarkitekt
  1432. Ulrika Hahne Projektledare
  1433. Hanna Dahlman, arkitekt
  1434. Ulrika Palola, landskapsarkitektstudent
  1435. Petra Norgren Bengtsson, landskapsarkitekt
  1436. Sandra Tysell Gruppchef/byggnadsingenjör
  1437. Emma Johnsson, byggnadsingenjör
  1438. Lotta Berggren Projektledare
  1439. Malin Mirsch, arkitekt
  1440. Karin Kallioniemi, samhällsplanerare
  1441. Agneta Persson, landskapsarkitekt
  1442. Katarina Moberg, projektledare
  1443. Lilly Duong, byggnad-/kalkylsingenjör
  1444. Ulrika Lindmark, vd
  1445. Beatrice Franceline Kindembe, byggmiljösamordnare
  1446. Ebba Lindberg, arkitekt
  1447. Veronika Lillieros, Projektledare.
  1448. Moa Öst, Arkitekt
  1449. Fia Pettersson, projektledare
  1450. Rebecca Kihlman, Planarkitekt
  1451. Sandrine Rivoire, projektledare
  1452. Julia Ternström, arkitekt
  1453. Frida Almqvist, försäljningschef
  1454. Sofia Park, arkitekt
  1455. Petra Jenning, arkitekt
  1456. Erika von Geijer, arkitekt
  1457. Cristiane Ekström, vägprojektör
  1458. Miriam Grut, Arkitekt
  1459. Ewa Malm, arkitekt
  1460. Madeleine Wåland, miljösamordnare
  1461. Candy Yau, projektbeställare
  1462. Sofia Lindhoff, Byggnadsingenjör
  1463. Kimya Farahaninia, brokonstruktör
  1464. Jenny Karlsson, projektutvecklare
  1465. Susanna Hellström, arkitekt
  1466. Lena Rasmusson, entreprenör
  1467. Titti Calming, projektledare
  1468. Kajsa Petersson, jurist som jobbar med byggfrågor
  1469. Amanda Viklund, byggingenjör
  1470. Christina Ingelsten, bostadsutvecklare
  1471. Elisabeth Rydberg, arkitekt
  1472. Stina Andersson, projekt- och byggledare
  1473. Julia Grünbaum, arkitekt
  1474. Emma Nilborn, Landskapsarkitektstudent
  1475. Jessica Bergroth, huskonstruktör
  1476. Maria Stenström, vd
  1477. Helena Payne, landskapsarkitektstudent
  1478. Emma Matton, inredningsarkitekt
  1479. Ingrid Westermark, arkitekt
  1480. Maria Isling, teknisk chef
  1481. Sofia Eskilsdotter, landskapsarkitekt
  1482. Josephina Wilson, Projektutvecklare & arkitekt
  1483. Ingrid Eide, inredningsarkitekt
  1484. Elin Lorenzi, byggnadsingenjör
  1485. Malin Beitdokken, Civ.ing, väg och vatten.
  1486. Åsa Thörn, byggnadsingenjör
  1487. Camilla Rörborn, civilingenjör
  1488. Johanna Riad, civilingenjör konstruktör
  1489. Felicia Liabäck, Planarkitekt
  1490. Annika Ekström, Miljökonsult
  1491. Helena Byman, HR på byggbolag
  1492. Nina Kiiskinen, arkitekt
  1493. Tove Jensen, arkitekt
  1494. Irma Ortega Cruz, samhällsplanerare
  1495. Lindroth, process-/projektledare
  1496. Matilda Lindström, landskapsarkitekt
  1497. Eva Johansson, Arkitekt
  1498. Sofia Fors, Landskapsarkitekt
  1499. Jenny Ahnegård, projektledare
  1500. Johanne Vestergaard, arkitekt
  1501. Olivia Ytterström, arkitektstudent
  1502. Sophia Tollebrant, platschef
  1503. Sara Zhouson, projektledare
  1504. Elin Elfström, planarkitekt
  1505. Nora Yous, arkitektstudent
  1506. Karin Frejd, landskapsarkitekt
  1507. Laura Liuke, arkitekt
  1508. Caroline Apell Ekelund, byggnadsingenjör
  1509. Petra Almqvist, civ.ing, väg och vatten
  1510. Martina Jelvinger, brandingenjör
  1511. Susanna Dahl, Arkitekt
  1512. Kaisa Diurson, arkitekt
  1513. Pia Lundquist, handläggare
  1514. Lisa Sigebrand, designer
  1515. Malin Bergman, planeringsarkitekt
  1516. Sandra Petersson, inredningsarkitekt
  1517. Jenny Arensberg, inredningsarkitekt
  1518. Sandra Olsson, planeringsarkitekt
  1519. Kajsa Boström, brandkonsult
  1520. Sanna Tidehorn, Inredningsarkitekt
  1521. Cecilia Johansson, civilingenjör
  1522. Pernilla Nevsten, regionchef
  1523. Malin Björklund, planeringsarkitekt
  1524. Ida Larsson, planarkitekt
  1525. Malin Bergman, arkitekt
  1526. Gunilla Teofilusson, Civilingenjör – utbildare i byggbranschen, tidigare entreprenör
  1527. Frida Bengtsson, arkitekt
  1528. Agneta Åkesson, Arkitekt
  1529. Karin Persson, HR-specialist
  1530. Anna Berntman, arkitekt
  1531. Louise Ekeroth Simons, Arkitekt
  1532. Amanda Vinka, Byggnadsingenjör
  1533. Anneli Kiander maskiningenjör inköpare i byggbranschen
  1534. Helena Malmström, bygglovingenjör
  1535. Anna Rizzon, arkitekt
  1536. Anni Renfors, arkitekt
  1537. Qaryn Eng, arkitekt och projektledare
  1538. Maud Karlström, arkitekt
  1539. Andrea Utas, fysisk planerare
  1540. Isa Ehn, arkitekt
  1541. Tess Pähn, arkitekturstuderande
  1542. Molly Sjögren, arkitektstudent
  1543. Anna Nyberg, Målare
  1544. Ellinor Eskilsson, arkitekt
  1545. Emma Hügard, projektledare
  1546. Ida Wanler, inredningsarkitekt
  1547. Thea Salomonsson, arkitektstudent
  1548. Charlotte Bredberg, arkitekt
  1549. Ida Modin, Arkitekt
  1550. Ingrid Svenkvist, Arkitekt
  1551. Kajsa Johanson, arkitekt
  1552. Tove Grönwald, landskapsarkitekt
  1553. Therese Broman, Logistiker
  1554. Hanna Modin, arkitekt
  1555. Clara Ahlenius, planarkitekt, student
  1556. Susanne Duval, infrastrukturstrateg
  1557. Katarina Bonnevier, arkitekt
  1558. Sara Liberg, arkitekt
  1559. Frida Fajerson, Arkitekt
  1560. Lisa Andersson, arkitekt
  1561. Ebba Forsberg, arkitektstudent
  1562. Susanna Stenfelt, planarkitekt
  1563. Viktoria Buskqvist, Arkitekt SAR/MSA
  1564. Elin Friberg, arkitekt
  1565. Tina Gustafsson, Husdesigner
  1566. Sofia Wellander, arkitekt
  1567. Maria, arkitektstudent och kassapersonal på byggmarknad
  1568. Ida Boréus, byggnadsingenjör
  1569. Kristina Meijer, Projektledare
  1570. Fredrika Thomasdotter, landskapsarkitekt student
  1571. Christina Nilsson Collste, arkitekt
  1572. Madeleine Persson, trädgårdsarkitekt.
  1573. Ninnie Svensson, arkitekt
  1574. Sofia Priftis, arkitekt
  1575. Kerstin Sigbo, arkitekt
  1576. Hanna Mangs, arkitekt
  1577. Maia Rostvik, trafikplanerare
  1578. Hanna Åkerberg, projektledare
  1579. Sofie Nilsson, byggingenjör
  1580. Amanda Rehn, arkitekt
  1581. Louise Björkander, Arkitekt
  1582. Josephine Karlsson, arkitektstudent
  1583. Johanna Gullberg, arkitekt
  1584. Birgitta Enqvist byggnadsingenjör
  1585. Madeleine Leijonhufvud, arkitekt
  1586. Therese Ramqvist, byggprojektledare
  1587. Karen Thorén, arkitekt
  1588. Anna Walldén, bygglovshandläggare
  1589. Anna Belfrage, Arkitekt
  1590. Louise von Bahr, Arkitekt
  1591. Linn Simlin, byggingenjörstudent
  1592. Gesa Hildebrand, planarkitekt
  1593. Mona Wembling Landskapsarkitekt
  1594. Emma Hindmarsh Vannerus, arkitekt
  1595. Irmeli Magnusson, arkitekt
  1596. Linnea Algotsson, arkitektstudent
  1597. Maria Strandberg, projektledare
  1598. Frida Göransdottir, arkitektstudent
  1599. Olivia Nilsson, arkitektstudent
  1600. Sara Johansson, utvecklingsansvarig
  1601. Elisabeth Asp, arkitekt
  1602. Jonna Flordal, arkitekt
  1603. Caroline Salomonson, arkitekt
  1604. Jennie Månsson, Landskapsarkitekt
  1605. Alva Altgård, Arkitekt
  1606. Gunilla Kronvall, arkitekt
  1607. Maria Ragnarsson, Inköps- och logistikchef
  1608. Ann-Sophie Forsberg, Projektutvecklingschef
  1609. Sara Håmark, Arkitekt
  1610. Emma Sundström, arkitekt.
  1611. Camilla Godborg Nätterlund, Projektledare
  1612. Kristina Hansson, Projektledare
  1613. Tilda Karlsson, arkitektstudent
  1614. Johanna Rand, Hållbarhetsspecialist
  1615. Agnes Hjort, Landskapsarkitekt
  1616. Charlotte Elsner, Arkitekt
  1617. Åsa Bronge, Arkitekt
  1618. Hanna Johansson, arkitektstudent
  1619. Emma Hult, byggnadsingenjör
  1620. Pia-Lina Andersson, arkitekt
  1621. My Lundström, arkitektstudent
  1622. Linda Lennfalk, målare
  1623. Janna Kampers, planeringsarkitektstudent
  1624. Therese Svitzer, bygglovshandläggare
  1625. Tove Johansson, Landskapsarkitektstudent
  1626. Angela Woda, Arkitekt
  1627. Clara Bredberg, projekteringsledare
  1628. Karolina Olsson, byggnadsvårdare
  1629. Gabriella Milveden, Brokonstruktör
  1630. Helena Brunnberg, Arkitekt
  1631. Filippa Blomberg, delprojektledare
  1632. Moa Öhman, Planarkitekt
  1633. Elinore Hallman, Platschef
  1634. Sara Bärling, Arkitekt
  1635. Nina Falk Danauskis, Arkitekt
  1636. Klara Frosterud, arkitekt
  1637. Kajsa Kelly, arkitekt
  1638. Lina Brantemark, Affärsutvecklare
  1639. Kim larsson Bladh, målare
  1640. Cornelia Åkerlund, arkitekt
  1641. Karin Larsarp, snickare
  1642. Josefin Ogeman, civilingenjör
  1643. Kati Søndergaard, arkitekt
  1644. Elin Carling, VA-ingenjör
  1645. Julia Hedman, landskapsarkitekt
  1646. Maria Cederborg, projektledare
  1647. Cilla Jansson, arkitekt
  1648. Nelly Sinik, byggingenjörstudent
  1649. Helene Baudou Fjelkman, Projektchef
  1650. Hanna Pettersson, arkitekt
  1651. Lovisa Friberg, väg- och vattenstudent
  1652. Joanna Ederyd, landskapsarkitektstudent
  1653. Ingrid Oredsson, Controller
  1654. Elin Brusewitz, landskapsarkitekt
  1655. Pernilla Theselius, arkitekt
  1656. Julia Strömland, arkitektstudent
  1657. Liza Yngström, samhällsplanerare
  1658. Mia Börjesson, arkitekt
  1659. Neda Sherafat, arkitekt
  1660. Victoria Percovich, Hållbarhetsstrateg
  1661. Tora Landgren, Samhällsplanerare
  1662. Karin Gunnergård, arkitekt
  1663. Amanda Karlberg, Arkitekt
  1664. Karolina Ehrén, planarkitekt
  1665. Elin Holm Sundqvist, projektingenjör
  1666. Emma Levin, studerar till trädgårdsarkitekt
  1667. Emma Persson, inredningsarkitekt
  1668. Elin Nilsson, arkitekt
  1669. Anna Odlinge, Arkitekt, lärare i arkitektur
  1670. Karin Lannergård, landskapsarkitekt
  1671. Lovisa Olsson, arkitekt
  1672. Camilla Vässmar Frick, Arkitekt
  1673. Hanna Andrén, Arkitekt
  1674. Karin Lindgren Gardby, projektledare
  1675. Ellen Lock, arkitekt
  1676. Ulrika Åkerlund, landskapsarkitekt
  1677. Kani A. Lind, Landskapsarkitekt.
  1678. Emma Nilsson, Civilingenjör
  1679. Emma Eriksson, arbetsledare
  1680. Maria Jakobsson, bygglovskoordinator
  1681. Petra Parinder, arkitekt
  1682. Lisa Heller, arkitekt.
  1683. Ida Röstlund, arkitekt
  1684. Pernilla Lindberg, samordnare kvalitet, miljö och arbetsmiljö
  1685. Josefin Rhedin, planarkitekt
  1686. Christine Nordman, målare/ägare av måleriföretag
  1687. Karin Lundgren, Samhällsplanerare
  1688. Sofia Vidner, landskapsingenjör
  1689. Annica Carlsson, arkitekt
  1690. Anna Hall, landskapsarkitekt
  1691. Klara Isling, Landskapsarkitekt
  1692. Sofie Wäborg, arkitekt
  1693. Cecilia Sahlström, projektutvecklare
  1694. Frida Jorup, arkitekt
  1695. Filippa Andersson, arkitekt
  1696. Åse Larsson, arkitekt
  1697. Brita Nordblad, projektledare för sjukvårdslokaler
  1698. Hanna Samuelson, arkitekt
  1699. Anna Nilsson, arkitekt
  1700. Ylva Fagraeus, Arkitekt
  1701. Malin Lagervall, Planeringschef
  1702. Ulrica Karlsen, administratör
  1703. Amanda Lidgren, kommunikatör
  1704. Marie Andersson, Arkitekt
  1705. Linnéa Wiktorsson, byggnadsingenjör
  1706. Annika Danielsson, arkitekt
  1707. Ronja Saxberg, byggnadsingenjör
  1708. Jeanna Löwenhielm Toth, Projektutvecklingschef
  1709. Anna-Karin Lindskog, byggnadsingenjör
  1710. Lotta Kulling, brandkonsult
  1711. Lina Magnusson, projektledare
  1712. Ebba Lehto, landskapsarkitektsstudent
  1713. Mira Grunewald, konceptutvecklare
  1714. Ulrika Lindahl, arkitekt
  1715. Helena Hoas, arkitekt
  1716. Hedda Mannhard, Arkitekt
  1717. Boel Allende, Inredningsarkitekt
  1718. Mariella Petersson Arkitekt
  1719. Linnéa Håkansson, fysisk planerare
  1720. Jennie Tyrberg, arkitekt
  1721. Jennie Breiman, byggingenjör
  1722. Saga Agélii, landskapsarkitektstudent
  1723. Veronique Larsson, exploateringsingenjör
  1724. Marie Larsson, Dammkonstruktör
  1725. Jennie wiborgh, uppdragskoordinator
  1726. Karin Andersson, arkitekt.
  1727. Elin Persson, Entreprenadingenjör
  1728. Martina Rehn, landskapsarkitekt
  1729. Terese Ädling, projekteringsledare
  1730. Christina Gherman, arkitektstudent
  1731. Agnes Djurberg, Landskapsarkitekt
  1732. Rasima Karmebäck, arkitekt
  1733. Kerstin Åkerwall, arkitekt/miljödirektör
  1734. Helena von Malmborg, projektledare
  1735. Helena Ruge, arkitekt
  1736. Yasmine Sateei-Berns, Projektledare
  1737. Marléne Engström, samhällsgeograf och projektledare
  1738. Susanna Rahm, Arkitekt
  1739. Aini Tovnell, Controller/projektekonom
  1740. Betty Hedman, Civilingenjör Lantmäteri (Projektledare, Byggchef, Fastighetschef och Tjänsteutvecklare)
  1741. Katarina Meier, arkitekt
  1742. Nina Österlund, Byggnadsingenjör
  1743. Camilla Wessman, designer/inredningsarkitekt
  1744. Linda Jakobsson, konstruktör
  1745. Ulrika Sohlenius, samverkansledare
  1746. Dafni Sarakinis, Landskapsarkitekt
  1747. Stina Svensson, landskapsarkitekt
  1748. Lotta Lindberg Vikström, Projektledare Marknad Nyproduktion
  1749. Amanda Ersson, arkitekt
  1750. Kim Rosén, arkitektstudent
  1751. Hanna Ekblom, bitr projektledare
  1752. Kristina Kember, arkitekt
  1753. Anna Sofia Wannerskog, arkitekt
  1754. Hanna Olsson Produktionschef
  1755. Carolina Råberg, Arbetsledare
  1756. Elisabeth Åman, Trafikingenjör
  1757. Sofia Svensson, planarkitekt
  1758. Maria Lycke, Arkitekt
  1759. Marie-Louise Jonsson, HMS-ledare (Hälsa,arbetsmiljö,säkerhet)
  1760. Andrine Johansson, Arkitekt
  1761. Elin Westin, Arkitektstudent
  1762. Anna Rolf arkitekt
  1763. Zandra Valencia Skogsfors, arkitektstudent
  1764. Elsa bergebo, landskapsarkitektstudent
  1765. Jennie Selvefors, Arkitekt
  1766. Angelica Lexell, studerar till Väg- och vatteningenjör
  1767. Tove Rosén, arkitekt
  1768. Elin Hegg, bygglovarkitekt
  1769. Anna Bergvall, projektledare
  1770. Julia Björkman, Kalkylingenjör
  1771. Anna-Maria Pershagen, landskapsarkitektstudent
  1772. Rebecka Tiselius, arkitekt
  1773. Sofia Norman, student inriktning samhällsbyggnad
  1774. Anna-Karin Jeppson, planarkitekt
  1775. Carola Wingren landskapsarkitekt
  1776. Linda Schuur, arkitekt, affärsutvecklare
  1777. Catrin Stengård Landskapsarkitekt
  1778. Emelie Engvall, anläggningskonstruktör
  1779. Sara Patriksson, Arkitekt
  1780. Filippa Stålhane, arkitekt
  1781. Margareta Stark, byggledare, platschef
  1782. Elisabet Bernsveden, arkitekt
  1783. Lucy Chen, arkitektstudent
  1784. Elinor Söderström, elingenjör
  1785. Karin Lundvall byggledare mark
  1786. Petra Wikholm bygg projektinköpare
  1787. Dominika Dahlström, bygghandläggare
  1788. Helena Berggrund, affärsområdeschef Berg- och Geoteknik
  1789. Malin Wängdahl, Miljökonsult Stadsplanering/Miljöplanering
  1790. Charlotte Stuveback, arkitekt
  1791. Elin Larsson – anläggningsarbetare
  1792. Frida Matsdotter Berggren, Geotekniker
  1793. Sanna Isaksson – projektledare
  1794. Sandra Frank, Marknadschef
  1795. Anna Anna Rotsman Halldén, arkitekt
  1796. Eleonor Johansson, Byggnadskonstruktör
  1797. Nina Andersson – byggnadsingenjör
  1798. Margaret Anetakis Steiner, arkitekt, AIA
  1799. Petra Ivanov Samryd inredningsarkitekt
  1800. Victoria Grönros, projektledare
  1801. Ulrika Cedwin – arkitekt
  1802. Stina Nyberg, arkitekt
  1803. Jenny Sjöblom, civilingenjör
  1804. Cia Axelsson arbetsledare, inköpare, projektledare.
  1805. Beatrice Dryselius, arkitekt.
  1806. Nanna Thelander, Arkitekt
  1807. Anna Holmqvist, landskapsarkitekt, Planchef
  1808. Emelie Rex, Arbetsledare husproduktion
  1809. Felicia Wilén, student, landskapsarkitektur
  1810. Mia Levedahl, arkitekt/projektutvecklare
  1811. Matilda Eriksson, (studerande) planarkitekt
  1812. Anna-Emilia Joelsson, hållbarhetskonsult
  1813. Anna Franzen, Projektchef, Entreprenadföretag
  1814. Stina Nohldén, Arbetsledare
  1815. Viktoria Walldin, Hållbarhetsspecialist
  1816. Tove Nilsson, planarkitekt
  1817. Marie Ekberg, projektledare
  1818. Anna Ådén, arkitekt
  1819. Julia Boström, planeringsarkitekt
  1820. Mi Inkinen, arkitekt
  1821. Suzanne Lagerqvist, arkitekt/ projektledare
  1822. Sandra Olsson, Platschef
  1823. Gudrun Rabenius, Landskapsarkitekt
  1824. Pernilla Andersson, Arkitekt
  1825. Olivera Boljanovic, planarkitekt
  1826. Emma Johansson, stadsplanerare
  1827. Helena Wiklund, Arbetschef
  1828. Susanne Göransson, landskapsarkitekt
  1829. Sofia Masrour, planeringsarkitekt
  1830. Mariann Grundvall, arkitekt
  1831. Lovisa Parke, landskapsarkitektstudent
  1832. Anna Bisander, kommunikatör
  1833. Birgitta Carlsson Ekonom
  1834. Nadja Svensson, arkitekt
  1835. Gerd Comstedt, projektutvecklare
  1836. Johanna Vestlin, inredningsarkitekt
  1837. Elin Samuelsson, landskapsarkitekt
  1838. Lisbet Karlsson, verksamhetsutvecklare
  1839. Gunilla Englund, trafikplanerare
  1840. Sarah Henningsson, planarkitekt
  1841. Emily Wade, landskapsarkitekt
  1842. Amelia Nordgren, Partneringledare
  1843. Annie Jonasson, trähantverkare
  1844. Ann-Mari Fransson, urbanekolog och forskare
  1845. Louise Karlsson, planarkitekt
  1846. Marie Westin, projektledare
  1847. Johanna Gustafsson, gruppchef och projektledare
  1848. Helene Holmgren, administratör
  1849. Linnea Blomstedt, logistiker
  1850. Frida Frogsjö, landskapsarkitektstudent
  1851. Carina Lindeberg, planarkitekt
  1852. Aurora Ruuskanen, kommunikatör
  1853. Hanna Larsson, arkitekt/arbetsledare
  1854. Jessica Nilsson, arkitekt
  1855. Monika Rudenska, arkitekt
  1856. Ulrika Lindeberg, projektledare
  1857. Karolina Engman, byggnadsingenjör
  1858. Josefin Gustafsson, arkitekt
  1859. Lisa Westerdahl, arkitekt
  1860. Louise Robinson, arkitekt
  1861. Sanna Bergström, snickare
  1862. Annika Eriksson-Lindberg, arkitekt
  1863. Matilda Lidberg, arkitekt
  1864. Jenny Ekstam, samhällsplanerare
  1865. Elin Svensson, Landskapsarkitekt
  1866. Sofia Carlsson, planarkitekt
  1867. Julia Lantz, lantmätare och projektledare
  1868. Ella Fröling, landskapsarkitektstudent
  1869. Frida Viksten, landskapsarkitektstudent
  1870. Freija Frändberg, arkitekt
  1871. Karin Wizén, målare
  1872. Hanna Backmann, landskapsarkitektstudent
  1873. Sara Stridh, säljare
  1874. Pernilla Nyblom, byggnadsingenjör
  1875. Hanna Axelsson, landskapsarkitekt (student och praktikant)
  1876. Amanda Thellsén, byggnadsingenjör
  1877. Filiz Coskun, arkitekt
  1878. Carita Frohm, Projektledare
  1879. Anna Israelsson, arkitekt
  1880. Kristina Erlandsson, arbetsledare
  1881. Anna Moll, Arkitekt
  1882. Nancy Lawoko, Projektledare
  1883. Matilda Cavallius, Byggnadsingenjörstudent
  1884. Elin Persson, byggnadsingenjör
  1885. Erika janunger inredningsarkitekt.
  1886. Lina Schön, arkitekt
  1887. Linnea Holmberg, Arkitekt
  1888. Birgitta Gelhaar, arkitekt
  1889. Johanna Hallberg, projektledare
  1890. Sofia Tängh Wrangel, Arkitekt
  1891. Susann Jonsson, Planhandläggare
  1892. Anna R Gärtner, projektledare och fastighetsutvecklare
  1893. Sarah Graemer, samhällsplanerare
  1894. Nicole Parsi, Arkitektstudent
  1895. Emmylou Varon, arkitekt
  1896. Anna-Karin Sonesson, landskapsarkitekt
  1897. Monika Stenholm, arkitekt
  1898. Elisabeth Lundin, Projektutvecklare
  1899. Margarethe Pettersson sekreterare
  1900. Karin S Persson Malmö, landskapsarkitekt
  1901. Malin Brånemo, Projektchef
  1902. Anna-Mary Foltyn, landskapsarkitekt
  1903. Julie Sponar, arkitekt
  1904. Helena Ryhle, Art Director
  1905. Johanna Lennmalm, projektledare
  1906. Ulrika Westerstrand, arkitekt
  1907. Malin Persson, Arkitekt
  1908. Veronica Palmgren, Affärsutvecklare
  1909. Karin Wiklund, projektinköpare
  1910. Jenny Beijar, planarkitekt
  1911. Frida Axelsson, inredningsarkitekt
  1912. Hanna Ogstedt, konstruktör
  1913. Elin Daun, arkitektstudent
  1914. Märika Bark, landskapsarkitekt
  1915. Anna Biczók, landskapsarkitekt
  1916. Emelie Samuelson, Fastighetsutvecklare.
  1917. Jonna Berg, Arkitekt
  1918. Christina Schröder, projektledare
  1919. Malin Ramnemo, Fysisk planerare
  1920. Lana Sorani, Arbetsledare
  1921. Cecilia Olsson Projektledare
  1922. Michaela Lundqvist, planarkitekt
  1923. Ann Åkerskog, landskapsarkitekt
  1924. Emelie Hansson projektledare bygg
  1925. Malin Kempe, VVS-ingenjör
  1926. Maria Johansson, arkitekt
  1927. Emma Butler, landskapsarkitekt
  1928. Emma Sarin, projektchef
  1929. Maria Lindström, Byggingenjör
  1930. Eva-Lena Almér, processledare infrastrukturplanering
  1931. Ulrica Altenborg, förvaltningschef/ projektledare
  1932. Tina Vagner, landskapsarkitekt
  1933. Åsa Vernersson, projektledare/byggnadsingenjör
  1934. Anna Kulin, arkitekt
  1935. Karin Axelsson, arkitekt
  1936. Beatrice Hult, Landskapsarkitekt
  1937. Susann Thomasson, byggingenjör
  1938. Tove Wallsten, arkitekt
  1939. Petra Viklund, VA-chef
  1940. Emelie Gustavsson, Arbetsledare
  1941. Kajsa Hessel, ordförande Byggcheferna
  1942. Karin Törnquist, Arkitekt
  1943. Linnéa Enochsson, arkitekt
  1944. Rosemarie Almqvist, planarkitekt
  1945. Viveka Nordh, byggnadsingenjör
  1946. Elsa Boman, arkitekt
  1947. Veronica Beckius, projektledare
  1948. Cissi Berlin, arbetsledare
  1949. Agnes Fischer, fd. arkitekt
  1950. Karin Sernelius, planeringsarkitekt
  1951. Natazja Lindelöf Sternäng, inredningsarkitekt
  1952. Susan Smith, landskapsarkitekt
  1953. Ruxandra Lazar, projektledare
  1954. Mia Ackerberg, projektledare bygg
  1955. Nina Ekman, kommunikatör
  1956. Maria Sjölund, Entreprenadingenjör Anläggning
  1957. Caroline Hjalmarsson, landskapsarkitekt
  1958. Elin Rooth, inredningsarkitekt
  1959. Hanna Nahlin, projektledare infrastruktur
  1960. Almut Werner, vice AC och uppdragsledare inom Geoteknik
  1961. Hanna Ranstad, arkitekt
  1962. Ida Dimberg, arkitekt/utvecklingsledare
  1963. Malin Hellström, Landskapsingenjör
  1964. Anna Bender, Arkitektpraktikant
  1965. Isabelle Petersson, arkitekt
  1966. Anneli Lundström, HR
  1967. Therese Svalling, arkitekt
  1968. Elin Persson, arkitekt
  1969. Julia Dandebo, Arkitektstudent
  1970. Caroline Gren, projektingengör
  1971. Sara Haasmark, vd
  1972. Charlotta Påhlsson, arbetsledare
  1973. Daniella Franzén, kalkylator
  1974. Hanna Björklund, samhällsplanerare
  1975. Agnes Falck, energiingenjör
  1976. Caroline Wetterling, inredningsarkitekt
  1977. Cecilia Åkerström, byggprojektledare
  1978. Karin Elgh, produktionsingenjör
  1979. Nina Lundin, Verksamhetssamordnare produktion
  1980. Lisa Arthursson, Civilingenjör, Projektledare
  1981. Karin Ahde, sälj- och marknadsansvarig
  1982. Helena Morin, civilingenjör V
  1983. Malin Bergman, försäljning och affärsutveckling
  1984. Anette Karlsson, projektchef
  1985. Sofie Nilsson, planarkitekt
  1986. Kristina Carlsson, kundansvarig
  1987. Cecilia Jonkvist, civilingenjör L
  1988. Susanne Bergdahl, Landskapsarkitektstudent
  1989. Kristin Nilsson, projektledare
  1990. Ida Torstensson, civilingenjör V
  1991. Efva Nyberg, anläggare och trädgårdsingenjör
  1992. Santhi Felldin, inredningsarkitekt
  1993. Anna Boberg, trafikplanerare
  1994. Elin Lind, controller
  1995. Alexandra Hallberg, stadsplanerare
  1996. Frida Sewén, bygghantverkare
  1997. Viktoria Fagerlund, fysisk planerare
  1998. Freja Gyllenhak, bygghantverkare
  1999. Mansooreh Südow, Projektledare
  2000. Kerstin Eriksson, Lantmätare
  2001. Carina Persson, projektledare
  2002. Anna Pettersson, Kundförvaltare
  2003. Marie Carlsson, möbelsnickare
  2004. Jennie Bergqvist, ekonomiassistent
  2005. Rebecca Greek, trafikingenjör
  2006. Emilia Carlman, produktionschef
  2007. Kristina Tegnér, arkitekt
  2008. Sofie Blom, projektutvecklare, civ.ing
  2009. Karolina Lundquist, antikvarie
  2010. Martina Pihl Fritsi, arkitekt
  2011. Line Wänglund Forsberg, projektingenjör
  2012. Bodil Löfmark, fastighetsutvecklingschef
  2013. Ida Sundstedt, chef nyproduktion
  2014. Selime Osman, arkitekt
  2015. Anna Lindkvist Hegardt, arkitekt
  2016. Katinka Appelros, Byggnadshantverkare
  2017. Mikaela Cleve, inredningsarkitekt
  2018. Åsa Burman, miljöspecialist
  2019. Karin Ekholm Arkitekt
  2020. Jessica Andersson, planeringsarkitekt
  2021. Emili Rejsjö, Arkitekt
  2022. Rebecka Karlsson, landskapsarkitekt
  2023. AnnaMaria Berggren Ericsson, arkitekt
  2024. Sofia Andersson, Arkitekt
  2025. Katja Bolander, kommunikatör
  2026. Anna Leetmaa, kommunikatör
  2027. Jeanet Corvinius, Arbetschef
  2028. Tina Lindblom, arkitekt
  2029. Kristin Karlsson, Arkitekt
  2030. Filippa Karlsson, inredningsarkitekt
  2031. Sarah Nordlöf, Målare
  2032. Emilie Mattsson, landskapsarkitekt
  2033. Josefin Norén Almén, landskapsarkitekt
  2034. Ingrid Sarlöv Herlin, professor, landskapsarkitekt
  2035. Sara Nyström, Arkitekt
  2036. Camilla Åström, Byggingenjör
  2037. Malin Carlsson, kundkoordinator
  2038. Pernilla Juto, projektledare/projektör
  2039. Hanieh Heidarabadi, Arkitekt
  2040. Ylva Lageson, Civilingenjör V
  2041. Karin Amstrand Frisk, Fastighetsförvaltare
  2042. Emelie Olsson, Logistikchef
  2043. Sofie Jönsson, Arkitekt
  2044. Annika Lönn, Projektingenjör
  2045. Madelen Tornmalm, arbetsledare
  2046. Sara Olofsson, produktionsledare bygg
  2047. Kristin Quistgaard, projektledare
  2048. Karin Tyrefors, inredningsarkitekt
  2049. Susanne Berggren, Arkitekt
  2050. Carolina Tovar, Civilingenjör W
  2051. Lena Gerdtsson, landskapsarkitekt
  2052. Maria Andersson, projektchef (civilingenjör)
  2053. Karin Kullander, Projekteringsledare (civilingenjör V)
  2054. Moa Jantze, möbeldesigner/butikschef
  2055. Mona von Matern Arkitekt
  2056. Mina Karlsson, Landskapsarkitekt
  2057. Christina Silfverhielm, Arkitekt
  2058. Lina Royson, student samhällsbyggnadsteknik
  2059. Elsa Sjögren, arkitekt
  2060. Linda Scherdin, Projektutvecklare
  2061. Emma Arvidsson, civilingenjör
  2062. Johanna Tuulse, arkitekt
  2063. Anna Östlund, Säljare
  2064. Sofia Widmark, Byggingenjör
  2065. Linnéa Leijon, arkitekt
  2066. Jenny Sundkvist, byggnadsingenjör
  2067. Johanna Lindmark, Logistiksamordnare
  2068. Charlotte Casserfelt, kvalitetschef
  2069. Åsa Lindblom, landskapsarkitekt
  2070. Andrea Westling, byggprojektledare civ ing
  2071. Ylva Ek, arkitekt
  2072. Alexandra Le Hir, arkitekt
  2073. Su Andersson, arkitekt
  2074. Sarah Wiik Lindström, byggingenjör
  2075. Sanna Holmberg, arkitekt
  2076. Carin Dahlberg, landskapsarkitekt
  2077. Ulrika Sandahl – gymnasieingenjör bygg- och anläggning
  2078. Monica Lucas, civilingenjör väg och vatten
  2079. Tamar Salamon, inredningsarkitekt MSA
  2080. Johanna Boström, Arkitekt
  2081. Lina Goldén, arkitekt
  2082. Elin Linder, arkitekt
  2083. Emma Deines, Inredningsarkitekt
  2084. Annie Brodin, student landskapsarkitektur
  2085. Jenny Nagenius, planarkitekt
  2086. Helena Laursen, inredningsarkitekt och designer
  2087. Malin Haglund, projektledare
  2088. Hediye Uludag, byggnadsingenjör/ konstruktör
  2089. Hanna Bergström, Landskapsarkitekt
  2090. Annika Uggla, civilingenjör/miljökonsult
  2091. Ann Svensson Projektchef
  2092. Emma Lundquist Örn. arkitektstudent
  2093. Cecilia Hellman, landskapsarkitekt
  2094. Annika Joneby, arbetsledare
  2095. My Svedlund, Civilingenjör V
  2096. Jessica Hedeberg, mark- och exploateringsingenjör
  2097. Amanda Jarhage student, landskapsarkitektur
  2098. Sonia Andersson, arkitekt
  2099. Tania Sande, hållbarhetsspecislist
  2100. Jonna Kimsdotter, arkitekt
  2101. Miriam Söder, Inredningsarkitekt
  2102. Helena Sandgathe, Projektledare/ beställare
  2103. Joanna Attvall, arkitekt
  2104. Sigrid Sourander, arkitekt
  2105. Emilia Eriksson, samhällsplanerare
  2106. Maria Strannelind, arkitekt
  2107. Dominika Andrae, konsult inom stadsutveckling
  2108. Maria Ellbrant, civilingenjör V
  2109. Evelina Johansson, inredningsarkitekt
  2110. Pernilla Köhlberg, Inredningsarkitekt
  2111. Fix Anna Andersson, byggingenjör
  2112. Jenny Eklund, möbelsnickare/dekorsnickare
  2113. Nora Juhlin, landskapsarkitektstudent
  2114. Josefin Andersson, byggingenjör
  2115. Ellen Bjurhem, Biträdande projektledare
  2116. Sahel Strömberg, arkitekt/planarkitekt
  2117. Karin Gester, arkitekt
  2118. Kristin Träff, Landskapsarkitekt
  2119. Matilda Porsö, trafikplanerare/samhällsplanerare
  2120. Amalia Ohlson, fd snickare
  2121. Emma Sundstedt, brandtätare
  2122. Sofia Hjort, planarkitekt
  2123. Stina Gustafsson, landskapsarkitekt
  2124. Kajsa Holmström, arkitekt
  2125. Evalotta Ersson Landskapsarkitekt
  2126. Valný Aðalsteinsdóttir, arkitekt
  2127. Anna Märta Danielsson, inredningsarkitekt
  2128. Rebecca Ekenberg, arkitekt
  2129. Sara Malm, Plansamordnare trafik
  2130. Victoria Lidfeldt, inköpschef
  2131. Caroline Ekberg, arkitekt
  2132. Wim Wiklund, arkitekt
  2133. Jessica Karlsson, arkitektstuderande
  2134. My Servin, Ljusdesignstudent & fd Målare
  2135. Caroline Erström, civilingenjör
  2136. Cecilia Wingård, Bebyggelseantikvarie
  2137. Lina Lindegren, landskapsarkitekt
  2138. Linnea Storck, konstruktör
  2139. Marie Lindholm Nilsson, inredningsarkitekt ass.
  2140. Frida Björklund, Arkitektstuderande
  2141. Lisa Westin Persson, Controller
  2142. Suncica Milosevic, bygglovsadministratör
  2143. Eva Molander, landskapsarkitekt
  2144. Lena Svanberg, Ljusdesignstudent
  2145. Jennie Nermyr, byggnadsingenjör
  2146. Anna Öhnfeldt, landskapsarkitektstudent
  2147. Saga Ekelin, gruppchef
  2148. Julia Emqvist, trafikplanerare
  2149. Theresa Brander, arkitekt
  2150. Sofie Wincent, projektledare/civing
  2151. Helene Eriksson, byggnadsingenjör
  2152. Charlotte Wihman, byggingenjör
  2153. Lucy Roth, arkitekt
  2154. Ida Widén, civilingenjör
  2155. Elin Andersen, Projektutvecklare
  2156. Lina Rosengren, projektingenjör
  2157. Turid Landström Petersen, landskapsarkitektstuderande
  2158. Anna Krook, landskapsarkitekt
  2159. Åsa Swanberg Lorentzen, inredningsarkitekt
  2160. Anna Lind, projektcontroller
  2161. Johanna Nenander, arkitekt
  2162. Anna Ruhe, civilingenjör
  2163. Anna Enberg, Landskapsarkitekt
  2164. Åsa Bejemar, arkitekt
  2165. Elin Persson, civilingenjör
  2166. Maria Johansson, civilingenjör Samhällsbyggnad
  2167. Emelie Lundgren student, landskapsingenjör
  2168. Charlotte Rickardsson, planchef
  2169. Åsa Riestola, fältarkitekt
  2170. Johanna Cotfas, arkitekt
  2171. Signe Carlsson Roos, arkitekt
  2172. Lally Looft, arkitekt
  2173. Ingrid Grubb, arkitekt
  2174. Karin Fernström, Entreprenadingenjör
  2175. Frida Westlin, arkitekt
  2176. Caroline Lindgård, arkitekt
  2177. Moa Järnek, fd snickarstudent
  2178. Katarina Krupinska, arkitekt
  2179. Lisa Isberg, Projektutvecklare
  2180. Katrin Johansson, Arkitekt
  2181. Mia Nilson, inredare
  2182. Hanna Öhman, inredare
  2183. Lovisa Roth, landskapsarkitekt
  2184. Claudia Zúñiga, arkitekt
  2185. Maria Liabäck, Projektledare
  2186. Charlotta Hansson Allefelt, Projektchef
  2187. Marie Jensen, projektledare
  2188. Linnea Hedin, arkitekt
  2189. Ebba Sääw affärsutvecklare/projektutvecklare
  2190. Cecilia Sundberg, arkitekt
  2191. Therese Holmgren, bygglovshandläggare
  2192. Sanna Larsson, Uppdragsledare
  2193. Johanna Raflund Tobisson, arkitekt
  2194. Cecilia Lööf, tidigare kommunikationschef
  2195. Anna Halvarsson, affärsområdeschef
  2196. Stina Räftegård, enhetschef inom samhällsbyggnad
  2197. Lisa Chen, arkitektstudent
  2198. Lotta Cronsjö Gest, Inredningsarkitekt
  2199. Karin Rönnow, konstruktör
  2200. Madeleine Larsson, planeringsarkitekt
  2201. Mikaela Andersson, arkitekt
  2202. Lena Bengtsson, projektutvecklare
  2203. Cecilia Krook, inredningsarkitekt
  2204. Jessica Hanna, planarkitektstudent
  2205. Emma Lundbergh, Samhällsbyggnadschef och biträdande kommundirektör
  2206. Susanna Ideberg, projektledare
  2207. Lisa Sarban, byggnadsantikvarie och arkeolog
  2208. Bodil Johansson, projektledare
  2209. Ida Karlsson, projektledare
  2210. Hanna Palmgren, arkitekt
  2211. Karolina Ljungström, studerande Lantmäteri
  2212. Anna Artelius, arkitekt SIR
  2213. Anna Klang, Byggingenjör/Arkitekt
  2214. Marie Karlsson, programledare
  2215. Mia Sandh, Fastighetsförvaltare
  2216. Maria Svedberg Fastighetsförvaltare
  2217. Julia Andersson, Arkitekt
  2218. Veronica Persson, Sälj- och marknadsansvarig
  2219. Stefana Nyberg, arkitekt
  2220. Sara Pålsson, landskapsarkitekt
  2221. Matilda Jonasdotter, byggnadsingenjör
  2222. Julia Benon, inredningsarkitekt
  2223. Therese Wennerholm, projektledare
  2224. Ellen Bristulf, landskapsarkitektstudent
  2225. Anna Wyn-Jones Frank, Landskapsarkitekt
  2226. Emma Lidell, trafikplanerare
  2227. Sara Szyber, inredningsarkitekt
  2228. Rebecka Rosén, landskapsarkitekt
  2229. Brita Hjort, arkitekt
  2230. Terese Jonsby, målare
  2231. Anna Hedlund, arkitekt
  2232. Anna Wallen, bostadsrättsekonom
  2233. Kajsa Hylmo, Lansdskapsarkitekt i pension
  2234. Sofi Nilsson, arkitekt
  2235. Selamawit Berhe, projektchef
  2236. Frida Lindebäck, planarkitekt
  2237. Katja Manninen, arkitekt
  2238. Annki Cedervall, Head of department – Retail planning & architecture
  2239. Frida Alexanderson, arkitekt
  2240. Linnea Kyldahl, projektledare
  2241. Agnes Rudehill Olcén, arkitekt
  2242. IngaKarin Sundqvist, arkitekt
  2243. Jenny Johnsson, Kommunikationsansvarig
  2244. Sofia Oskarsson Ljungqvist, Inredare/Byggnadsingenjör
  2245. Johanna Kirudd, mark- och exploateringsingenjör
  2246. Sara Bäckström, planarkitekt
  2247. Sofia Meurk, omredare
  2248. Joana Santos, arkitekt
  2249. Tekla Evelina Severin, inredningsarkitekt och fotograf
  2250. Malin Kent, möbelsnickare/inredningsarkitekt
  2251. Donia Aslanzadeh, bygg- och projektledare
  2252. Edda Ehrenberg, Konstruktör
  2253. Lorentina Jonsson, trädgårdsingenjör
  2254. Anna-Karin Hughes Cambry, Landskapsarkitekt
  2255. Ida Vestlund, energiingenjör
  2256. Ulrika Eliasson, arkitekt
  2257. Michaela Sundell, samhällsplanerarstudent
  2258. Nina Gunne, arkitekt och journalist
  2259. Veronika Kral, Arkitekt
  2260. Annika Olausson, arkitektstudent
  2261. Ellinor Thulin Karlsson, byggnadsingenjör
  2262. Mari-Liis Männik, arkitekt
  2263. Malin Zimm, arkitekt
  2264. Helena Nilsson, projektutvecklare
  2265. Christina Zoric Persson, samhällsstrateg
  2266. Lina Ekholm, civilingenjör
  2267. Elin Delmar, Arkitekt
  2268. Hanna Negash, arkitekt
  2269. Susanne Lundquist, bygglovhandläggare
  2270. Tove Magnusson, arkitekt
  2271. Carola Jönsson, bygghantverkare
  2272. Emma Kalmner, civilingenjör
  2273. Maria Granath, Arkitekt
  2274. Daniella Blenke, byggnadsingenjör
  2275. Lisa Wingård, arkitekt
  2276. Therese Sonehag, arkitekt
  2277. Åsa Haremst, arkitekt
  2278. Malin Fex, projektledare
  2279. Andrea Kullvén, Konstruktör
  2280. Linnea Holmgren, arbetsledare
  2281. Maria Thedvall, HR Administrator
  2282. Monica Ström, Projektledare
  2283. Anna Bennet, landskapsarkitekt
  2284. Maja Abrahamson, arkitekt
  2285. Erica Lund Gerell, arkitekt
  2286. Katarina Lagerkvist, trafikingenjör
  2287. Vicky Skondras, arkitekt
  2288. Sara Vall, arkitekt
  2289. Emelie Gustafsson, entreprenadingenjör
  2290. Elin Alm, Arkitekt
  2291. Marie-Louise Andersson, byggingenjör/ projektledare/ KA
  2292. Sara Söderstam, lantmätare och projektledare
  2293. Linnea Uhrström Ljunggren, Målare
  2294. Rebecca von Gegerfelt, Teknisk förvaltare
  2295. Mari Tastare, arkitekt
  2296. Anna Widborg, Trafikplanerare
  2297. Anna Östberg, arkitektstudent
  2298. Petra Ahlström, Projekteringsledare, Gruppchef
  2299. Åsa von Malortie, landskapsarkitekt
  2300. Emma Söderström, Projektledare
  2301. Linn Borchert, Byggnadsingenjör
  2302. Camilla Lantz, Byggnadsingenjör
  2303. Agnes Orstadius, arkitekt & civilingenjör
  2304. Mia Falk, landskapsarkitekt
  2305. Märit Olofsson Nääs, Projektchef
  2306. Sandra Viklund, planarkitekt
  2307. Kristina Lindkvist, Arkitekt
  2308. Anna Sunnefeldt Nyberg, Landskapsarkitekt
  2309. Gudny Eggertsdottir, arkitekt
  2310. Elin Aronsson, Arkitekt
  2311. Annika Enlund, arbetsinstruktör
  2312. Kajsa Andén, landskapsarkitektstudent
  2313. Sigrid Gunnemark civilingenjör
  2314. Emma Lindén Arkitektstudent
  2315. Gitte Gustafsson, arkitektstudent
  2316. Elisabet Elfström, landskapsarkitekt
  2317. Agneta Säfsten, projektledare
  2318. Frida Svensson, snickare
  2319. Amanda Karlsson, landskapsarkitekt
  2320. Leona Nordblad, målare
  2321. Lena Winbladh arkitekt
  2322. Maria Andréasson, arkitekt
  2323. Anna Forssén, planarkitekt
  2324. Anna Smedh, Byggingenjör
  2325. Liza Andersson, VVS-ingenjör
  2326. Emma Levin, arkitekt
  2327. Karin von Geijer, Arkitekt
  2328. Lisa Wiberg, elektriker
  2329. Jenny Holm, kvalitetsspecialist
  2330. Louise Arnell, Arkitekt
  2331. Johanna Karlsson, planarkitekt
  2332. Hannah Linngård, projektutvecklare
  2333. Tove Asztély, Planarkitekt
  2334. Josephine Yngvesson, landskapsarkitekt
  2335. Andrea Ericsson, arkitekt
  2336. Jessica Karlsson, entreprenadingenjörstuderande och f.d målare
  2337. Daniela Hinas, Entreprenadingenjör
  2338. Mathilda Karlsson Halmén, arkitekt
  2339. Maria Helje, arkitekt
  2340. Stephanie Lenngren, projektansvarig
  2341. Charlotte Sellbrandt, landskapsarkitekt
  2342. Anastasia von Hellens, miljökonsult
  2343. Theresa Ekman, byggingenjör
  2344. Anna Olsson, biolog och projektledare, teknisk förvaltning
  2345. Sofia Larsson, projektledare
  2346. Emily Folkö, planarkitekt
  2347. Sarah Paskota, byggnadsingenjör
  2348. Yvonne Öhlin Berkelund, fd projektkommunikatör
  2349. Emma Igelström, projektingenjör bygg
  2350. Emilia Friberg, landskapsarkitekt
  2351. Julia Madås, arkitekt
  2352. Maria Edström, huskonstruktör
  2353. Linda Teng, Arkitekt
  2354. Emma Walter, arkitektstudent
  2355. Petra Dalunde, Programchef
  2356. Johanna Blixt, projektledare
  2357. Karin Öberg Johnson, civ.ing. Väg&Vatten
  2358. Malin Pettersson, projektledare VVS
  2359. Ylva Lundberg, arkitekt
  2360. My Starbrink, arkitektstudent
  2361. Lina Lagström, trätekniker
  2362. Mimmi Andersson, byggkonstruktör
  2363. Hanne Nilsson Landskapsarkitekt
  2364. Stina-Maria Sandgren, väg&vatten-student
  2365. Sandra Gonon, arkitekt
  2366. Agnes Sjöö, civilingenjör
  2367. Kimberly Disley, planeringsarkitekt
  2368. Lena Palenius, landskapsarkitekt
  2369. Lisa Kallmér, civilingenjör
  2370. Liselott Luhr, Landskapsarkitekt
  2371. Hanna Bolin, Inredningsarkitekt
  2372. Emma Jonsteg, vd
  2373. Ulrika Svensson, Entreprenadingenjör
  2374. Ammi Chambert, möbelsnickare
  2375. Sandra Persson, Byggingenjör
  2376. Nina Falk Aronsen, arkitekt
  2377. Emmelie bernhardtz, elektriker och yrkeslärare.
  2378. Jenny Rydåker, civilingenjör V
  2379. Mie Svennberg, arkitekt och Arkitekturkonsulent
  2380. Nina Laestadius, arkitekt
  2381. Ellen William-Olsson Heed, fd miljöplanerare
  2382. Helene Hilmersson, planarkitekt
  2383. Karin Wrete, kommunikatör och arkitekt
  2384. Johanna Nisses, landskapsarkitekt
  2385. Camilla Levin, arkitekt
  2386. Therese Axenborg Planeringsarkitekt
  2387. Fanny Ciszuk, landskapsarkitektstudent
  2388. Idha Övelius Byggnadsingenjör.
  2389. Katarina Skeppstedt, Projekteringsledare
  2390. Anna Mickelsson, målare
  2391. Charlotte Svensson, planarkitekt
  2392. Ulrika Lundquist, arkitekt
  2393. Sarah Ulvås, Arkitekt
  2394. Kajsa Althén, journalist
  2395. Jenny Blomquist, projektchef
  2396. Carina Falk, projektledare
  2397. Kajsa Barkar, Konsult Samhällsbyggnad
  2398. Kristina Nygård, arkitekt
  2399. Anna Granath, projektkoordinator
  2400. Linda Wedebrunn, Inredningsarkitekt
  2401. Rosanna Rydholm, Arkitekt
  2402. Ida Holsner, bebyggelseantikvarie
  2403. Eira Jacobsson, arkitekt
  2404. Sini Nenonen, inredningsarkitekt
  2405. Marie Atthem, byggnadsingenjör
  2406. Marianne Göransson, Ekonom
  2407. Karolina Larsson, lantmätare
  2408. Jessica Löfström, VD
  2409. Victoria Lundblad, efterservice nyproduktion
  2410. Sofie Gillstedt Designer
  2411. Anna Duell, Arkitekt
  2412. Sanna Ahlstrand, Byggnadsingenjör
  2413. Pernilla Karlsson, byggnadsprojektör
  2414. Jenny Linné, mark- och exploateringschef
  2415. Anna Nourani, Kommunikatör
  2416. Karin Segerdahl, planarkitekt
  2417. Märta Wadman, arkitektstudent
  2418. Jenny-My Eliasson Landskapsarkitekt
  2419. Maria Eggertsen Teder, arkitekt
  2420. Therése Ryding, landskapsarkitekt
  2421. Sara Kopparberg, stadsbyggnadschef
  2422. Kristina Alvendal, VD
  2423. Kajsa Söderström, byggnadsingenjör
  2424. Anna Hrdlicka
  2425. Gila Edvardsson, Civilingenjörsstudent
  2426. Paula Melin-Nyholm, Civilingenjörsstudent
  2427. Anna Ferngren Köksarkitekt
  2428. Elin Hägg, etnolog och f.d. snickare
  2429. Anna Hrdlicka, fastighetsekonom och politiker
  2430. Christina Hambäck, Civilingenjör, konsult
  2431. Hillevi Robertsson Quinn, arkitekt
  2432. Anna Curtius, arkitekt
  2433. Emma Eliasson civilingenjör
  2434. Maja Swerre, civilingenjörsstudent
  2435. Hanna Johansson, civilingenjörsstudent
  2436. Malena L Schmidt, ledningsgruppskoordinator
  2437. Lisa Bruch, arkitekt
  2438. Frida Block, arkitektstudent
  2439. Sofia Wettainen, fd arkitektstudent
  2440. Emma Byström, arkitekt
  2441. Matilda Praesto, Copywriter/kommunikatör
  2442. Katja Andersson Teleman, landskapsarkitekt
  2443. Maria Björnsdotter, landskapsarkitekt
  2444. My Royson, bitr. arbetsledare
  2445. Emma Hell Lövgren, miljö- och hållbarhetsstrateg
  2446. Sonja Tomic, arkitekt
  2447. Sandra Antonsson, kommunikatör
  2448. Linda Ruhwald, arkitekt
  2449. Emma Cave, landskapsarkitekt
  2450. Matilde Unge, civilingenjör
  2451. Lena Smith, civilekonom/byggtjänster
  2452. Hannah Wengberg, civilingenjör
  2453. Erika Ferreira, controller inom infrastruktur/byggprojekt
  2454. Sofia Humbla, Byggnadsingenjör
  2455. Amanda Lilja, väg-och vatten student
  2456. Lotta Wersäll, arkitekt
  2457. Lisa Pålsson, civilingenjör
  2458. Anna-Maria Blixt, arkitekt
  2459. Annika Rydberg, civilingenjör väg- och vatten
  2460. Tilda Melin Strandberg, biträdande projektledare
  2461. Julia Moen, konsult
  2462. Anna Hansson, arkitekt
  2463. Tove Greitz, formgivare
  2464. Karin Andersson, civilingenjörsstudent
  2465. Maja Wendel, arkitekt
  2466. Terese Nilsson, projektingenjör
  2467. Helena von Dewall, arkitekt SIR
  2468. Elin Marasovic, arkitekt
  2469. Lynnita Eriksson Arkitekt och Byggnadsingenjör
  2470. Carola Magnusson Boman, arkitekt
  2471. Helena Persson Lannér, landskapsarkitekstudent
  2472. Linda Berg, Kalkyl och inköp
  2473. Sara Silén, arkitekt
  2474. Caroline Cederquist Törnblad, teknisk lantmätare
  2475. Monika Lindeberg-Lindvet, konstruktör
  2476. Anna Barosen, civilingenjör/hållbarhetsstrateg
  2477. Valerie Antoun, Projektledare
  2478. Linnea Jansson, student
  2479. Malena Skote, arkitekt
  2480. Carin Bergström Linder, Arkitekt
  2481. Lisa Morän, arkitekt
  2482. Elsa Smeds, arkitekt
  2483. Annika Sjöberg, civilingenjörsstudent
  2484. Katja Hillström, arkitekt
  2485. Frida Wallner, arkitekt
  2486. Nadja Grahm, arkitekt
  2487. Ann-Sofie Freiholtz, Lantmäteriingenjör
  2488. Maya Koerner Nau, Byggnadsingenjör
  2489. Elin Willyson, civilingenjörsstudent
  2490. Jennifer Klanghammar, projektledare
  2491. Julia Olsson, civilingenjörsstudent
  2492. Freja Palerius, arkitektstudent
  2493. Matilda Ljungman, landskapsingenjör
  2494. Marie Svensson, byggprojektledare
  2495. Karin Grängsjö, landskapsarkitekt
  2496. Lina Mållberg, konstruktör
  2497. Emmy Lund, arkitekt
  2498. Linnéa Schultz, arkitektstudent
  2499. Sofia Skoglund, byggnadsingenjör
  2500. Emma Richardsdotter Tollig, Arkitekt
  2501. Therese Börjesson, byggprojektutvecklare
  2502. Hanna Aspfors, byggnadsingenjörsstudent
  2503. Maria Koskull, affärsområdeschef/miljökonsult
  2504. Danijela Kukic, konstruktör
  2505. Ida Haglund, byggnadsingenjör på arkitektkontor. Fd. Plattsättare
  2506. Nellie Cederholm, byggnadsingenjörsstudent
  2507. Louise Wiman, civilingenjör väg och vatten
  2508. Inga-Lill Bryskhe, byggnadsingenjör
  2509. Moa Paulin, arkitekt
  2510. Liv Andersson, arkitekt och ingenjör
  2511. Sofia Laurén, byggnadsingenjör
  2512. Monica Druid, byggnadsingenjör
  2513. Johanna Nilsson, landskapsingenjör
  2514. Elin Hellström, byggnadsinspektör
  2515. Caroline Ålander, VVS-ingenjör
  2516. Emma Hell Lövgren, miljö- och hållbarhetsstrateg
  2517. Stéphanie Hansen, Arkitekt
  2518. Maria Brorsson, inköpare
  2519. Linn Nilsson, landskapsarkitekt
  2520. Sandra Nygren, Arkitekt
  2521. Hedda Dolata målare
  2522. Jennie Fagerström, landskapsarkitekt
  2523. Elisabeth Göhlner, Byggprojektör
  2524. Eva Kultje, byggnadsingenjör
  2525. Caroline Lundberg, Trafikingenjör
  2526. Helena Andersson, målare
  2527. Karolina Hegen, Arkitekt
  2528. Malin Karlsson, projektledare
  2529. Angela Polanco, verksamhetsutvecklare
  2530. Hannah Marschall, landskapsarkitekt
  2531. Linnea Pettersson, arkitekt
  2532. Elin Holmberg, arkitektstudent
  2533. Sara Engstrander, TF Projektchef
  2534. Emelie Lorensson, byggingenjör
  2535. Maria Bergman, projektadministratör
  2536. Anna Eggebrant – BIM-samordnare
  2537. Terese Jansson, arkitekt
  2538. Sara Widås, arkitekt
  2539. Anna Sterner, byggnadsantikvarie och anbudsansvarig
  2540. Emma Gästrin, ljusdesigner
  2541. Embla Jakobsson, arbetsledare
  2542. Karolina Beskow, praktikant konstruktör
  2543. Irina Ahlkvist, produktchef
  2544. Karin Arnberg, arkitekt
  2545. Mari-Ann Fredriksson, arkitekt
  2546. Lama Abbas, arkitektstudent
  2547. Olga Allpere Stintzing, arkitekt
  2548. Agneta Markgren, Projekledare
  2549. Frida Duveholt, Byggingenjör
  2550. Frida Envall, arkitektstudent
  2551. Hanna Hörnsten, Byggnadsantikvarie
  2552. Josefina Hinnerson, arkitekt
  2553. Annika Lövemyr, Landskapsarkitekt (student)
  2554. Linn Rendahl, Entreprenadingenjör
  2555. Hillevi Gebring, arkitekt
  2556. Moa Lind, arkitekt
  2557. Thilda Särnevång, mättekniker
  2558. Linda Fredriksson, Kalkylingenjör
  2559. Charlotte Kristensson, arkitekt
  2560. Marie Almroth Fryxell, Chef Produktionsstöd, Civilingenjör
  2561. Ingela Folkesson, Byggingenjör
  2562. Sandra Isberg, vd
  2563. Emelie Benjaminsson, byggprojektledare
  2564. Agnes Aldrin, Bygglovsarkitekt
  2565. Lena Johanson, arkitekt
  2566. Susanna Wroblewski, HR-ansvarig på arkitektfirma
  2567. Tove Nankler, arkitekt
  2568. Hanne Romanus, landskapsarkitekt
  2569. Christina Morén, byggnadsantikvarie
  2570. Virginia cheung, Byggnadsingenjör
  2571. Erika Wengberg, arbetsledare
  2572. Gudny Jensen, HMS-ledare
  2573. Lina Lindqvist, arkitekt
  2574. Linda Leman, projektledare
  2575. Ulrika Renström, landskapsarkitekt
  2576. Marielle Blixt, markförhandlare
  2577. Cecilia Norén, Projektingenjör
  2578. Lára Heimisdóttir, byggnadsantikvarie
  2579. Karoline Karlsson, byggnadsingenjör
  2580. Linda Engberg, byggnadsingenjör
  2581. Anneli Hirsch, arkitekt
  2582. Victoria Engman, Arkitekt
  2583. Anna Ellingsen, arkitekt
  2584. Sofia Carlberg, arkitekt
  2585. Elin Elfwering, arbetsledare
  2586. Felicia Minicz, Arkitekt
  2587. Rebecca Lundkvist, plattsättare.
  2588. Kine Meijer, geotekniker
  2589. Malin Hallor, Landskapsarkitekt, planarkitekt
  2590. Medina Dzonlic, arkitektstudent
  2591. Kajsa Pettersson, byggnadsingenjör
  2592. Anna Gäderlund, planarkitekt
  2593. Johanna Eriksson, arkitekt
  2594. Malena Kjellstrand, Landskapsarkitekt
  2595. Ida Hansson, planarkitekt
  2596. Sarah Lindholm, Byggprojektledare
  2597. Åsa Boccard, Inredare
  2598. Malena Larsvall, arkitekt
  2599. Caroline Bertlin, VVS-konstruktör
  2600. Josefin Westerlund, Arkitekt
  2601. Maria Wennerberg, Projektchef
  2602. Säde Huhta, Arkitekt
  2603. Erika Rosenlöf, byggnadsingenjör
  2604. Pernilla Wiman, landskapsarkitekt
  2605. Annelie Hansson, målarlärling
  2606. Karin Klasén
  2607. Sofia Edström, målare
  2608. Ylva Lannér, student på samhällsbyggnadsteknik
  2609. Clara Sars, projekteringsledare
  2610. Johanna Caspersson, byggingenjör
  2611. Malin Bosrup, arkitekt
  2612. Lisa Damberg, civilingenjör
  2613. Malin Backman, arkitekt
  2614. Hilda Bengtsson, civilingenjör väg och vatten
  2615. Susanne Hultin, landskapsarkitekt
  2616. Camilla Gustafsson, Trafikutformare och trafikplanerare
  2617. Helena Wärnhjelm, byggnadsantikvarie
  2618. Josefin Ayadi, projekt- och projekteringsledare.
  2619. Helena Bjenne, byggnadsingenjör
  2620. Emma Björk, Entreprenadingenjör
  2621. Jenni Justén, CAD-tekniker
  2622. Ebba Nyberg, arkitekt
  2623. Clara Andersson, Arbetsledare
  2624. Amanda Alskog, trähantverkare
  2625. Nina Björstrand, konsult
  2626. Tove Posselt, arkitektstudent och kulturkoordinator
  2627. Astrid Skog, arkitekt
  2628. Christina Hellström, Ljusdesign
  2629. Sophie Dahllöf, Projektledare
  2630. Klara Ripa, marknadskoordinator
  2631. Petra Lind, arkitekt
  2632. Helen Wiklund, strateg hållbar stadsutveckling
  2633. Eve Seignolle, Business Controller
  2634. Helena Aschbacher Malm, Byggnadsingenjör
  2635. Malin Källström, kundansvarig
  2636. Maria Ros, Bebyggelseantikvarie
  2637. Nadine Eklöf, arkitekt
  2638. Vera Schlaucher Ståhl, Arkitektstuderande
  2639. Anna-Karin Östberg, projektledare
  2640. Hanna C Kaplan, landskapsarkitekt
  2641. Katarina Ekestubbe. Murare.
  2642. Viktoria Moren, jurist
  2643. Vanja Larberg, arkitekt
  2644. Eivor Rudin landskapsarkitekt
  2645. Caline Heiroth, Projektledare/Arkitekt
  2646. Petra Isaksson, arbetsledare
  2647. Daniella Hansen, civilingenjör väg och vatten
  2648. Cecilia von Schéele, statsvetare
  2649. Mona Granbom, projektledare
  2650. Johanna Hadmyr, bebyggelseantikvarie
  2651. Maria Wallgren, arbetsledare
  2652. HannaSofie Pedersen, Civilingenjör väg och vatten
  2653. Sofie Norin, Planeringsarkitektstudent
  2654. Jonna Smiding, Byggnadsingenjör
  2655. Fanny Winkler, Arkitekt
  2656. Kajsa Rigardt, Geotekniker
  2657. Sofia Söderborg, kalkylingenjör hus
  2658. Viktoria Enoksson, Landskapsarkitekt
  2659. Birgit Modh, arkitekt, utbildningshandläggare
  2660. Åsa Hammar Ineheim , fd elektriker
  2661. Cecilia P Viklund, projektledare
  2662. Sandra van Rooij Edfelt, Arkitekt
  2663. Kia Larsdotter, Arkitekt
  2664. Annica Holm, byggnadsingenjör
  2665. Lovisa Lundgren, Samhällsplanerare
  2666. Johanna Kanerud, arkitekt
  2667. Karin Wiktorsson, Landskapsingenjör
  2668. Josefin Tiedemann, Miljökonsult
  2669. Terese Höög Wall, projektledare
  2670. Louise Bergman, Projektledare
  2671. Helena Wickholm, Miljöspecialist
  2672. Erika Steffen, arbetsledare.
  2673. Tove Hellerström, arkitektstudent
  2674. Olga Fürst Värild, Arkitektstudent
  2675. Michaela Astegård, Arkitekt
  2676. Rebecca Holmqvist, konstruktör
  2677. Therese Karlsson Projektingenjör/Projekteringsledare
  2678. Jennie Ekbom, Energisamordnare
  2679. Tove Blanck, arkitektstudent
  2680. Mona Espig Målare/Egenföretagare
  2681. Catarina Vegerfors, arkitekt
  2682. Ellinor Emilsson, Väg och vatten-student
  2683. Sofia Lundh, byggingenjör
  2684. Lina Cavallin, enhetschef projekt
  2685. Evelina Lann, Byggnadskonstruktör
  2686. Ellen Brandt, Civilingenjörsstudent
  2687. Sara Edmark, Projektledare
  2688. Sandra Grahn, Projektledare
  2689. Ellen Siesjö, arkitekt
  2690. Lisa Johansson, byggnadsantikvarie
  2691. Karin Ericsson, konstruktör
  2692. Charlotte rissler konstruktör
  2693. Rebecca Nielsen, plattsättare
  2694. Linda Kjellström, Konstruktör
  2695. Camilla Hansson, Kalkylingenjör
  2696. Sofia Elander, byggnadsingenjör
  2697. Carina Kjeller, projektledare
  2698. Eva Nygren, arkitekt
  2699. Elin Söderberg, projektledare
  2700. Caroline Sundberg, projektledare
  2701. Maria Remonen Fd Strömstedt projektledare
  2702. Elin Lundbäck, planarkitekt
  2703. Thereser Eriksson, Projektingenjör
  2704. Linnea Lundblad, civilingenjörsstudent
  2705. Johanna Wallén, civilingenjör
  2706. Marika Nilsson, konstruktör
  2707. Eva Ocklund, arkitekt
  2708. Anna Sander, projektchef
  2709. Stina Hansson, trafikplanerare
  2710. Nann Sommarström, landskapsarkitekt
  2711. Thea Klitte, Arkitekt / Snickare
  2712. Emmelie Andersson, projektledare
  2713. Hanna Järbel, arkitekt
  2714. Josefin Blomberg Civilingenjör
  2715. Maria Brogren, teknologie doktor
  2716. Ylva Bernquist, arkitekt
  2717. Elmira Hemmati, Btr. Arbetsledare
  2718. Sara Saleh, landskapsarkitekt (student)
  2719. Karin Jonsson, landskapsarkitekt
  2720. Linnea Ringqvist, arkitekt
  2721. Nathalie Hansson, Miljöutredare
  2722. Silje Lunde, konstruktör
  2723. Saga Walldén, landskapsarkitektstudent
  2724. Emma Pihl, planarkitekt
  2725. Johanna Larsson, bygglovsarkitekt
  2726. ida fossenstrand, projektledare
  2727. Tuva Herou, arkitektstudent
  2728. Anna Wickman, hållbarhetschef
  2729. Frida Hulten, projekt- och byggledare.
  2730. Sanna Unnbom, byggingenjör
  2731. Sara Carlsson, projektledare
  2732. Malin Johansson, bygglovshandläggare
  2733. Sara Larsson, Landskapsarkitektstudent
  2734. Elin Skagerling, Landskapsarkitektstudent
  2735. Isabella Ström snickare entreprenad
  2736. Anna Nilsson, Produktionsingenjör
  2737. Diana Nilsson, planarkitekt
  2738. Ylva Fornstedt, civilingenjör
  2739. Kirsi Rautio, byggnadsingenjör
  2740. Angelica Svensson, gatuingenjör
  2741. Kristin Skante, snickare
  2742. Angelica Östlund, Arbetsledare
  2743. Madeleine Schärman, projektledare
  2744. Lo Lennartsson, Landskapsarkitekt
  2745. Terese Salomonsson, civilingenjör väg och vatten
  2746. Maria Tognolina, planeringsarkitekt
  2747. Linnéa Olofsson, planeringsarkitekt
  2748. Louise Carlsson, projektledare
  2749. Saskia Gedin, arkitektstudent
  2750. Hilda Bengtsson snickare
  2751. Emma Falk, landskapsarkitekt
  2752. Anna Waernborg, ljusdesigner och landskapsarkitekt
  2753. Cecilia Johnsson, entreprenadingenjör.
  2754. Jennie Breitkreuz, Byggprojektledare
  2755. Elina Mårtensson Projektutvecklare
  2756. Johanna Heinsoo, Byggingenjör
  2757. Maja Bengtsson byggnadsingenjör
  2758. Caroline Lidström, Projektledare
  2759. Ida Leander, byggnadsingenjör
  2760. Julia Hellström, Landskapsarkitektstudent
  2761. Aisa Afshar, byggnadsingenjör
  2762. Ann Quarfordt, projektledare
  2763. Karin Sjölin, landskapsarkitekt
  2764. Lotta Paulsson, arkitekt
  2765. Jenny Albrektsson, civilingenjör L
  2766. Lisa Carlén arkitekt
  2767. Lenastina Andersson, arkitekt
  2768. Isa Lopes, Arkitektstudent
  2769. Caroline Stråhle, PL
  2770. Marina Queiroz, landskapsarkitekt
  2771. Hanna Säterskog, projektledare
  2772. Caroline Bodin, byggingenjör
  2773. Malin Ingemarson Havrén, konsult och projektledare
  2774. Moa Liew Arkitekt
  2775. Karin Andersson projektadministratör och kommunikatör
  2776. Mikaela Lagerwall, arkitekt SAR/MSA
  2777. Lisa Sebbfolk, civilingenjör
  2778. Therese Persson, Brokonstruktör
  2779. Elin Karlsson, landskapsarkitekt
  2780. Elin Jansson säljare el
  2781. Lisa Hellström, arkitektstudent
  2782. Sarah Blake Elmvall, Arkitekt
  2783. Borghild Wellström sekr
  2784. Marie Larsson landskapsarkitekt
  2785. Caroline Mellström, Landskapsarkitektstudent
  2786. Klara Parkholm, byggnadsingenjör
  2787. My Kröjer Lindqvist, Arkitektstudent
  2788. Elisabet Näslund, presschef
  2789. Veronica Schytzer , Platschef
  2790. Lotta Olsson, Trafikingenjör
  2791. Vera Shaswar, landskapsarkitektstudent
  2792. Terés Stenholm, projektledare
  2793. Linnea Stridh, lokalplanerare
  2794. Sofia Jonsson, konsult
  2795. Iris Brinkenbro, miljösamordnare Bygg
  2796. Johanne Lindgren, byggnadsingenjör
  2797. Malin Björklind, projektingenjör
  2798. Karin Björken Recica, Lantmätare konsult
  2799. Hélène Svahn Garreau, byggnadsantikvarie
  2800. Saija Matalamaa, byggnadskonstruktör
  2801. Sofia Wister, Geotekniker
  2802. Karin Ellwén, landskapsarkitekt
  2803. Mariana Nordlander, arkitekt
  2804. Anna Bergqvist, miljökonsult
  2805. Jessica Jonasson, Projekteringsledare
  2806. Sara Hedlund, landskapsarkitekt
  2807. Marie Wallander, Entreprenadingenjör.
  2808. Karin Olsson, konstruktör
  2809. Helén Adolfsson, fastighetsförvaltare
  2810. Katarina Zickerman, byggnadsingenjör
  2811. Kajsa Blomberg, bygglovshandläggare
  2812. Mathilda Wahlberg, Projektutvecklare
  2813. Andrea Zackrisson Green, kommunikatör och kvalitetssamordnare
  2814. Lis Kjær, arkitekt
  2815. Carina Sandberg, Byggnadsingenjör
  2816. Lisa Berglund, byggnadsantikvarie, tidigare yrkesmålare
  2817. Sara Yllner, arkitekt
  2818. Hanna Blomén, geotekniker
  2819. Annika Fonseca, projektledare
  2820. Pernilla Ebberyd, platschef
  2821. Johanna Näslund, byggnadsingenjör
  2822. Ella kivioja, byggnadsingenjör
  2823. Emma Gauffin, projektingenjör
  2824. Sofia Anesäter Olsson, planarkitekt
  2825. Malin Hall, Akustikkonsult
  2826. Maria Gren, bygglovhandläggare
  2827. Jonna Kyrö, Byggnadskonstruktör
  2828. Therese Tranarp, projektledare
  2829. Shobana selvarajah, projektledare
  2830. Jessica Mattsson, Landskapsingenjör
  2831. Derya Tumayer, entreprenadingenjör
  2832. Lotta Harder, markförvaltare.
  2833. Sara Vikstrand, Landskapsarkitekt
  2834. Maria Engberg Habazin, planarkitekt
  2835. Siri Boekhout, Arkitektstudent
  2836. Maria Nykvist, arkitekt
  2837. Sanja Bozic, maskiningenjör/affärskoordinator
  2838. Elin Linder Biträdande projektledare
  2839. Lena Hagert Pilenås tidigare arbetsledare o entreprenadingengör
  2840. Hanna Aandahl, planeringsarkitekt
  2841. Faiza Bano, Arkitektstudent
  2842. Emelie Wållberg, bygglovhandläggare
  2843. Kersti Lilja, byggnadsantikvarie
  2844. Erika Lennartsson, Byggnadsingenjör/Arbetsledare
  2845. Frida Högberg, Projektcontroller
  2846. Åsa Åkerblom, arbetsmiljöutvecklare bygg
  2847. Tove Petersson, planarkitektstudent
  2848. Ida Sandström, arkitekt
  2849. Matilda Lundvall, Byggnadsingenjör, Arbetsledare
  2850. Matea Corkovic, planarkitektstudent
  2851. Helene Eriksson, lantmätare
  2852. Sanna Hjorth, BIM- och projekteringsledare
  2853. Linnea Bergman, arbetsledare
  2854. Elin Karud, arkitekt
  2855. Elisabeth Angel Bruse, ekonomikoordinator
  2856. Eva Ljung byggprojektledare
  2857. Felicia Davidsson, arkitekt
  2858. Hanna Broberg, Lantmätare konsult
  2859. Elena Karterud, Arkitekt
  2860. Lovisa Hallin, projektchef
  2861. Linda Wennersten Marknadschef
  2862. Lina Andersson, Landskapsarkitekt
  2863. Lisa Strandberg, målare
  2864. Beatrice Hedquist, Planarkitekt
  2865. Ingrid Björklund, Arkitektpraktikant
  2866. Carmen Orgaz, arkitekt
  2867. Johanna Gauffin, Samhällsplanerare
  2868. Elin Holgérus Landskapsarkitekt
  2869. Malin Andersson , samhällsplanerare
  2870. Malin Arlid, civilingenjörsstudent
  2871. Maria Ibohm, planarkitekt
  2872. Nadine Hillebrant, arkitektstudent
  2873. Maria Henriksson Projektledare
  2874. Elin Stridsberg, Geotekniker
  2875. Viola Lindgren, lantmätare
  2876. Karin Sterner, Arkitekt
  2877. Emma Butler, landskapsarkitekt
  2878. Nathalie Henningsson målare
  2879. Emma Pettersson, Projektledningskonsult
  2880. Johanna Nilsson, entreprenadingenjör
  2881. Malin Markkanen, arkitektstudent
  2882. Ylva Ralph, arkitekt
  2883. Emmy Anjou, arkitekt
  2884. Carina Nordin, Gatuingenjör
  2885. Martina Blom, arkitekt
  2886. Maria Majtorp, projektutvecklare
  2887. Moa Rosvall, student, Planeringsarkitekt
  2888. Josefin Eliasson, Arkitektstudent
  2889. Marielle Persson, byggprojektledare
  2890. Sandra Nurmi Torvfelt, projektledare/civilingenjör
  2891. Hanna Nilsson, Platschef
  2892. Filippa Karlsson Arkitekt SIR
  2893. Susanna Zinkernagel, Arkitekt
  2894. Tina Tingslund fd arbetsledare nu byggnadsinspektör
  2895. Anna Vernersson, planarkitekt, fd arbetsledare byggproduktion
  2896. Kristina Axelsson, planarkitekt
  2897. Theresa Brander, arkitekt
  2898. Caroline Sundström, byggnadsingenjör
  2899. Ylva Åborg, Arkitekt
  2900. Christina Borg, gruppchef
  2901. Sophie Wiström, landskapsarkitektstuderande
  2902. Sanna Fogelvik, arkitekt
  2903. Sara Norden, Konstruktör Byggnadsingenjör
  2904. Lena Winge, trähantverkare
  2905. Kristina Alvendal, VD
  2906. Emma Erikson, arkitekt
  2907. Karolina Gnosspelius, plan- och exploateringschef
  2908. Johanna Hernaeus, Ljuskonsult
  2909. Malin Bergman, arkitekt
  2910. Mia Åberg, arkitekt
  2911. Johanna Nilsson, konstruktör
  2912. Emma Radler, arkitektstudent
  2913. Sophie Pedersen, arkitektstudent
  2914. Karolina Alvaker, Landskapsarkitekt
  2915. Frida Olsson, projektledare
  2916. Ann-Charlotte Green, Projektchef
  2917. Johanna Maureira, projektledare
  2918. Susan Johnson, Entreprenadingenjör
  2919. Lena Boberg, VD
  2920. Teresia Nielsen, marknadsansvarig
  2921. Emily-Claire Nordang, arkitektstudent
  2922. Emmelie Gustavsson, planarkitekt
  2923. Karin Ivarsson byggnadsingenjör
  2924. Irene Mårtensson, Projektledare
  2925. Gabriella Grönlund, arkitekt
  2926. Tara Nouri, projekteringsledare
  2927. Nadia Mohrmann, arkitekt
  2928. Pernilla Lagerquist, VVS-konsult
  2929. Maria Månsson Brink, stadsarkitekt
  2930. Lydia Winninge, arkitektstudent
  2931. Stina Lundqvist, Projektledare
  2932. Marika Cederblad, platschef
  2933. Louise Hansson, Arkitekt
  2934. Lisa Hedenkvist, landskapsarkitekt
  2935. Annika Hedeblom, arkitekt
  2936. Anna Eklund, landskapsarkitektstudent
  2937. Maria Listrup, Arkitekt och Byggnadsingenjör
  2938. Jennie Åberg, Specialistchef
  2939. Charlotte Andersson, geotekniker
  2940. Linda Huss, byggnadsingenjör
  2941. Anna Axekull, brf-samordnare
  2942. Katarina Floer, ansvarig marknadskommunikation
  2943. Julia Fors, byggnadsingenjör
  2944. Alice Follin, förrättningslantmätare
  2945. Cecilia Kolm, arkitekt
  2946. Hannah Persson, arbetsledare
  2947. Hanna Andersson, planarkitekt
  2948. Anna Hammarlund, arkitekt
  2949. Pipsa Saarento, inredningsarkitekt
  2950. Charlotte Ryberg, designer
  2951. Ida Gripenrot, byggingenjör
  2952. Linda Kronholm, Byggnadsingenjör
  2953. Madelene Öhrn, projektutvecklare
  2954. Neshat Alizadeh, områdeschef
  2955. Emma Karlsson, energikonsult
  2956. Caroline Martin, projektchef
  2957. Chatrine Gustavsson, Lokalprojektledare
  2958. Agnes Janfalk, arkitekt
  2959. Sofia Jansson, målare
  2960. Boel Melin, byggnadsantikvarie
  2961. Rosmarie Lemoine, miljösamordnare
  2962. Ing-Marie Haglund, Utredare
  2963. Vilde Stampe, Inredningsarkitekt
  2964. Maria Gustavsson, Projektledare
  2965. Therese Alston, arkitekt
  2966. Kristina Ström , landskapsarkitekt
  2967. Jenny Gullström, Projektledare
  2968. Maria Jansson, verksamhetsutvecklare
  2969. Sofia Lindh, projektledare gata
  2970. Angelica Bierfeldt Liptak, landskapsarkitekt
  2971. Emelie Roupe, landskapsarkitekt
  2972. Sara Olsson, Elektriker
  2973. Ann-Catrin Dryselius Fastighetschef
  2974. Julia Hedander, arkitektstudent
  2975. Karin Löfgren, planarkitekt
  2976. Ivonne Sellman, Arbetsledare
  2977. Emma Stenberg, projektledare
  2978. Anna Persson, marknadsstrateg inom stadsutveckling
  2979. In-Anna Knutsdotter, controller
  2980. Katharina Nyberg Projektledare
  2981. Maria Wamstad, byggprojektledare
  2982. Maria Sturk, BIM-handläggare
  2983. Jessica Larsson, marknadsansvarig
  2984. Cecilia Hassel Snickerska och arbetsledande fastighetstekniker
  2985. Christel Lindgren, landskapsarkitekt
  2986. Josephine Howes, Arkitekt
  2987. Anna Burgess Jungstedt, Arkitekt
  2988. Sofia Lander, Platschef
  2989. Felicia Johansson, Bitr. Byggprojektledare
  2990. Astrid Steen, arkitekt
  2991. Lina Norell, Arkitekt
  2992. Isabell Pettersson, byggingenjör
  2993. Josefine Svensson, bygglovsassistent
  2994. Frida Stjernqvist, arkitekt
  2995. Elin Engqvist, trafikplanerare
  2996. Eirini Farantatou, arkitekt
  2997. Carolina Lejon , verksamhetsutvecklingschef
  2998. Ylva Hazell, arkitekt
  2999. Emma Borggren-Franck, Projektledare
  3000. Ásdís Andersdóttir, arkitekt
  3001. Lisa Skanser byggnadsantikvarie
  3002. Magda Lindqvist, arbetsledare
  3003. Sofia Pettersson, arkitekt
  3004. Annelie Alsterhem, arbetsledare
  3005. Elin Fahlman Göras, elektriker
  3006. Jessica Ehrnst vd arkitema
  3007. Maija Dackefjord, byggentreprenör
  3008. Marianne koch, inredningsarkitekt
  3009. Moa Persson, projektledare
  3010. Sabina Music Byggingenjör
  3011. Camilla Faleberg, civilingenjör
  3012. Maria Höier, byggnadsingenjör
  3013. Tina Eliasson, Produktionsingenjör
  3014. Fetisova, Projektledare
  3015. Rebecca Leander, projektingenjör
  3016. Lisa Norrström, Entreprenadingenjör
  3017. Rosa Hereu, arkitekt
  3018. Malin Aggemo, projektadministratör
  3019. Lisa Johansson, akustiker
  3020. Agnes Lindell, civilingenjör
  3021. Jenny Fällberg, controller
  3022. Sarah Nordh, Arbetsledare
  3023. Ingrid Ahlin, byggprojektör
  3024. Ellen Johansson, regionchef
  3025. Erika karlberg civilingenjör
  3026. Emma Dahlén, Byggingenjör
  3027. Jenny Fält, landskapsarkitekt
  3028. Anna-Karin Christiansson, landskapsarkitekt
  3029. Emma Kruuse, inredningsarkitekt, ljusdesigner
  3030. Camilla Hjortling, besiktningsman och forskare
  3031. Kaarina Ehlers, BIM- och informationssamordnare
  3032. Elina Blombäck, projektingenjör
  3033. Caroline Hanner, marknadskommunikatör
  3034. Ida Frisell, byggnadsingenjör
  3035. Sussie Ekström, snickare
  3036. Frida Wallin, inredningsarkitekt
  3037. Catharina Lind, Informationsansvarig
  3038. Medin, civilingenjör
  3039. Julia Patey, byggnadsingenjör
  3040. Ann-Kathrine Wernersson, byggnadsingenjör
  3041. Petra Karlsson, Administratör
  3042. Johanna Bonthron, projektledare
  3043. Anna Liljekvist, arkitekt
  3044. Annika Moberg, blivande byggnadsingenjör
  3045. Malin Ferner, Ingenjör Väg & Vatten
  3046. Amanda Gustavsson, arbetsledare
  3047. Julia Malmsten, civilingenjör
  3048. Ewa Pal , arkitekt , KA
  3049. Diana Holmbom, landskapsarkitekt
  3050. Elin Bylund, Miljöspecialist
  3051. Åsa Agerstam, inredningsarkitekt
  3052. Kristina Wendel, civilingenjör
  3053. Anna Canestedt, projektledare
  3054. Maria Lundström, trafikingenjör
  3055. Annika Boström, bitr. arbetschef
  3056. Lina Karlsson, VVS-projektör
  3057. Camilla Clarkson – Byggnadsingenjör
  3058. Angela Aletto, Byggnadsingenjör
  3059. Karin Åkerhammar, byggledare
  3060. Rebecca Karlsson, landskapsarkitektstudent
  3061. Amelie Wohlström Arkitekt
  3062. Anna Bengtsson, projektledare
  3063. Angelica Wallentin, Entreprenadingenjör
  3064. Emma Lindberg, planarkitekt
  3065. Lowa Sundh, arkitekt
  3066. Ulrica O Magnusson, VD
  3067. Liselotte Eriksson, civ.ing Väg & Vatten
  3068. Emma Hagberg, Arkitekt
  3069. Maria Christiansson, civilingenjör Väg och vatten
  3070. Karna Zerne, civilingenjör Väg & vatten
  3071. Anna Sundman, ingenjör
  3072. Johanna Elgström, landskapsarkitekt
  3073. Erika Fransson, arkitekt
  3074. Linn Ansfors, projektledare
  3075. Åsa Gatter, projektledare
  3076. Elin Lindberg, byggnadsingenjör
  3077. Caroline Westling, byggingenjör
  3078. Christina Andersson, Arbetschef
  3079. Ellen Wenner Tångring, Landskapsingenjör
  3080. Andréa Sandelin, byggnadsingenjör
  3081. Sophie Hjertqvist byggnadsingenjör och arkitektstudent
  3082. Wenxuan Zhang, planarkitekt
  3083. Hanna Salomonsson, landskapsarkitekt
  3084. Anna Floren Olsson, Projektingenjör
  3085. Sara Crusell, projektledare
  3086. Carolina Larsson, Utvecklingsingenjör
  3087. Therese Franzén, lokalplanerare
  3088. Ebba von Ehrenheim, arkitektstudent
  3089. Rebecca Bohman, kulturgeograf och planhandläggare.
  3090. Therese Waldehov, landskapsarkitekt
  3091. Elin Elmér, kommunikatör
  3092. Ulrika Palm, projektledare
  3093. Jenny Linghede, projektchef
  3094. Hannah Leuchovius, Snickare
  3095. Erica Ek, byggnadsantikvarie
  3096. Linnea Eliasson, Byggnadsinspektör
  3097. Monika Viñas Marcinkiewicz, arkitekt
  3098. Sofia Forsberg, landskapsarkitekt
  3099. Jeanette Pihl, fastighetsförvaltare, byggprojektledare
  3100. Olga Peterson, Arkitekt
  3101. Erika Nordberg, byggprojektledare
  3102. Felicia Sellgren, planarkitekt
  3103. Daniela Häggqvist, biträdande projektledare
  3104. Emma Deines, Inredningsarkitekt MSA
  3105. Rebecca Henriksson, civilingenjörsstudent
  3106. Martina Björk, arbetsledare
  3107. Maria Moreno, byggnadsingenjör
  3108. Hanna Heinze, Arkitekt
  3109. Ellen Bergdahl, byggingenjörsstudent
  3110. Sara Frölander, entreprenadchef
  3111. Marie Sandstedt, projektchef
  3112. Frida Larsson Landskapsarkitekt
  3113. Maria Syrén, blockchef
  3114. Malin Ärlebäck, Byggingenjör
  3115. Jeanette Nilsson, Fastighetsförvaltare
  3116. Anna-Jeanette Larnelius, vVD
  3117. Maria Tybergsson, miljösamordnare
  3118. Emma Rosenblom, antikvarie
  3119. Maria Angantyr, Inredningsarkitekt
  3120. Sara Ericsson arkitekt
  3121. Nina Jörnryd, datasamordnare inom samhällsbyggnad
  3122. Sara Amgård, byggnadskonstruktör
  3123. Ellinor Levander, projektledare
  3124. Kristina Johansson, byggnadsinspektör
  3125. Emma Kimari, Installationssamordnare
  3126. Åsa Engwall, tekn lic och förvaltningschef
  3127. Susanne Eliasson, projektchef
  3128. Elin Sjödin, Civilingenjörsstudent
  3129. Cathrine Håkonsen, projektchef
  3130. Anna Bergman, Byggnadsingenjör
  3131. Sofia Ek, Arkitekt
  3132. Gertrud Richter, planchef
  3133. Rebecca Egerud, arbetsledare
  3134. Annika Lindberg, byggnadsantikvarie
  3135. Helena Revelj, stadsarkitekt
  3136. Rosie Kvål, riskkonsult
  3137. Louise Wall, hållbarhetskonsult
  3138. Rebecka Svensson, byggnadsantikvarie
  3139. Marianne Carlbring, Lantmätare
  3140. Frida Bard, planarkitekt
  3141. Alexandra Hagen, arkitekt
  3142. Anette Nygren, projektledare
  3143. Karolina Kitti, Arkitekt
  3144. Viola Edin, Landskapsingenjör
  3145. Moa Maurex, arkitekt
  3146. Rakel Östlund, Arkitekt
  3147. Lisa Söderholm, Samhällsbyggnadskonsult
  3148. Lovisa Einarsson, Arkitekt
  3149. Kristin Östberg, Arkitekt
  3150. Frida Vesterberg, platschef
  3151. Kristina Roupé, Arkitekt
  3152. Laura Vidje, Konsult hållbart byggande
  3153. Emma Bensköld, Landskapsarkitekt
  3154. Linda Stawing, HR Generalist
  3155. Elaine Young, arkitekt
  3156. Anna Abbestam, arbetsledare
  3157. Amy Berggren, landskapsarkitekt
  3158. Fanny Varga, arkitekt
  3159. Jessica Lindblad, Arkitekt
  3160. Stina Boström, projektör
  3161. Cecilia behm, landskapsarkitekt
  3162. Jenny Svenman, projektledare
  3163. Stina Nygren, konstruktör hus.
  3164. Lisa Schultz, F.d Bygg & Projektledare
  3165. Lisa Jerrhagen, Platschef
  3166. Catrin Vestman, planarkitekt/samhällsplanerare
  3167. Anna Lovehed, inredningsarkitekt
  3168. Jenny Carlstedt, arkitekt
  3169. Annki Bergh, byggnadsingenjör
  3170. Maria Fridolf, Arbetsledare
  3171. Lena Berg, projektledare
  3172. Emma Irvall, datasamordnare
  3173. Elin Larsson, projektledare
  3174. Ida Nelson, civilingenjör väg- och vattenbyggnad
  3175. Pauline Åkesson, entreprenadingenjör
  3176. Susan Lundin, byggnadsingenjör
  3177. Susann Hernaeus inredningsarkitekt
  3178. Josefine Carlsson, projektledare anläggning
  3179. Malin Rönnerhag, arbetsledare
  3180. Anna Welander, byggnadsinspektör även fd platschef och byggherre
  3181. Fredrika Eriksson, byggnadsingenjör
  3182. Carolin Fischer, ljusdesigner och inredningsarkitekt
  3183. Hanna Tegnered Lokalplanerare/ Byggnadsingenjör
  3184. Elin Odehed, VA-ingenjör
  3185. Josefin Petersson, Brokonstruktör
  3186. Johanna Grandin, trafikutredare
  3187. Mimmi Wide Gustafsson, Arkitekt
  3188. Lisa Eklund, Vägprojektör
  3189. Jessica Kos, Arkitekt
  3190. Inez Eriksson, byggingenjör
  3191. Kristin Blomqvist, projektledare
  3192. Anna Ottosson, byggingenjör
  3193. Hillevi Blücher, arkitektstudent och fd säljare färghandel/bygg
  3194. Eva Dahlgren , Projektutvecklare
  3195. Camilla Nordgren, arkitekt
  3196. Stina Pettersson, arkitekt
  3197. Rebecca Eineljung, projektledare
  3198. Inez Dys, projektledarassistent i elbranschen
  3199. Sofia Andersson, arkitektstudent
  3200. Matilda Beckman, formgivare
  3201. Gry Pärnerklint, admin/ID06
  3202. Mimmi Troberg, Arkitektstudent
  3203. Sara Lindh, byggnadskonstruktör
  3204. Elin Tengelin, högskoleingenjörsstudent
  3205. Nina Lindfors, planarkitekt
  3206. Sabine Saracco, trafikplanerare
  3207. Johanna Holm, arkitekt
  3208. Ellinor Ödeen, statiker
  3209. Johanna Arvidsson, landskapsarkitekturstudent
  3210. Frida Bruhn, landskapsingenjör
  3211. Anna Jennstål , projektledare
  3212. Josefine Uggla, arkitekt
  3213. Michaela Berg, projektledare anläggning
  3214. Nadine Cornu, arkitekt
  3215. Lovisa Ohlsson, arkitekt
  3216. Jenny Carlsson, trafikplanerare
  3217. Elin Persson, entreprenadingenjör
  3218. Maja Råby, landskapsarkitekt
  3219. Sara Nilsson, Biträdande sektionschef
  3220. Mona Hellman, byggledare, belysningsplanerare, tidigare anläggningsingenjör
  3221. Sara Jonasson, Arkitekt
  3222. Johanna Gärdsfors projektledare
  3223. Josefine Häll, Entreprenadingenjör
  3224. Vibeke Jansson, Arkitekt
  3225. Elin Bergqvist, Inredningsarkitekt
  3226. Anita Wallin, exploateringschef
  3227. Jennie Larsson, yrkesmålare
  3228. Lotta Lehmann, arkitekt
  3229. Madelene Engvall, Plattsättare
  3230. Jessica Ingelsson, landskapsarkitekt/tf parkchef
  3231. Susanne Calming, lantmätare
  3232. Ellinor Nivíe, Konstruktör
  3233. Hanna Lindh, landskapsarkitekt
  3234. Emilia Olofsson Arnér, bygglovsutredare
  3235. Sofie Bengtsson, miljöingenjör
  3236. Therese Eriksson enhetschef gata/park/trafik
  3237. Ida-Maria Classon, planarkitekt
  3238. Ann Dahlberg, arkitekt.
  3239. Ulla Insulander, Copy Editor
  3240. Charlotta Winkler, energiingenjör
  3241. Karolina Erlansson, byggprojektledare
  3242. Therese Lemos, landskapsarkitekt
  3243. Eva-Lotta Wolkert, landskapsarkitekt
  3244. Anna Wennberg, landskapsarkitekt
  3245. Elisabeth Westre, projektledare
  3246. Lotta Fajerson, landskapsarkitekt
  3247. Carina Järling, konstnär och trädgårdsmästare
  3248. Rebecka Bolt, Arkitekt
  3249. Malin Stengård, arkitekt
  3250. Hanna Lundhede, Geotekniker
  3251. Lisa Josephson Sinclair, Arkitekt
  3252. Alexandra Graarup Vink, Arkitekt
  3253. Barbro Lundqvist West, arkitekt
  3254. Pernilla Linde, Verksamhetsansvarig
  3255. Katarina Löfstedt, landskapsarkitektstudent
  3256. Carolina Lundberg, Landskapsarkitekt
  3257. Angelika Dalvén, projektledare
  3258. Annika Åkerblad, arkitekt SIR
  3259. Alexandra Dahlberg, konsult, civingenjör väg och vatten
  3260. Elenor Engde, projektledare
  3261. Sara Nordenskjöld, samhällsplanerare
  3262. Ana Mataic, Kyltekniker
  3263. Hanna Krönlein, Entreprenadingenjör
  3264. Emma Lindsten, Brandingenjör och Civilingenjör Riskhantering
  3265. Karin Annerwall Parö, civilingenjör, konsult
  3266. Malin Caesar, Arkitektstudent
  3267. Malin Berg, Arbetsledare
  3268. Martina Vetterlund-Handberg, Väg och vatteningenjörs- student
  3269. Josefin Hermansson, Platschef
  3270. Weronicha Holm, plattsättare
  3271. Karolina Oxfall, trafikplanerare
  3272. Annika Andersson Stenmark, Projektledare
  3273. Irene Granlund, projektledare inredning
  3274. Christina Brunius, Inredningsarkitekt
  3275. Alexandra Bomb Lange, miljövetare
  3276. Ulrika Mebus, byggnadsantikvarie
  3277. Ana Rosales Rodriguez, arkitekt
  3278. Gabriella Rymark, projektledare
  3279. Carolin Frögren, arkitektstudent
  3280. Emelie Andén, samhällsplanerare
  3281. Lena Pella, bebyggelseantikvarie
  3282. Lana Karat, Arkitekt
  3283. Karin Cajmatz, Arkitekt och Civilingenjör
  3284. Jill Dahlberg, Arkitektstudent
  3285. Sanna Hermansson, arbetsledare
  3286. Anna Olsson, Projektledare
  3287. Sally Johansson, miljökonsult inom bl.a byggbranschen
  3288. Astrid Woggart, Projektledare
  3289. Emma Holm, civilingenjör – projektledare
  3290. Ana Garcia-Avello Mendez, arkitekt
  3291. Heli Vauhkala, inredningsarkitekt
  3292. Anna Nilson, arkitekt
  3293. Lina Samuelsson, Samhällsplanerarstudent
  3294. Josefin Hedman Karlsén, Kommunikationsansvarig
  3295. Ida Haag, Möbelsnickare/möbelkonservator
  3296. Paulina de Vries, byggnadsantikvarie
  3297. Andréa Sandin, Byggingenjör
  3298. Johanna Malcus, Arkitekt
  3299. Josefina Högberg, arkitekt
  3300. Hannah Lager, Byggnadsingenjör
  3301. Karin Pallarp Nilsson, Arkitektstudent
  3302. Agnes Danneholm, arkitekt
  3303. Magdalena Möne, landskapsarkitekt
  3304. Veronica Vesterlund, mätningstekniker
  3305. Josefin Holm, arkitekt
  3306. Agnes Johansson, arkitekt
  3307. Lisa Laoch’kit, arkitekt
  3308. Tina Bosnjak Erixon, planarkitekt
  3309. Erika Eriksson, projektledare
  3310. Sara Deurell, arkitekt
  3311. Felicia Zachrisson, arkitektstudent
  3312. Petra Carlenarson, projektchef
  3313. Karin Harlin, plan-/landskapsarkitekt
  3314. Eva Lizon , arkitekt
  3315. Olivera Puljic, civilingenjör infrastruktur
  3316. Therese Bylund, lantmätare
  3317. Kajsa Henriksson, arkitektstudent
  3318. Helena Staaf, byggprojektledare
  3319. Helene Leidö, arkitekt och byggnadsbeskrivare
  3320. Alice Johansson, landskapsarkitekt
  3321. Lovisa Näswall, landskapsarkitekt
  3322. My Gander, arkitekt
  3323. Alexandra Christmansson, arkitekt
  3324. Hulda Wickbom, projektledare
  3325. Ami Kadribasic, arkitekt
  3326. Annie Arnqvist, arkitekt och samhällsplanerare
  3327. Galini Afentoulidou, arkitekt
  3328. Sarah Salman, arkitektstudent
  3329. Azita Taheri, arkitekt/planarkitekt
  3330. Karin Milles, stadsarkitekt
  3331. Sandra Jeppsson, kommunikatör
  3332. Lisa Smas, brand- och riskkonsult
  3333. Hanneli Salenius-Lundberg, Projektledare
  3334. Ida McDonough, Produktionschef
  3335. Hanna Schön, civilingenjörsstudent
  3336. Kristina Isaksson, Projektchef
  3337. Sofia Bjerling, produktionsledare
  3338. Linda Sköneskog, Arkitekt
  3339. Carolina Fintling Rue, chef översiktsplaneringsenheten
  3340. Marie Sandberg, Byggprojektledare
  3341. Anneli Clasie, Civilingenjör och Trafikplanerare
  3342. Anna Ryf, arkitekt
  3343. Helena Rosengren, byggnadsantikvarie
  3344. Elisabeth Sondell, inredningsarkitekt
  3345. Elin Brolin, möbelkonservator / möbelsnickare
  3346. Sofia Bryntesson, byggnadskonstruktör
  3347. Pernilla Lindström, byggnadsantikvarie
  3348. Eva Mårtensson, projektledare/hg anpassning
  3349. Maike Lühr, miljöingenjör
  3350. Therese Jonsson, projektchef
  3351. Anna Talamo, administratör
  3352. Birgitta Andersson projektledare
  3353. Elin Sjöström, bygglovshandläggare
  3354. Julijana Nyhaga, arkitekt
  3355. Ulrika Bask byggnadsingenjör
  3356. Liz Agneskog, arkitekt
  3357. Paulina Källman, Landskapsarkitekt
  3358. Ulrika Burvall, Lokalstrateg
  3359. Zarah Rexér, Brf ekonom
  3360. Sofia Kourbeti, visualiserare
  3361. Annika Cederberg, arkitekt
  3362. Erika Nilsson, civilingenjör
  3363. Liza Brusberg platschef
  3364. Büsra Yildiz, anläggningsingenjör
  3365. Emelie Rising, Projektchef
  3366. Jennifer Löw, Projektledare
  3367. Mia Persson, arkitekt
  3368. Anna Güthlein, byggnadsantikvarie
  3369. Cassandra Lorca Macchiavelli, Inredningsarkitekt
  3370. Charlotte Steen, journalist
  3371. Eva Philipson, civilingenjör
  3372. Åsa Friis, Civilingenjör
  3373. Linnea Skog, byggnadsantikvarie
  3374. Anna Stenberg, Högskoleingenjörsprogrammet i Byggteknik
  3375. Karin wilstrand, arkitekt
  3376. Elin Julin, landskapsarkitekt
  3377. Mikaela Rudling, civilingenjör
  3378. Shirly Cheung, Civilingenjör
  3379. Jonna Brattlöw, Civilingenjör
  3380. Johanna Hansson Gerremo, civilingenjör
  3381. Elsa Hagersten, Projektingenjör
  3382. Majda Mehovic, arkitekt
  3383. Suvi Lundahl, arkitekt
  3384. Jeanette Karlsson, kommunikatör
  3385. Charlotte Köhler förvaltningschef
  3386. Petra Eriksson, Projektutvecklingschef
  3387. Åsa Johansson, miljöbyggsamordnare
  3388. Anna Gustafsson, landskapsarkitekt
  3389. Veronica Johnander, Landskapsarkitekt
  3390. Mia Wahlström, konsult stadsutveckling
  3391. Mica Eriksson, arkitektstudent
  3392. Susanna Lundberg, Landskapsarkitekt
  3393. Helene Baudou Fjelkman Projektchef
  3394. Ulrika Bergström, dekorationsmålare
  3395. Maria Forssten, Arbetschef
  3396. Sandra Ståhl, byggprojektledare
  3397. Emma Johansson, landskapsarkitekt
  3398. Maria Calogeropulos, Arkitekt
  3399. Pardis Sazvar miljöspecialist
  3400. Lovisa Berg, landskapsarkitekt
  3401. Susanne Gjertz, Platschef
  3402. Tina Lindh, projektutveckling
  3403. Anna Danielsen, Projektledare
  3404. Karin Sundberg arkitekt
  3405. Vicky Laflamme, arkitekt
  3406. Anneli Scheu, Projektutvecklare
  3407. Charlotte Wikner, Category manager
  3408. Therese Hultquist, fastigetsutvecklare
  3409. Helen Orbe, Administrativ chef
  3410. Stella Svanberg, Landskapsarkitekt
  3411. Jessica Appelblad, Landskapsarkitekt
  3412. Åsa Lilja, trafikplanerare
  3413. Sofia Ekberg, arkitekt/ inredningsarkitekt
  3414. Pernilla Carlström, projektingenjör
  3415. Lise Langseth, Enhetschef
  3416. Eleonor Häger, landskapsarkitekt
  3417. Anna Danielsson, projektledare/gruppchef
  3418. Sophia Sundgren, redovisningskonsult som arbetat som ekonomiansvarig på ett bygge.
  3419. Maria Borup, Landskapsarkitekt
  3420. Anna Andersson, projektledare
  3421. Anna Dunge, projektledare
  3422. Helena Lindgren, civilingenjör
  3423. Linda Wallgren projektledare
  3424. Victoria Modin, projektchef
  3425. Linnéa Siegwan, VA-ingenjör
  3426. Matilda Eriksson, arkitekt
  3427. Susanne Malmgren, fastighetschef
  3428. Johanna Salomonsson, arkitektstudent
  3429. Kajsa Löf, arkitekt och civ.ing
  3430. Sofia Strandlund, projekteringsledare
  3431. Katarina Ljungquist, projekteringsledare
  3432. Anna-Karin Paulsson, Landskapsarkitekt
  3433. Rada Markovic, arkitekt
  3434. Anna Sparrmark, Marknadsansvarig
  3435. Debora Falk, VA-ingenjör
  3436. Minette Jameson, projektingenjör
  3437. Karin Fagerberg arkitekt
  3438. Maria Persson, planarkitekt
  3439. Lisa Ekdén, kalkylator
  3440. Kaisa Nugin, miljö
  3441. Matilda Hellholm, byggnadsingenjör
  3442. Anna Malmlund, plan och miljö
  3443. Linn Nilsson, byggingenjör
  3444. Kristina Olsson, Arkitekt
  3445. Anna Samuelsson, Arkitekt
  3446. Jenny Wahl, byggnadsfysiker
  3447. Tina Lindh, projektutveckling
  3448. Maria Davidsson, lantmätare
  3449. Anna Willemark, arkitekt
  3450. Susanna Barros M, konservator
  3451. Johanna Schönberg, planarkitekt
  3452. Theresia Lind, byggnadsingenjör
  3453. Mikaela Åström Forsgren, Ljusdesigner
  3454. Susanne Sibinska Taieb, Arkitekt
  3455. Hanna Nordahl projektledare
  3456. Malin Törnqvist, Landskapsarkitekt
  3457. Elin Normann Bjarsell, Landskapsarkitekt
  3458. Annie Flack, fastighetsförvaltare
  3459. Caroline Gustafsson, civilingenjör väg- och vatten student
  3460. Cassandre Delsol, Inredningsarkitekt
  3461. Aldina Eriksson, Arkitekt
  3462. Johanna Brinkenberg, arkitekt
  3463. Ida Fält, arkitekt
  3464. Luisa Malmqvist, Projektledare Miljö
  3465. Sofia Larsson, landskapsarkitekt
  3466. Karin Svensson, landskapsarkitekt/planarkitekt
  3467. Karolina Westesson, arkitekt
  3468. Pamela Sjöstrand, landskapsarkitekt
  3469. Emma Örtman, Landskapsingenjör
  3470. Pernilla Ivarsson, arkitekt
  3471. Marie Lindblad, inredningsarkitekt
  3472. Maja Henoch, landskapsarkitekt
  3473. Ingegerd Hedmark, lantmätare
  3474. Camilla Lindström, KMA
  3475. Erika Björklund, landskapsarkitekt
  3476. Elin Edström, byggnadsingenjör
  3477. Evelina Spaak, arkitekt
  3478. Gruv Stina Hellquist, Möbeltapetserare
  3479. Jenny Övergaard, Arkitekt
  3480. Jozefin Kraft, arkitekt
  3481. Celie Weinhöfer, HR
  3482. Karolina Åström Ericsson, planarkitekt
  3483. Marie Hallberg, arbetsledare bygg
  3484. Agneta Hellberg, mättekniker
  3485. Sofia Lilja, Arkitekt
  3486. Jenny Dolderer, Upphandling
  3487. Carin Bohman, ingenjör
  3488. Charlott Malmborg, VD
  3489. Anna Hansen, landskapsarkitektstudent
  3490. Sandra Mattsson, lantmäteristudent
  3491. Tina Weberg, arkitekt
  3492. Anna Metzelius, projektledare
  3493. Sara Nimark, miljökonsult
  3494. Hanna Stohne, arkitektstudent
  3495. Jonna Eriksson, projektingenjör
  3496. Anneli Andersson Snygg, arkitekt
  3497. Malin Kärnhagen Wolff, trafikdesigner
  3498. Klara Rubensson, arkitektstudent
  3499. Linda Eliasson, kundkoordinator
  3500. Sara Bergvin, planeringsarkitekt
  3501. Maria Jansson, Projektutvecklare
  3502. June Lima, Arkitekt
  3503. Wanja Strid, gatuprojektör
  3504. Ulrika Nero, inredningsarkitekt
  3505. Sara Hammar, arkitekt
  3506. Lisa Lagerén, civilingenjör, väg & vatten
  3507. Lovisa Larsson, samhällsplanerare
  3508. Josefina Larsson, Entreprenadingenjör
  3509. Anika Meincke, landskapsarkitekt
  3510. Cecilia Eduards, Arkitekt
  3511. Leontina Barreto, arkitekt
  3512. Ida Åsman, arkitekt
  3513. Katarina Ossiann, arkitekt
  3514. Lin Liljefors, fd projektingenjör och KMA
  3515. Stina McKay, Arkitekt
  3516. Kerstin Wallin, kommunikatör
  3517. Gabriella Schwab, entreprenadingenjör
  3518. Lenka Altamirano, HR
  3519. Johanna Svensson, VA-projektör
  3520. Jonna Ekholm, arkitekt
  3521. Christine Boman, miljökonsult
  3522. Linda Östbro, Arkitekt SAR/MSA
  3523. Anna Godin, Arbetsledare
  3524. Jessica Dagert Byggnadsingenjör
  3525. Kelda Bryson-Swartz, arkitekt
  3526. Anna Jodin, Projektledare
  3527. Susan Silverberg, civilingenjör väg o vatten
  3528. Erika Vegerfors, Arkitekt
  3529. Elin Karlsson byggnadsingenjör
  3530. Emma Falsol, Byggnadsingenjör/Kalkylator
  3531. Ebba Landin, projektledare
  3532. Josefin Jankes, partneringledare
  3533. Linnea Sirland, civilingenjör Samhällsbyggnad, projektledare
  3534. Sara Fahlander, marknadskoordinator
  3535. Maria Cheung, Projektutvecklare
  3536. Susanna Nilsson, miljökonsult
  3537. Cecilia Sandberg, projektadministratör, produktionsledare
  3538. Ulrika Jalkemyr, lantmätare
  3539. Kajsa Larsson, arkitekt
  3540. Anna-Karin Stormo, arkitekt
  3541. Amalia Fors, arkitektstudent
  3542. Hanna Eriksson, fd Projektutvecklare
  3543. Emilie Gullberg, samhällsplanerare
  3544. Johanna Greger, Civilingenjörsstudent
  3545. Birthe Riisnes, Civilingenjör, Vatten- och avloppsteknik
  3546. Johanna Stål, Kommunikatör
  3547. Anna Wallström, arkitekturstudent
  3548. Maria Jäger, projektledare
  3549. Ellinor Karlander, arkitektstudent
  3550. Susanne Sjöblom, Ingenjör
  3551. Ellinor Andersson, landskapsarkitekt
  3552. Rebecka Sundberg, studerande inom civilingenjör väg och vatten
  3553. Anna Jonsson, byggnadsingenjör
  3554. Charlotte Bergman, civilingenjör och VD
  3555. Isabella Persson, planarkitekt
  3556. Maria Engver, civilingenjör Väg och Vatten
  3557. Anne Melin Skogsberg, civilingenjör, egenföretagare och projekteringsledare.
  3558. Kristina Sundin, Arkitekt
  3559. Hanna Gustafsson, landskapsarkitekt
  3560. Sofi Thorell, akustikkonsult
  3561. Malin Johansson, Distriktschef
  3562. Kajsa Engblom, Specialist inom dricksvattenförsörjning
  3563. Nanny Andersson Sahlin, Utvecklingsledare
  3564. Caroline Carledal, Entreprenadingenjör
  3565. Johanna Gustavsson, Civilingenjör
  3566. Evelyn Blomgren, Projektchef
  3567. Susanne Ohlsson, planeringsarkitekt
  3568. Maria Lantto, antikvarie
  3569. Agnes Väppling, arkitektstudent
  3570. Elin Arvidsson, byggnadsingenjör
  3571. Christine Larson, byggingenjör
  3572. Fredrika Wennström, arkitekt
  3573. Amanda Winroth, byggingenjörstudent
  3574. Petra Fridstedt, Projektingenjör
  3575. Hanna Skog, arkitektstudent
  3576. Dana Daoud, uthyrare
  3577. Airin Ardalan, konsult
  3578. Therése Edén, Civilingenjör
  3579. Malin Svedmyr, civilingenjör
  3580. Erika Henriksson, arkitekt
  3581. Iselin Marie Johansen, Arkitekt
  3582. Andrea Alexandersson, byggkonstruktör
  3583. Jennifer Zetterman, byggnadsingenjör
  3584. Johanna Enger, ljusdesigner, doktorand
  3585. Isabel Fahlin, HR-specialist (på bygg- och anläggningsföretag)
  3586. Ellen Stenholm, arkitekt, projektledare
  3587. Maria Neldeborn, Inredningsansvarig
  3588. Johanna Bengtsson, Arkitekt
  3589. Petra Vestberg, Arkitekt
  3590. Stina Elmström vägprojektör
  3591. Anna Ohlin, VA-ingenjör
  3592. Annica Kvint, arkitektur- och designkritiker
  3593. Johanna Dehlin, landskapsarkitekt
  3594. Elin Enberg, Anbudsingenjör
  3595. Linnea Alenius, Arkitekt
  3596. Kristina Jentzen, inredningsarkitekt
  3597. Jenny Rydén, projektledare hållbarhet
  3598. Frida Krantz Röhne, Projektledare
  3599. Tove Entin, arkitekt
  3600. Turid Ohlsson arkitekt
  3601. Anna Lindberg, projektledare
  3602. Mariana Alves Silva – snickare, designer
  3603. Anna Johannesson, HR-Samordnare (bygg &anläggning)
  3604. Maria Lagergren, Arkitekt
  3605. Helena Johansson, Inredningsarkitekt
  3606. Johanna Björkman, byggnadsingenjör
  3607. Michelle Franzén, byggnadsingenjör
  3608. Hanna Larsson, projekteringsledare
  3609. Johanna Andersson, chef projektledning
  3610. Johanna Lindenkäll, projektchef affär
  3611. Anna Liebert, ekonom
  3612. Anna Albrechtsson, Belysningsingenjör
  3613. Karin Wikström, civilingenjör
  3614. Helena Enhamre, projektledare
  3615. Anna Lidström, byggnadsingenjör
  3616. Emmi Wahlström, VD
  3617. Ingela O Wettermark, fastighetsutvecklare
  3618. Rebecka Gordan, journalist inom arkitekturområdet
  3619. Emilia Öster, inredningsarkitekt
  3620. Josefine Larsson, partneringledare
  3621. Amanda Håkansson, civilingenjörsstudent
  3622. Charlotte Bornum, konstruktör (civ.ing)
  3623. Matilda Lindberg, markprojektör
  3624. Sigrid Nyberg, Arkitekt
  3625. Hedda Rabe, byggnadsantikvarie
  3626. Mari Helene Opdal, planarkitekt
  3627. Pia Gunnarsson Wallin, Byggnadsantikvarie
  3628. Magdalena Salmi, bygglovhandläggare
  3629. Amanda Larsson, landskapsarkitekt
  3630. Maria Ryberg, fastighetsutvecklare (arkitekt)
  3631. Elin Frodesen, målare
  3632. Frida Franzén, elektriker
  3633. Maria Sahlstrand, Helena Willman Arkitekt
  3634. Caroline Outzen, Projektutvecklare
  3635. Linda Samuelsson, Inredningsarkitekt
  3636. Josefin Larsson, arkitekt
  3637. Kicki Viklund, A-ingenjör
  3638. Louise Masreliez, arkitekt
  3639. Katarina Bäckström, förvaltare
  3640. Marie Oldfeldt landskapsarkitekt
  3641. Cecilia Ågren mark- och exploateringsingenjör
  3642. Ylva Bolin, landskapsarkitekt
  3643. Sigrid Bondeson, civilingenjörsstudent inom Samhällsbyggnadsteknik
  3644. Inger Thunell Byggprojektledare
  3645. Emma Wikström, landskapsarkitektstudent
  3646. Ulrika Dahlbeck Bredolo, Byggnadsingenjör
  3647. Linda Ward, projektledare
  3648. Maja Rosander, byggnadsingenjörstudent
  3649. Olivia Forsén, Byggnadsingenjör
  3650. Lina Söderkvist Montageledare, betongprefab
  3651. Felicia Stockenberg civilingenjörsstudent väg-och vattenbyggnad
  3652. Anna Graaf, Hållbarhetschef
  3653. Liv Ödman, Fastighetsutvecklare
  3654. Saba Carelli, planarkitekt
  3655. Johanna Verbaan, landskapsarkitekt
  3656. Madelaine From Björk, landskapsarkitekt
  3657. Veronica Kronholm uppdragsledare och väg/gatu-projektör
  3658. Frida Grahn, arkitekt
  3659. Catharina Hansson, miljöpsykolog och arkitektstudent
  3660. Elin Heldin, landskapsarkitekt
  3661. Fredrika Klevborn, exploateringsingenjör
  3662. Marika Pilevann, arkitekt
  3663. Anna Lindblom, civilingenjörsstudent inom samhällsbyggnadsteknik
  3664. Ingrid Holm, arbetsledare Miljökonsult
  3665. Monica Horniak, arkitekt
  3666. Klara Östlund, Arkitekt
  3667. Camilla Nilsson, Projektledare
  3668. Therese Rodoni, projektledare
  3669. Kristin Skjutar, Manager, konsult
  3670. Miriam Wal, Arkitekt
  3671. Lina Lindquist , VD
  3672. Agnes Sandstedt, planarkitekt
  3673. Karin Nordström, Arkitekt
  3674. Irina Martynyuk, projekteringsledar
  3675. Anna Persson, Köksplaneringskonsult
  3676. Lina Netz, Affärsutvecklare / inredare
  3677. Anna Åsell, Byggnadsingenjör
  3678. Charlotte Abrahamsson, processledare
  3679. Maria Nilsson, byggherre
  3680. Karin Eriksson, projektingenjör
  3681. Therese Samuelsson, brandingenjör
  3682. Lisa Bergstrand, Arkitekt
  3683. Marianna Aramburu, arkitekt
  3684. Eleonor Olofsson, Distriktsinköpsledare
  3685. Maritha Greek, trafikingenjör
  3686. Victoria Stigemyr Hill, civilingenjör installationsteknik
  3687. Linnea Wetterström Engman, arkitektstudent
  3688. Lena Edenvin, redovisningschef
  3689. Louise Ahlqvist, fastighetsstrateg
  3690. Åsa Hagnestål, landskapsarkitekt
  3691. Stina Gunnarsson, projektledare
  3692. Hanna Salomonsson, brokonstruktör
  3693. Kristina Johansson Projektledare vatten och avlopp
  3694. Martina Sovre, arkitekt
  3695. Jennifer Magnusson, Byggnadsantikvarie
  3696. Isabell Arnell, Lokalplanerare
  3697. Emma Castberg, planarkitekt
  3698. Carolina Abarzua, Arkitekt
  3699. Anna Wrener, Arkitekt
  3700. Lina Örnberg, Arbetsledare
  3701. Pia Hellgren, projektledare/inredare
  3702. Johanna Särnsjö, landskapsarkitekt
  3703. Sara Hvass, Arkitekt
  3704. Sara Schlyter, landskapsarkitekt
  3705. Sara Runhem, planarkitekt
  3706. Amanda Nyberg, arkitektstudent
  3707. Henriette Rudhag, trafikplanerare
  3708. Maria Millegård projektledare, inredare
  3709. Ragnhild Fahleryd, lantmätare
  3710. Pia Ållenberg, projektledare
  3711. Caroline Vilhelmsson, miljösamordnare
  3712. Linda Wisell, civilingenjör energi
  3713. Karin Gunnerek, arkitekt
  3714. Sofia Öjerborn, Projektingenjör
  3715. Anni Lindquist, projektledare
  3716. Ida Kindbom, Engineering Management
  3717. Liselotte Långberg, arbetsledare mark och anläggning
  3718. Maria Novikova, energi- och miljökonsult
  3719. Maria Lövgren, Inköpare
  3720. Emma Larsson projektledare planarkitekt
  3721. Anna Pantzar ekonom
  3722. Anna Bondeson, civilingenjörsstudent på Väg och vattenprogrammet
  3723. Katarina Caesar, byggprojektledare
  3724. Eva Jansson, målare
  3725. Karin Stadler, projektledare, civilingenjör
  3726. Jessica Boman, Byggnadsingenjör
  3727. Erika Lindqvist, civilingenjörsstudent
  3728. Hilda Dahlin, geotekniker/geokonstruktör
  3729. Mirja Robin, arkitekt
  3730. Sima ghaemi, projektledare
  3731. Louise Eklund, student inom samhällsbyggnadsteknik
  3732. Therese Wallin, Byggnadsingenjör
  3733. Marika Gille, konstruktör
  3734. Linnéa Dahlén, civilingenjörsstudent
  3735. Madeleine Erlandsson, projektingenjör
  3736. Ida Alainentalo, Civilingenjör Väg- och Vatten
  3737. Magdalena Löfving, konstruktör
  3738. Camilla Arrehed, Industrilackerare
  3739. Susanna Wåhlin, Inredningsarkitekt
  3740. Sara Nottebohm-Kaiser, hållbarhetssamordnare
  3741. Sofia von Hebel, Byggnadsingenjör
  3742. Hanna Borg, trafikplanerare
  3743. Lovisa Strandlund, trafikplanerare
  3744. Kerstin Alquist, strategisk trafikplanerare
  3745. Emma Mattisson, civilingenjör
  3746. Malin Norling, inredningsarkitekt
  3747. Sofia Hanner, projektchef affär
  3748. Josefin Lindberg, inredningsarkitekt
  3749. Amanda Arnö, civilingenjör energi och miljö
  3750. Sofia Danås, byggnadsingenjör
  3751. Sofie Westergren, Plåtslagare
  3752. Carolina Andersson, presschef (på bostads- och fastighetsföretag)
  3753. Shira Jacobs, landskapsarkitekt
  3754. Malin Öhman, verksamhets controller
  3755. Linnea Hedmark, byggnadsingenjör
  3756. Elisabet Granbacka, lantmätare
  3757. Ida Bergefur, Ventilationstekniker
  3758. Catrine Sandstedt – Hållbarhetsstrateg
  3759. Barbro Fångsjö, inköp
  3760. Anna Persson, miljöansvarig (på byggbolag)
  3761. Jessica Eriksson, Projektledare Miljö
  3762. Karolina Ringholt, Projektingenjör
  3763. Maria Julia Martins, Arkitekt
  3764. Sofia Englund, byggnadsingenjör.
  3765. Maria Björklund, Projektekonom
  3766. Lovisa Boström, Civilingenjör student
  3767. Louise Bävertoft Nyberg, utvecklingschef
  3768. Emma Wessberg, Civilingenjörs student
  3769. Charlotta Faith-Ell, Forskningsansvarig
  3770. Sara Kvartsberg, Civilingenjör
  3771. Ewa Malmlund, fastighetsförvaltning
  3772. Amina Arnautovic, civilingenjörsstudent på Väg och vattenprogrammet
  3773. Linda Armyr, Miljöutredare stadsplanering
  3774. Lena Sandin, kvalitets- o miljöledare
  3775. Linnea Ahrenbeck, byggingenjörsstudent
  3776. Anette Karåker – HR chef
  3777. Alina Jakobsson, Miljöingenjör
  3778. Josefine Ås Beke, högskoleingenjör Samhällsbyggnadsteknik
  3779. Isa Lindqvist, byggnadsantikvarie
  3780. Anja Gisterå, arkitektstudent
  3781. Annkie Buvarp, Entreprenadingenjör
  3782. Ellen Sundin, landskapsarkitektstudent
  3783. Lali Börjesson, inhyrd redovisningskonsult
  3784. Cathrin Irvenå, Byggnadsingenjör
  3785. Hilda Franklin, Landskapsarkitekt
  3786. Sara Tilfors, Byggnadskonstruktör
  3787. Charlotte Wenneberg, projektledare civilingenjör
  3788. Eli Szmyt, Geotekniker
  3789. Caroline Axelsson, säljare inom stålbranschen
  3790. Caroline Åström, Brokonstruktör
  3791. Lena Pettersson, Civ Ing, Väg & Vatten
  3792. Johanna Eriksson, Arkitekt
  3793. Inga Nygren, arkitekt
  3794. Freja Elvin-Nowak, arkitekt
  3795. Pia Nummedal, projektchef.
  3796. Annika Brommesson, Arkitekt SAR/MSA
  3797. Maria Haegermark, byggingenjör, doktorand
  3798. Linda Karlsson, Byggprojektledare
  3799. Karin Edin, trafikplanerare, egenföretagare
  3800. Rosa Danenberg, doktorand samhällsplanerring
  3801. Liza Sjögren, HR och Controller
  3802. Helena Norlen-Holmes, urban designer
  3803. Lisa Gustavsson, Arkitekt
  3804. Rosa Danenberg, doktorand samhällsplanering
  3805. Åsa Burman, Dammsäkerhetsingenjör
  3806. Ebba Gipperth, Väg- och vatteningenjör
  3807. Anna Nymo, byggingenjörsstudent
  3808. Madelene Strand, jurist
  3809. Emma Nilsson, landskapsarkitektstudent
  3810. Kajsa Breimer, Platschef
  3811. Emma Peres, projekt- och byggledare
  3812. Ellinor Scharin, landskapsarkitekt
  3813. Mona Gransten Karlson, admin/ID06
  3814. Maria Stillman, marknadsansvarig (hos bostadsutvecklare)
  3815. Linda Eriksson projektledare stadsutvecklingsprojekt
  3816. Emilie Dafgård arkitekt
  3817. Anna Mellström affärsområdeschef byggproduktion
  3818. Josefin Jansson, Konservator
  3819. Ida Börjesson, Arbetsledare
  3820. Frida Westerlund, pluggar till byggingenjör
  3821. Sofia Olovsson, byggingenjör
  3822. Hanna Melin, civilingenjör
  3823. Elin Lyckestam, Projektledare
  3824. Malin Andersson, projektingenjör
  3825. Karin Jönsson-Loo, projektledare
  3826. Lovisa Bauer, byggingenjör
  3827. Janita Sundqvist, landskapsarkitekt
  3828. Anna Sandberg, projektingenjör
  3829. Anna Hedendahl, Ljusdesigner
  3830. Linda Nilsson, bitr projektchef
  3831. Johanna Andersson, projektledare
  3832. Cecilia Trolin, samhällsplanerare
  3833. Ingvill kung Produktionschef
  3834. Sara Norrvi, Stadsplanerare, Byggprojektägare.
  3835. Linda Högenberg, projektledare
  3836. Stina Nilsson, arkitekt
  3837. Emma wass, Projektchef
  3838. Anna Karlsson, landskapsingenjör
  3839. Josefine Gustavsson, F.d Byggnadsplåtslagare
  3840. Åsa Sjöstrand, Produktionschef
  3841. Marta Bohlmark, Arkitekt
  3842. Chatarina Malmquist, Byggnadsingenjör
  3843. Johanna Amrén, arkitekt
  3844. Klara Hallberg, Arkitektstudent
  3845. Moa Wendt, arkitekt
  3846. Jennie Bergman arkitektstudent
  3847. Anna Zidén, fastighetskonsult
  3848. Sanna Haukka, civilingenjör
  3849. Sofia Sjölinder, akustiker
  3850. Katarina Rosengren, arkitekt
  3851. Johanna Schütz, kemist
  3852. Annika Högsander, arkitekt
  3853. Jenny Ulander, arkitekt
  3854. Linnea Stjärnborg, byggnadsingenjör
  3855. Sanna Ahrens, landskapsarkitekt
  3856. Linda Nadler, projektutvecklare
  3857. Charlotta Holm Hildebrand, Arkitekt
  3858. Norma Segura, arkitekt
  3859. Dina Oetterli, verksamhetschef bostadspolitisk organisation
  3860. Annie Leonsson, inredningsarkitekt
  3861. Karin Larén Hallström, konsult
  3862. Malin Nystedt, HR-partner
  3863. Krusbeth Kristensson, VD, projektledare
  3864. Unni Andreasson anläggningstekniker
  3865. Ann Gunnarsson, regionchef
  3866. Karin Klasén, Projekteringsledare
  3867. Moa Zettervall, visualiserare
  3868. Ann-Charlotte Karlsson, projektchef
  3869. Malin Amneby, Arkitekt
  3870. Matilda Murray, målare
  3871. Åsa Söderström Jerring, Styrelseledamot
  3872. Maria Ekdahl, planarkitekt
  3873. Elin Lindberg, Geotekniker
  3874. Linnea Carlberg, arkitektstudent
  3875. Hanna Svensson, Arbetsledare
  3876. Märta Helander, arkitekt
  3877. Rebecka wiegerth, målare
  3878. Johanna Nyström, plansamordnare
  3879. Johanna Pettersson grävmaskinist
  3880. Julia Svensson, Journalist i byggbranschen
  3881. Frida Persson Boonkaew, Strategisk projektledare Hållbarhet
  3882. Linnea Palmkvist, arkitekt
  3883. Anna Lindskog, projekt- och byggledare
  3884. Ann-Charlotte Andersson – VD
  3885. Josefin Krüger, pluggar till arkitekt
  3886. Heidi Björklund, Miljökonsult
  3887. Emma Linderbäck, Produktionschef
  3888. Paula Hansson, arkitekt
  3889. Anna-Karin Andersson, byggprojektledare
  3890. Eva Ekstam Wallgren, Gruppchef kvalité, miljö, arbetsmiljö produktion
  3891. Therese Holmström, Mätningstekniker
  3892. Lisa Bjurner, arkitekt
  3893. Rut Näsman, blivande landskapsarkitekt
  3894. Amanda Sahlén, Arkitektstudent
  3895. Ethel Söderström Byggnadsingenjör
  3896. Frida Granath, byggingenjörsstudent
  3897. Katarina Runeberg, miljökonsult samhällsplanering
  3898. Lariza Neves snickare
  3899. Caroline Sellén – arbetsledare
  3900. Jenny Noreng, gruppchef
  3901. Linda Sandström, konservator
  3902. Sanna Hederus arkitekt
  3903. Jenny Dahlén Vestlund, byggnadsinspektör
  3904. Karin Elg, inredningsarkitekt
  3905. Lena Josgård, Affärsutveckling
  3906. Amanda Holm, byggingenjörstudent
  3907. Lina Svantesson, arkitektstudent
  3908. Anna Sommarström, arkitekt.
  3909. Amanda Key, projektledare inom anläggning
  3910. Elina Paakkulainen, arkitektstudent
  3911. Lovisa Kroon, arkitekt
  3912. Hanna Sundberg Projektingenjör
  3913. Anna Wiklund, Byggnadsingenjör
  3914. Johanna Larsson, Hydrogeolog
  3915. Lisa Thorén Hedin, hållbarhetsanalytiker inom samhällsbyggnad
  3916. Malin Haglund, administratör VVS-konsultföretag
  3917. Romina Lobos, Bergsingenjör , specialist område inom försiktig sprängning
  3918. Charlotte Liedgren, Affärsutvecklare
  3919. Frida Jonsson, VVS-projektör
  3920. Jenny Forslund Wilstrand, Arkitektur och teknik
  3921. Susanne Mannerstråle, Landskapsarkitekt
  3922. Catarina Nordbladh, arkitekt
  3923. Johanna Carledal, utsättare, anläggning
  3924. Kristina Gewers, Stadsbyggnadschef
  3925. Linnéa Svensson, Målare
  3926. Märta Walestrand, Byggingenjörsstudent
  3927. Sofia Landberg, stadsplanerare
  3928. Annika Wallin, säkerhetssamordnare
  3929. Mia Öhrvall, Vägprojektör
  3930. Sandra Andreasson, Projektledare
  3931. Bodil Öhman, teknisk specialist vägutformning
  3932. Hanna Hansson, projektledare
  3933. Magdalena Åkesson, entreprenadingenjör
  3934. Hanna Clausen, blivande landskapsarkitekt
  3935. Miriam Körberg, Hållbarhetskoordinator
  3936. Rebecka Johansson universitetsadjunkt
  3937. Kajsa Lindskog, Projektchef
  3938. Sandra Moberg, arkitektstudent
  3939. Virpi Nordell, byggnadsinspektör
  3940. Puck Jansler, arkitekt
  3941. Margareta Catasús, rådgivare och projektledare
  3942. Malin Hultmark, arkitekt
  3943. Lina Gregersdotter, planeringsarkitekt
  3944. Eva Strömer Joklint, arkitekt
  3945. Lillemor Heljeback, dekorationsmålare
  3946. Lina Samuelsson, projektledare/trafikplanerare
  3947. Hanna Bergström, Landskapsarkitekt
  3948. Kicki Eldh , arkitekt
  3949. Sofia Olsson, bygg- och projektledare
  3950. Annette Johansson – uthyrare
  3951. Elin Miörner – samhällsplanerare
  3952. Mia Olin, akustiker
  3953. Pia Nummedal, projektchef.
  3954. Sissel Widehag, projekteringschef och Projekteringsledare
  3955. Helene Boström, arkitektstudent
  3956. Johanna Nordström, miljöingenjör
  3957. Isa Appelqvist, platschef
  3958. Jaqueline Ewertzh, arbetsledare
  3959. Lisette Tillberg, mätchef
  3960. Diana Paunovic, byggprojektledare
  3961. Emelie Ahlqvist, arkitektstudent
  3962. Ulla Janson, tekn dr energieffektiva byggnader
  3963. Ilaria Vazzana arkitekt
  3964. Anna-Carin Graf, Målare
  3965. Lovisa Smedjebäck Youngström, arkitekt
  3966. Astrid Parinder, arkitekt
  3967. Anette Benkowski, projektledare
  3968. Anne Kasselbäck, projektledare
  3969. Malin Söderlund, platschef
  3970. Emelie Wiberg, marknadsföring
  3971. Amela Muhovic, projekt och byggledare
  3972. Amanda overmeer, Arbetsledare
  3973. Fredrika Mellander Rönn, byggnadsantikvarie.
  3974. Anna Belfrage, Arkitekt
  3975. Julia Sthillert Möbelsnickare
  3976. Margareta Sjöholm projektledare
  3977. Christina Vendel VA-strateg
  3978. Hanna Jacobsen, inredningsarkitektstudent
  3979. Zandra Rampitsch, platschef
  3980. Anna Lönnbom, landskapsarkitekt
  3981. Elin Andersson, miljökonsult
  3982. Louise Bergström, trafikplanerare
  3983. Hanna Cedervall, BIM-projektör
  3984. Therese Skevik, Arkitekt
  3985. Ann Broome Installations manager
  3986. Emelie Nielson, Arkitekt
  3987. Linda Widegren, platschef
  3988. Eva Tejler, Arbetsledare
  3989. Katarina Ivarsson, bygg- och projektledare
  3990. Jessika Ahlund Harbom, konsult förorenade områden
  3991. Liselotte Larsson, byggnadsingenjör
  3992. Josefin Olsson Arkitekt Student
  3993. Malin Lundmark Datasamordnare
  3994. Johanna Reppert, platschef
  3995. Elenore Bjelke, trafikplanerare
  3996. Suzanne Fyffe arbetsledare/sektions- och enhetschef, landskapsingenjör
  3997. Malve Söödi, Arkitekt SAR/MSA
  3998. Siri Brolén, Civilingenjör
  3999. Annelie Håkansson, Arkitekt
  4000. Carola Asamrisson, arbetsledare
  4001. Nina Jacobsson Stålheim, Utvecklingsledare Energi & Miljö
  4002. Karin Hård af Segerstad, arkitekt
  4003. Viktoria Sundlén, projektutvecklare
  4004. Delia Moldoveanu, stadsplanerare
  4005. Mathilda Kinde, arkitekt och f.d. säljare byggvaruhus
  4006. Nicole Rosendahl, trafiktekniker, civilingenjörsstudent
  4007. Lisa Bysell, civilingenjör
  4008. Helena Markgren, civilingenjör, affärschef
  4009. Ylva Peterson, landskapsarkitekt
  4010. Renate Perutka, Egen företagare.
  4011. Pia Sassi, Serviceansvarig
  4012. Susanna Saresvaara, specialist
  4013. Anna-Carin Olmedal, brandkonsult
  4014. Katarina Jeraeus, planarkitekt
  4015. Elisabet Manfred, landskapsarkitekt
  4016. Annette Larsson, FD Elektriker
  4017. Emma Lindman, Landskapsarkitekt
  4018. Malin Westin hållbarhet, miljö
  4019. Birgitta Norberg, kommunikatör
  4020. Erika Eklund, Projektledare, KAM, M Sc
  4021. Jenny Lönneborg, arkitekt
  4022. Hanna Lundgren, Projekt- och projekteringsledare
  4023. Jessica Stenvi, Projektadministratör
  4024. Annie Håkansson, byggingenjör
  4025. Patricia Jerlin, Fastighetsutvecklare
  4026. Cecilia Häckner, arkitekt MSA
  4027. Stina Larsson arkitekt
  4028. Julie Thiel, arkitekt
  4029. Lisa Sterner, Inredningsarkitekt
  4030. Henni Ruohonen, arkitekt
  4031. Veronika Mikolasevic, arkitekt
  4032. Maria Törmä Lindmark, platschef
  4033. Åsa Runesson, Civilingenjör
  4034. Suzanne Näckdal, Miljökonsult
  4035. Kimia Ebrat, Hållbarhetskonsult
  4036. Louise Lundqvist, Byggprojektör
  4037. Malin Broberg, byggnadsingenjör (Projektledare BIM)
  4038. Marie Bergman Civilekonom
  4039. Evvela Zeco, Arkitekt
  4040. Elin Hausenkamp, planarkitekt
  4041. Sara Malm, trafikkonsult
  4042. Stina Boklund, Lantmätare
  4043. Therese Lindqvist, nybliven landskapsarkitekt
  4044. Ingela Stjärnström, byggprojektledare
  4045. Monica Lundberg, Administratör
  4046. Zandra Lindberg, arkitekt
  4047. Zandra Lindberg, arkitekt
  4048. Linda Renner, projektledare
  4049. Emelie Flodman, byggingenjör
  4050. Maria Pettersson, Controller
  4051. Lizah Lund, landskapsingenjör
  4052. Carolina Nordling, samhällsplanerare
  4053. Kajsa Nydahl, Civilingejörsstudent
  4054. Julia Henriksson, projektledare
  4055. Anna Bergqvist, byggnadsingenjör
  4056. Caroline Le Lann Roos, civilingenjör
  4057. Åsa Blomsterhage, projektutvecklare
  4058. Catharina Jogården
  4059. Karin Ekbom arkitekt
  4060. Eva Lagerqvist – låssmed
  4061. Tina Georgsdottir, civilingenjör
  4062. Jenny Kihlberg, översiktsplanerare
  4063. Maria Lorentzi, Fastighetsingenjör
  4064. Matilda Dahlquist, byggnadsantikvarie
  4065. Lovisa Fogelfors – Produktionschef
  4066. Elin Hillgren, projektingenjör
  4067. Isabelle Sahba, arkitektstudent
  4068. Anna Vickholm Elektriker
  4069. natalie blom arkitekt
  4070. Hanna Romark, arbetsledare
  4071. Grace Gustavsson, Planarkitekt
  4072. Alexandra Pripp, byggnadsingenjör
  4073. Li Lövehed, gruppchef energi och teknik
  4074. Malin Dahlstedt, distriktschef
  4075. Lina Wendel Projektledare
  4076. Elin Kyrö Stålnacke, Byggledare
  4077. Maria Kearsley, plansamordnare
  4078. Britt-Inger Wallin, Driftchef
  4079. Lena Fridlund, Affärsenhetschef
  4080. Karin Skantze, byggingenjör
  4081. Anna Göth, Byggnadsingenjör
  4082. Andrea Berois, Arkitekt
  4083. Susann Götharson, VVS-projektör
  4084. Maria Eriksson Civilingenjör
  4085. Eva Nordberg, Arkitekt
  4086. Anja Nustad, Arkitekt
  4087. Petra Andersson, civ ingenjör
  4088. Eva Dunér, Arkitekt
  4089. Lina Olofsson, Civilingenjör/Arkitekt
  4090. Emelie Bertholdson, planarkitekt
  4091. Jennie Balksten, fastighetsingenjör
  4092. Sofi Ahlström, Projektledare
  4093. Lisel johansson, bergarbetare
  4094. Amelie Mogard, inredningsarkitekt
  4095. Linda Sylvén, bygg- och fastighetsekonom
  4096. Clara Widerberg, civilingenjör
  4097. Elaine Åhslund, arkitekt
  4098. Hanna Granholm, arkitekt
  4099. Eva Åberg, Byggledare
  4100. Emma Hammarström, Landskapsarkitekt
  4101. Carin Edlund, Arkitekt
  4102. Emma Uvenberg, landskapsarkitekt
  4103. Linda Sjögren, stadsplanerare
  4104. Petra Hersgren, civilingenjör
  4105. Clara Fraenkel, arkitekt
  4106. Josefine Pettersson, planeringsarkitektstudent
  4107. Kristin Andrée, brandingenjör
  4108. Malin Suneson, civilingenjör
  4109. Liselotte Orest, projektchef
  4110. Tove Emanuelsson, Civilingenjör
  4111. Isabel Sandström, byggnadsingenjör
  4112. Malin Östblom, Miljöstrateg
  4113. Carina Nyholm, Projektchef
  4114. Elisabeth Perttu har jobbat som underentreprenör o nu som yrkesförare
  4115. Anna Waldman Haapaniemi Förvaltningschef Stadsbyggnadsförvaltning
  4116. Louise Vibe, Civilingenjör Brokonstruktion
  4117. Ivana Konjević, byggnadsingenjör
  4118. Linda Schaedl, planarkitekt
  4119. Insa Ostendorf, projektledare
  4120. Claire Rankin, arkitekt
  4121. Ann-Sofie Larsson, Landskapsarkitekt
  4122. Carolina wickström möbelsnickare
  4123. Amanda Sagemo, konstruktör bygg
  4124. Lina Kinning, projektledare
  4125. Gabriela Levander, tidigare mättekniker
  4126. Stina Åkerström, kemiingenjör
  4127. Fanny Cederlund, civilingenjör
  4128. Nina Holmgren, Projektingenjör
  4129. Josefine Spett, arkitektstudent
  4130. Lisa Lindekranz, planarkitekt
  4131. Anna Wahlström, civilingenjör
  4132. Linda Falk, projektledare
  4133. Maryam Zeitooni Dicker, ingenjör och kontorschef
  4134. Camilla Boberg, miljökonsult
  4135. Johanna Bergefur, delägare i ett ventilationsföretag
  4136. Frida Runemo, Projekteringsledare
  4137. Veronica Malmgren, Civilingenjör
  4138. Charlotta Schenholm, samverkansledare , egen företagare
  4139. Helena Persson, Stadsplanerare
  4140. Vanna Gunnarsson, arkitekt
  4141. Emilia Wetterberg, platschef
  4142. Sara Sandegren, Controller
  4143. Maria Aruste, civilingenjör
  4144. Therese Dahlgren, byggingenjör/butiksutvecklare
  4145. Andrea Helmestam, arkitekt
  4146. Matilda Elm, byggingenjörsstudent
  4147. Ida Sundberg, lokalstrateg
  4148. Gabriela von Schenck, arkitekt
  4149. Lotta Johansson, Projektledare
  4150. Julia Johansson, landskapsarkitektstudent
  4151. Cecilia Bolinder, arkitekt
  4152. Emelie Elmertoft, Civilingenjör
  4153. Agnes Engström, arkitektstudent
  4154. Johanna Ståhle, Plansamordnare
  4155. Ylva Berner, civilingenjör
  4156. Alexandra Owen, järnvägsbranschen, tidigare bantekniker, idag projektör,
  4157. Ingrid Westman, eget företag
  4158. Emma Eriksson, projektledare
  4159. Annika Berg, civilingenjör
  4160. Malin Andersson, Miljövetare
  4161. Carolina Ekelund, Projektledare
  4162. Kajsa Gullbrandsson arbetsledare inom byggproduktion
  4163. Gabriela von Schenck, arkitekt
  4164. Marie Kauma, account manager
  4165. Tina Johansson kärnteknisk säkerhetsingenjör
  4166. Julia Brandt, projektledare
  4167. Maria Lindelöf, projektledare
  4168. Malin Albertsson, byggnadsingenjör
  4169. Pernilla Tellström Bark, HR partner
  4170. Klara stigner, arkitekt
  4171. Catharina Charlez
  4172. Inredningsarkitekt
  4173. Agneta Öström arkitekt
  4174. Matilda Crisp
  4175. Karin Thörnqvist, civilingenjör
  4176. Emelie Nilsson, projekteringsledare
  4177. Berit Alvarsson byggledare
  4178. Johanna Ottosson, landskapsarkitekt
  4179. Anna Sjörén, byggnadsingenjör
  4180. Stina Johansson, arkitektstudent
  4181. Jenny Bergkvist Miljökontrollant vid saneringsschaktning på byggarbetsplatser
  4182. Katarina Grunander, Lantmätare
  4183. Karin Stadig, projektledare
  4184. Kristina Hansson, projektledare
  4185. Emelie Björnevid, projekteringsledare
  4186. Irene Öman uthyrare kommersiella lokaler nybyggnation
  4187. Paula Hammoud, projektingenjör
  4188. Karin Jern, planarkitekt
  4189. Madelene Eriksson, arbetsledare, konstruktör
  4190. Linda Lundberg, samhällsplanerare
  4191. Maria Parent Trovik, Inredningsarkitekt
  4192. Kajsa Åström, Landskapsarkitekt
  4193. Josefine Eriksson, arbetsledare
  4194. Rebecca Bertilsson, geotekniker
  4195. Ulrika Lundgren, arkitekt
  4196. Cajsa Tingdal, arkitektstudent
  4197. Cecilia Kassmyr, arkitekt
  4198. Annette Johansson uthyrare
  4199. Dzejna Wallin, projektledare
  4200. Nathalie Johansson, Arbetsledare
  4201. Louise Lendas, Civilingenjör
  4202. Mimmi Ekbäck, konstruktör
  4203. Malin Nystedt, HR-partner
  4204. Emma Monfrino, arkitektstudent
  4205. Jenny Lindgren miljösamordnare
  4206. Malin Östberg, byggnadsingenjör
  4207. Sofia Kanje, Arkitekt
  4208. Amanda Borres, fd byggarbetsledare
  4209. Linda Boström, HR
  4210. Lotta Johannesson, byggingenjör
  4211. Alva Hult, arkitekt
  4212. Ida Mangsbo, landskapsarkitekt
  4213. Emma Paulsson, landskapsarkitekt
  4214. Ulrika Sahlsten, byggnadsantikvarie
  4215. Blenda Brandin, Byggnadsingenjör, Projektledare,
  4216. Angelina Hökklo arbetsledare fd yrkesarbetande inom mark och anläggning
  4217. Veronica Olsson, civilingenjör
  4218. Anna Schultz, Råvaruhandläggare
  4219. Johanna Andersson, landskapsingenjör
  4220. Hanna Pettersson, förvaltare
  4221. Pernilla Sott, civilingenjör
  4222. Linnéa Randhem, Landskapsarkitekt
  4223. Josefine Lindblom, Civilingenjör
  4224. Ulrika Lindell, Arkitekt
  4225. Linn Sundberg, Konstruktör
  4226. Nellie Salgård, arkitektstudent
  4227. Emma Carlbom, byggnadsingenjör
  4228. Emma Fransson, arkitektstudent
  4229. Helena Theodorakis, arkitekt
  4230. Emma Ragnarsson, fastighetsförvaltare
  4231. Ellen Landén, arkitekt, stadsplanerare
  4232. Emma Olsson, civilingenjör
  4233. Linn Ryding, stadsplanerare
  4234. Carola Zachrisson, Distriktschef
  4235. Angelica Tsanos Rosenberg, Facility manager och fd byggprojektledare
  4236. Maria Hennius, landskapsarkitekt
  4237. Karin Hammarlund, VD
  4238. Anna Granberg, Civilingenjör
  4239. Catharina Wängberg, projektledare
  4240. Franziska Dehm, urban design student
  4241. Annika Norström, civilingenjör
  4242. Carin Gustrin, planarkitekt
  4243. Isabelle Ketels, byggnadsingenjör
  4244. Ulla Knutsson, arkitekt
  4245. Elin Grönberg, arkitekt SAR/MSA
  4246. Siri Fogelberg, landskapsarkitektstudent
  4247. Ylva Malm , civilingenjör
  4248. Lina Zachrisson, arkitektur- och teknikstudent
  4249. Inger Olsson Civilingenjör
  4250. Marie Öhjne, konstruktör
  4251. Mia Lamminparras byggnadsingenjör
  4252. Kristina Bjerrehorn, prosjektledare
  4253. Caroline Jöngren, miljökonsult
  4254. Fanny Tersmeden, arkitekt
  4255. Emma Westman, byggingenjör
  4256. Sophia Norrman Winter, projektledare, landskapsarkitekt
  4257. Martha Jacobsson, landskapsarkitektstudent
  4258. Jenny Röström, projektledare
  4259. Linda Mattsson arkitekt
  4260. Eva-Lisa Andersson, Landskapsarkitekt/Projektledare
  4261. Anna Gustafsson Arrhén, projektledare
  4262. Linda Bylefors, byggnadsingenjör
  4263. Helen Bertilsson, ekonom
  4264. Nora Högberg, Ljusdesigner
  4265. Marika Törmä, konsult inom infrastruktur
  4266. Lill Young Storrönning, Projektutvecklare
  4267. Eva Darolf Arkitekt
  4268. Linda Hartzell, stadsplanerare
  4269. Pála Minný Ríkharðsdóttir – arkitekt
  4270. Anni Björkskog, arkitekt
  4271. Madeline Liveröd, arkitekt
  4272. Marika Lundberg, arkitekt
  4273. Nancy Syrén Lu , ekonomichef
  4274. Elin Andersson, projektingenjör
  4275. Anna Glas, snickare
  4276. Charlotte Fredriksson, Arkitekt
  4277. Sara Hedbom – byggnadsingenjör/uppdragsledare
  4278. Johanna Köhlin Clarke, inredningsarkitekt
  4279. Julia Anding, projektledare
  4280. Therese Kreisel arkitekt planarkitekt
  4281. Linnea Näsman, samhällsplanerare
  4282. Julia K. Persson, arkitekt
  4283. Annika Svensson, byggingenjör/projektledare
  4284. Maria Åström, geotekniker & egenföretagare
  4285. Felicia Wahlborn, arkitekt
  4286. Malin Hjort Uppdragsledare Landskapsingenjör
  4287. Hanna Emenius planeringsarkitekt
  4288. Mikaela Landin, civilingenjör
  4289. Agneta Ydfors, civilingenjör
  4290. Amanda Wastring, civilingenjör
  4291. Sara Eidenvall, civilingenjör- och arkitektstudent
  4292. Lisa Lysén, projektledare
  4293. Ellen Lothigius, arkitektstudent
  4294. Åsa Jarder, Projektchef Affär
  4295. Elin Berglund, byggnadsingenjör arbetsledare
  4296. Susanne Montelius, civilingenjörsstudent
  4297. Gabija Zakarauskaitė, arkitekt
  4298. Hanna Lindgren, Projektledare
  4299. Malin Broman, Arkitekt
  4300. Emma Allison, projektledare
  4301. Ann-Sofi Högborg landskapsarkitekt
  4302. Sanna Nilsson, Arkitekt
  4303. Catherina Fored arkitekt
  4304. Mette Pettersson, arkitekt
  4305. Anna Källgården Arbetsmiljökonsult
  4306. Cassandra Tonde, entreprenadingenjör
  4307. Eva Sangheim, Projektekonom
  4308. Annette Stridh, projektledare
  4309. Johanna Snygg, miljösamordnare i byggprojekt
  4310. Amanda Metz, byggingenjör
  4311. Emma Ohlström, arbetsledare
  4312. Ulrika Sarvik, Managementkonsult och senior projektledare
  4313. Farnaz Mir, arkitekt
  4314. Malin Johansson, geotekniker
  4315. Eva Rönnberg, geolog och VD
  4316. Klara Åberg, byggingenjörsstudent
  4317. Sonya Simmonds, Inredningsarkitekt
  4318. Ninni Blom , Elektriker
  4319. Camilla Bromsjö, Distriktsinköpsledare
  4320. Kajsa Högelius, Projektledare
  4321. Anna Keisu, uppdragsledare fd entreprenör
  4322. Sara Tärk, landskapsarkitekt
  4323. Anna Nyström, projektledare
  4324. Marie Janäng, Stadsbyggnadsarkitekt
  4325. Sanna Nordlander, Arkitekt
  4326. Anna Wilander, konstruktör
  4327. Jenny Lindberg, civ.ing, projektledare
  4328. Lotta Hedberg, hållbarhetsspecialist
  4329. Mikaela Blumfalk, geotekniker
  4330. Hilda Lagström, samhällsplanerare
  4331. Elin Ruth, landskapsarkitekt
  4332. Jennifer Lindstedt, Inredningsarkitekt
  4333. Benedicte Wåhlin arkitekt DPLG MSA/SAR
  4334. Sandra Schleeh, projektadminostratör/projektingenjör
  4335. Anna Berencreutz, Arkitekt
  4336. Ulrika Almqvist, projektledare
  4337. Caroline Bernelius Cronsioe, brand- & civilingenjör
  4338. Anna Stenberg, byggnadsingenjör
  4339. Marie Frid, projektledare
  4340. Johanna Permert , arkitekt
  4341. Helena Lennartsson, civilingenjör
  4342. Hildur Omarsdottir, civilingenjör
  4343. Cecilia Pinzke, civilingenjör som jobbar som anbudsingenjör
  4344. Anna Morell, landskapsarkitekt
  4345. Malin Holmbom, Arkitekt
  4346. Katarina Lindh, Fastighetschef
  4347. Jenny Johnfors, Inrednings Arkitekt
  4348. Jenny Torkelsson Byggprojektledare
  4349. Marthina Karlsson, byggingenjörsstudent
  4350. Ximena Horjales, arkitekt
  4351. Maria Leksell, sortimentsansvarig
  4352. Johanna Groop, landskapsarkitekt
  4353. Åsa Hedenberg, vd
  4354. Mona Hellman, byggledare & belysningsplanerare
  4355. Rebecka Engvall, Arkitekt
  4356. Jessica Ullnert, projektledare
  4357. Linnéa Westberg, Arkitekt
  4358. Cecilia Rossing arkitekt SAR/MSA
  4359. Christine Johansson, Högskoleingenjör Byggteknik
  4360. Sandra Lasson, civilingenjör
  4361. Mikaela Bäuml, civilingenjör
  4362. Elisabet Jonsson landskapsarkitekt
  4363. Hanna Hagenbjörk, entreprenadingenjör
  4364. Anneli Andreasson, Byggnadsingenjör
  4365. Hedvig Aaro, arkitektstudent
  4366. Britt Almqvist arkitekt
  4367. Linnéa Ståhl, kundansvarig
  4368. Annika Loberg, tidigare fastighetschef
  4369. Caroline Holmström, kommunikatör
  4370. Sara Ribendahl, HR
  4371. Lisa Bonell, produktionssupport
  4372. Karin Hagelberg, arkitekt
  4373. Lena Wallin, civilingenjör
  4374. Louise Candefjord, landskapsarkitekt
  4375. Anne-Lill Lindholm, Byggchef
  4376. Anna Eriksson, Arkitekt
  4377. Beata Åhall, trafikplanerare
  4378. Lisa Kullander, landskapsarkitekt
  4379. Birgitta Enqvist byggnadsingenjör
  4380. Caisa Olander, Planeringsarkitekt
  4381. Klara Andersson, arkitekt
  4382. Tania Janers, civilingenjör. IT-stöd för bygg.
  4383. Anna Karlin, planarkitekt
  4384. Julia Olsson, arkitekt
  4385. Emelie Ridderstolpe, landskapsarkitekt
  4386. Anna Jakobsson, landskapsarkitekt
  4387. Sofia Nilsson, entreprenadingenjör
  4388. Ebba Vallgårda, Civilingenjör
  4389. Maria Lindahl, Fastighetsingenjör.
  4390. Ada Arenander, Arkitekt
  4391. Amanda Oskarsson, Arkitekt
  4392. Anna-Karin Hallqvist, projektledare
  4393. Ingrid Sommar, arkitektur- och designskribent
  4394. Åsa Tenggren, KMA chef
  4395. Josefine Nilsson, arkitektstudent
  4396. Carin Kärrberg, Kommunikatör
  4397. Ida Eklindh, projektledare
  4398. Klara Jutéus, arkitekt
  4399. Ellen Ordell, arkitekt, civilingenjör
  4400. Anna Wetterqvist, fd kommunikatör
  4401. Madelene Saliba, byggnadsingenjör arbetsledare
  4402. Hanna Sohl, landskapsarkitektstudent
  4403. Medeina Urbonaviciute, arkitektstudent
  4404. Emilie Areborn, projekteringsledare
  4405. Maria Nordlöf, projektör/projekteringsledare
  4406. Angelica Kveen, arkitekt
  4407. Elisabeth Eklöf, administratör
  4408. Mia Rodrick, operativ chef
  4409. Linn Sylvan, arkitekt
  4410. Karin Lindkvist, arkitekt
  4411. Alexandra Sterner, projektledare
  4412. Hanna Johansson, arkitekt
  4413. Lova Mattsson Kjellqvist landskapsarkitekt
  4414. Sun Randahl Oskarsson, civilingenjör
  4415. Terese Lindblom, Byggnadsingenjör
  4416. Agnes Bejersten, arkitekt
  4417. Annika Lundström, Arkitekt och Projektledare
  4418. Elin Linderholm, arkitekt
  4419. Lina Zakrisson, Strateg
  4420. Johanna Millander, byggnadsingenjör
  4421. Dafni Sarakinis, landskapsarkitekt
  4422. Klara Ripa, anbudsledare
  4423. Emma Robbert, Produktionschef
  4424. Astrid Öhman, Arkitekt
  4425. Linda Martinsson, civilingenjör
  4426. Marie Dreiman, arkitekt
  4427. Anna Gronow, landskapsarkitekt
  4428. Fanny Frändberg, civilingenjörsstudent
  4429. Malin Ingemarsdotter Jönsson landskapsarkitekt
  4430. Ninni Ahnfors, byggnadsingenjör
  4431. Sara Wiberg, civilingenjör
  4432. Emma Bergqvist, brandingenjör, Projektingenjör
  4433. Sofie Tidstrand, arkitektstudent
  4434. Christina Sandelowsky, Platschef
  4435. Madeleine Lindeberg, projektledare
  4436. Cecilia Eneberg, byggnadsingenjör
  4437. Milou Mandolin, samhällsplanerare
  4438. Anna Granström, KMA-ansvarig
  4439. Karin Andersson, Arkitekt
  4440. Erika Muscat, arkitektstudent
  4441. Jenny Stening, Arkitekt
  4442. Amanda Gordon, Stadsplanerare
  4443. Lotta Johansson, Brokonstruktör
  4444. Sandra Hellström, Landskapsarkitekt
  4445. Vera Aredal, Arkitektstudent
  4446. Lovisa Hällkvist, fysisk planerare
  4447. Anna Rodin, Arkitekt
  4448. Lotta Johansson, projektledare
  4449. Elna Rasmusson, miljökonsult
  4450. Agnes Elvin, arkitektstudent
  4451. Therese Broberg, designer inredningsarkitekt
  4452. Emily England, arkitekt- och ingenjörsstudent
  4453. Jonna Petersson, projektledare
  4454. Elin Erlansson, arkitekt
  4455. Emma Svanberg, arkitekt
  4456. Cecilia Öberg, arkitekt
  4457. Anna Krusensten, snickare
  4458. Matilda Wistrand, byggingenjör
  4459. Anna Werner, civilingenjörsstudent
  4460. Marie Svensson civilingenjör
  4461. Ida Engström, miljöplanerare
  4462. Jennifer Löfvendahl, civilingenjör
  4463. Emma Wahlfridsson, civilingenjörsstudent
  4464. Paulina Jaén Nilsson, arkitekt
  4465. Greta Näslund, fastighetsingenjör
  4466. Siri Fritzon, Arkitekt
  4467. Linnéa Wahlgren , Arkitekt
  4468. Louise Robinson, arkitekt
  4469. Carolina Sahlen, projektledare hållbar stadsutveckling
  4470. Magdalena Sundqvist, ingenjör
  4471. Monica Törmä, Projektchef
  4472. Anneli Sjöberg, brandskyddstekniker
  4473. Pernilla Johansson Piehl, förvaltningsledare, projektledare
  4474. Gunnel Lundin, administratör
  4475. Cornelia Franzén, arkitektstudent
  4476. Anna Sandefeldt, civilingenjör
  4477. Katja Bolander, fd projektledare
  4478. Michaela Öman, civilingenjörsstudent
  4479. Mona Finnström, Vd
  4480. Emma Pålsson, Inredningsarkitekt
  4481. Ulrika Seeberg, Civilingenjör, Inredningsarkitekt
  4482. Johanna Gullberg, civilingenjör
  4483. Ylva Johansson, landskapsarkitekt
  4484. Michaela Nilsson, fd praktikant inom byggproduktion
  4485. Eva Boberg, förvaltare
  4486. Sonja Lindgren, arkitekt
  4487. Anna Liljekvist, arkitekt
  4488. Anna Englöv, arkitekt
  4489. Sandra Björklin, arkitekt
  4490. Karin Åkesson, Civilingenjör
  4491. Erica Engström, landskapsingenjör
  4492. Gabriella Karlén, arkitekt
  4493. Emelie Appelberg, civilingenjör
  4494. Sara Ekstrand, civilingenjör
  4495. Agnes Reuterswärd, civilingenjör
  4496. Susanna Öhman, Civilingenjör
  4497. Jonna Svensson, Byggnadsingenjör
  4498. Louise Berggren, projektledare
  4499. Anna Byfors, civilingenjör
  4500. Johanna Larsen, arkitekt
  4501. Caroline Engberg, landskapsarkitekt
  4502. Stina Hillinge, arkitekt
  4503. Viktoria Josefsson, ingenjör
  4504. Jessica Högås, ljusdesigner
  4505. Annika Dinesson, Ljusdesigner
  4506. Lottie Hedlund, arkitekt
  4507. Camilla Berntsson, ingenjör
  4508. Susanne Arvidsson, planeringsarkitekt
  4509. Elin Östlind, platschef
  4510. Albine Lundin Patrna, byggnadsingenjör
  4511. Ylva af Kleen, arkitekt
  4512. Elin Gustafsson Eriksson, snickare/montör
  4513. Sara Elmén, Civilingenjör
  4514. Anna Eckerstig, civilingenjör
  4515. Sara Brännström, Civilingenjör
  4516. Josefin Holmström, byggingenjörsstudent
  4517. Madelene Rova, bygglovshandläggare
  4518. Linda Heiman, arkitekt
  4519. Katarina Liljeberg, Byggnadsingenjör
  4520. Alva Lindau, Landskapsarkitekt
  4521. Louise Röström, Projektledare
  4522. Frida Svensson, arkitektstudent
  4523. Amanda Oom, byggnadsantikvarie
  4524. Katarina Hamilton, entreprenadupphandlare, fd projektkoordinator
  4525. Johanna Flodén, marknadsansvarig nyproduktion
  4526. Annika Andersson, projektledare
  4527. Siv Degerman, landskapsarkitekt
  4528. Kristina Cedrins, affärsutvecklare fastighetsbolag, arkitekt SAR/MSA
  4529. Hanna Olofsson, Hållbar utveckling tidigare inom byggbranschen
  4530. Sara Thorsell, civilingenjör
  4531. Madelene Staf, Arbetsledare
  4532. Stina Sandkulla, Projektledare
  4533. Helena Aman Johansson, Ljusdesigner
  4534. Petra Widetun, civ.ing. stadsbyggnad
  4535. Ida Högström, Arkitekt
  4536. Elin Sahlin, byggnadsantikvarie
  4537. Anja Ullvin, projektledare konsult
  4538. Malin Vik, byggingenjörsstudent
  4539. Sabina Söderberg, projektledare
  4540. Anna Török, arkitektstudent
  4541. Rebecka Bäck, plan- och byggchef
  4542. Karin Almgren, lantmätare
  4543. Cecilia Tjärnberg, student Inredningsarkitektur
  4544. Camilla Morfeldt, arkitekt
  4545. Malin Daleke, projektutvecklare
  4546. Malin Key, Avdelningschef
  4547. Marianne Hansson Landskapsarkitekt
  4548. Viktoria Holmqvist, personaladministratör
  4549. Cecilia Friis, civilingenjör
  4550. Clara Emilsson, arkitektstudent
  4551. Nina Aidas, arkitekt
  4552. Towe Blomqvist, byggingenjörsstudent
  4553. Johanna Waltersson, Byggingenjör
  4554. Kerstin Lundh Arkitekt
  4555. Jenni Wahlstrand, Byggnadsingenjör
  4556. Lena Månsson, arkitekt SAR MSA
  4557. Jenny Lindh, Arkitekt
  4558. Linnea Lundby brandkonsult
  4559. Helena Berglund, lantmätare
  4560. Mia Endén, Byggledare
  4561. Hanna Gårdstedt bebyggelseantikvarie
  4562. Therese Hägglund, Arkitekt
  4563. Iza Bisander, Trafikplanerare
  4564. Patrizia Strandman
  4565. Sandra Lundin, Civilingenjör inom arkitektur
  4566. Charlotte Svensson Tengberg, civilingenjör
  4567. Maria Vång, inredningsarkitekt
  4568. Valentina Gonzales, Anläggningsingenjör/projektledare
  4569. Julia Frisk, planarkitekt
  4570. Maude östaneng, arkitekt
  4571. Lamija Perenda, arkitekt
  4572. Anna Ulvehed, Samhällsplanerare
  4573. Sara Straume, civilingenjör
  4574. Tina Vestin, mätningsingenjör
  4575. Lisa Carlsten, Arkitekt
  4576. Charlotte Forsberg, projektledare bygg och miljö
  4577. Marie Annas, Projektledare
  4578. Åsa Bergman, vd
  4579. Evelina Johansson, civilingenjör
  4580. Lisa Söderström planeringsarkitekt
  4581. Annika Wohlström, HR
  4582. Liv Sonntag, landskapsarkitekt
  4583. Susanna Stensdotter, konsult
  4584. Sofia Adolfsson, arkitekt
  4585. Anna Hjalmarsson, planeringsarkitekt
  4586. Emilia Olsson, Produktionsledare
  4587. Emma Nordhamn, arkitektstudent
  4588. Catharina Enocsson Landskapsingenjör
  4589. Karin Polstam, portföljförvaltare
  4590. Louise Palm affärschef
  4591. Hanna Waldenström, VVS-konsult
  4592. Ina Hällgren, Projektledare
  4593. Hanna Lange, landskapsarkitekt
  4594. Kina Bergdahl, landskapsarkitekt
  4595. Anna Haag, civ.ing, projektledare
  4596. Josefin Antus, arkitekt
  4597. Viktoria Lundborg, civ.ing miljökonsult
  4598. Christina Eriksson, HR
  4599. Anna Taavola, ekonomiassistent
  4600. Fredrika Levén, projektledare
  4601. Carolina Berardi arkitektstudent
  4602. Lena Lundberg, antikvarie
  4603. Katrina Bergander, miljökonsult
  4604. Erika Parmsund, målare
  4605. Miljam Hallin, arkitekt
  4606. Josefin Nord, arkitekt
  4607. Maria Laakso, arkitekt
  4608. Marie-Louise Olsson, projektledare
  4609. Anna Lind, projektledare
  4610. Nabiha Shahzad, Projekt- och uppdragsledare
  4611. Anneli Karlsson, fältgeotekniker
  4612. Sigrid Andersson f.d. Projektledare – byggnadsingenjör – numera pensionär
  4613. Sofia Lundeholm, Arkitekt
  4614. Pernilla Troberg, miljökonsult
  4615. Cecilia Edmark, gruppchef Geoteknik
  4616. Maria Ramén. Kundkoordinator, Nyproduktion
  4617. Eva Johansson, Fastighetstekniker
  4618. Anna Björklund, Konstruktör
  4619. Elin Andersson, arkitekt
  4620. Jenny Appelgren, Producent för Bygglov, Inslagsproducent för Äntligen hemma
  4621. Susanna Garcia Hagman, hållbarhetskoordinator
  4622. Frida Fälth, arkitekt
  4623. Matilda Persson, Arkitektstudent
  4624. Moa Rehnström, Entreprenadingenjör
  4625. Tove Sjöborg, Ingenjörs- och arkitektstudent
  4626. Maria Campos Björkquist, marknadsstrateg
  4627. Kajsa Axelsson, arkitekt

 

Maila artikeln Skriv ut artikeln

Kommentarer

Mer Åsikter

Jonas Wallin: ”Dags att återreglera elmarknaden!”

LEDARE Avregleringen av elmarknaden har lett till farligare jobb, sämre elsäkerhet, högre elräkningar, lägre standard på elanläggningar och ett ökat hot mot samhällets strömförsörjning i händelse av kris, skriver Elektrikernas förbundsordförande Jonas Wallin. Det skulle bli valfrihet, men det blev fyra storföretag. Det skulle bli billigare, men blev högre vinster.
Felix Finnveden, personlig assistent och förtroendevald i Kommunal

Felix Finnveden: ”Bisarr jourmodell för personliga assistenter”

KRÖNIKA Felix Finnveden: ”I vilken annan bransch vore det rimligt att sova på jobbet flera dagar i veckan för någon enstaka tusenlapp extra?” Det är kväll och jag sitter hemma och förbereder mig för att åka och jobba natt.

Ulf Lundén: ”En respektfull hyllning till arbetaren”

KULTUR Dokumentärfilm Recension: Himlens mörkrum av Nils Petter Löfstedt (SVT Play). Nils Petter Löfstedts dokumentärfilm ”Himlens mörkrum” är en modern respektfull arbetarskildring. Det är också en hyllning till dokumentärfotografen och filmaren Jean Hermanson samt till det fotografiska hantverket.

LO: ”Inte trovärdigt, Socialdemokraterna!”

DEBATT En riksdagslista utan ett enda fackligt namn på valbar plats är inte acceptabelt för ett arbetareparti som Socialdemokraterna. Det skriver LO-distriktet i Norra Sverige som vill se en ny lista. Nästa år har vi val till kommun, landsting/region och riksdag.

Åsa Söderström: ”Jag ska flytta fram gränsen”

KRÖNIKA ”Killar läser inte, särskilt inte ungdomar och särskilt inte yrkeskillar. Det där med att läsa och skriva har de ju valt bort. Alltså är det mitt ansvar att låta dem läsa. Vem skulle annars göra det?”, skriver svenskläraren Åsa Söderström om sitt projekt att ge sin etta-klass på Byggprogrammet ett ”bokbad”.

Uppropstexten #sistaspikenikistan

Med 4 627 underskrifter och ca 200 vittnesmål har vi samlats från byggbranschens alla hörn under #sistaspikenikistan. Detta är ett upprop ur ilska, frustration och sorg med vittnesmål om sexuella trakasserier, övergrepp och andra mer subtila former av sexism som pågått i branschen under alldeles för många år.

DEBATT: ”Ylva Johanssons utredning tillgodoser Svenskt Näringslivs agenda”

DEBATT Vi anser att Svenska Elektrikerförbundet ska sätta ner foten kräva ett stopp på attackerna på fackliga rättigheter, skriver debattörerna. Rätten att organisera sig fackligt är skyddat i MBL. Arbetsgivarna får inte angripa oss för att vi organiserar oss fackligt. Denna rätt är grundläggande för vår gemensamma trygghet.

Är demokratiska principerna under terrorattack?

KRÖNIKA När föreningarna gör avsteg från demokratiska principer och tillåter engagemang av ickemedlemmar tar vi ett långt steg bort, skriver David Fernhed. Det är bara att erkänna. Jag har varit på kurs i medlemsvärvning. Och det är viktigt. Vi behöver träna på medlemsvärvning för att kunna visa vad ett medlemskap innebär.

Systematiskt fusk orsakar dödliga arbetsolyckor

DEBATT Unga fackligt engagerade målare, elektriker och byggare har samlats för att diskutera framtiden. Stora diskussioner har förts om arbetsgivarens brist på ansvarstagande kring arbetsskador och dödsfall som sker på arbetet. Byggbranschen i Sverige står inför utmaningen att bygga både bostäder och göra stora infrastruktursatsningar. Den största utmaningen någonsin.

”Tack du som är skyddsombud!”

KRÖNIKA I dag är det inte vilken dag som helst. Idag är det superhjältarnas egna dag, även kallad skyddsombudets dag. Tillsammans med våra företag samverkar vi och ser till att arbetsmiljön på våra arbetsplatser blir bättre. Ibland går det bra och ibland går det mindre bra. Hur många liv vi räddat i vårt förebyggande arbete går bara att spekulera i.

Anna Norling: Josefine Larsson är inte ensam, det visar #metoo tydligt

KRÖNIKA De tusen och åter tusentals vittnesmål från kvinnor om sexuella trakasserier under hashtaggen #metoo är en viktig ögonöppnare, gissningsvis gäller det inte minst för många män. Vittnesmålen visar nämligen hur utbredd förekomsten av sexuella trakasserier är. Det är viktiga vittnesmål, för de synliggör strukturer.

Josefine Larsson: ”Ingen annan än jag har rätten till mitt space”

KRÖNIKA Man ska inte vara rädd för att berätta för någon om det finns något eller någon som får en att må dåligt, skriver elektrikern Josefine Larsson. Jag var på väg ner till containern efter frukosten, som vilken annan dag som helst. När jag kom fram till trappan var han på väg uppför.

Nils Thorsell: ”Vem tjänar på din rädsla?”

DEBATT Jag tänker inte försöka avgöra om samhället har blivit råare eller om brottsligheten skenar. Men jag ber er stanna upp och tänka till, skriver Nils Thorsell. När vi vaknar upp en morgon vilken som helst. Så möts vi av krigsrubriker i alla tidningar. Varenda blogg skriker ut sin rädsla. Varje Facebook-uppdatering tar upp det. Tv-kanalerna pumpar ut sitt budskap.

KRÖNIKA: Arbetsmiljöarbetet måste trappas upp

Claes Thim: En del företag ser arbetsmiljö som ett område att spara in pengar på, men då ser de inte vad kostnaderna för ökade sjukskrivningar och uteblivna faktureringstimmar kostar företaget. Arbetsmiljöarbetet har under flertalet år varit eftersatt. Främst genom minskade resurser till Arbetsmiljöverket, men även försämringar i lagen.

KRÖNIKA: ”Journalister är bara lögnare”

KRÖNIKA Som journalist och redaktör har jag alltid satt en heder i att inte ta politisk ställning i mina nyhetstexter. Men politik ska vi skriva om, skriver Elektrikerns redaktör Per Eklund. Det finns många som har synpunkter på media. Det finns de som tycker att journalister är det värsta som finns, att de är lögnare. De finns de som talar om PK-media.